Инфляция деңгейін төмендету және банктік кредиттеудің қолжетімділігін арттыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 9 тамыздағы № 134-ө өкімі.
Инфляция деңгейін төмендету және банктік кредиттеудің қолжетімділігін арттыру жөнінде ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда инфляция деңгейін төмендету және банктік кредиттеудің қолжетімділігін арттыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде инфляция деңгейін төмендету және банктік кредиттеудің қолжетімділігін арттыру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министріне жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 9 тамыздағы
№ 134-ө өкіміне
қосымша
Инфляция деңгейін төмендету және банктік кредиттеудің қолжетімділігін арттыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаменті директорының міндетін атқарушы, хатшы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі;
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының атқарушы хатшысы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржыгерлер қауымдастығы Кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по вопросам снижения уровня инфляции и повышения доступности банковского кредитования
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2021 года № 134-р
В целях выработки предложений и рекомендаций по снижению уровня инфляции и повышению доступности банковского кредитования:
1. Создать рабочую группу по вопросам снижения уровня инфляции и повышения доступности банковского кредитования (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в месячный срок выработать предложения по вопросам снижения уровня инфляции и повышения доступности банковского кредитования.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра национальной экономики Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 августа 2021 года № 134-р
Состав
рабочей группы по вопросам снижения уровня инфляции и повышения доступности банковского кредитования
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя
исполняющий обязанности директора Департамента политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)
вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
председатель правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
исполнительный секретарь Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель совета ассоциации финансистов Казахстана (по согласованию)