Үкіметтік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 142-ө өкімі.
1. Қосымшаға сәйкес құрамда 2021 жылғы 26 тамызда Жамбыл облысында болған өрт пен жарылыстардың салдарын жою жөніндегі үкіметтік комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылсын.
2. Комиссия:
1) дереу жұмысқа кіріссін, келтірілген залалды бағалау және жарылыстардың салдарын жою, зақым келген инфрақұрылымды қалпына келтіру, сондай-ақ зардап шеккендерге және қаза болғандардың отбасыларына көмек көрсету жөнінде шаралар қабылдасын;
2) қажет болған жағдайда, заңнамада белгіленген тәртіппен Комиссия жұмысына мемлекеттік органдар мен ұйымдардың өкілдерін тартсын.
3. Комиссия басшысы жұмыс нәтижелері және көмек көрсету бойынша қабылданған шаралар туралы баяндасын.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 27 тамыздағы
№ 142-ө өкіміне
қосымша

Об образовании Правительственной комиссии
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 августа 2021 года № 142-р.
Об образовании Правительственной комиссии
1. Образовать правительственную комиссию по ликвидации последствий пожара и взрывов, произошедших в Жамбылской области 26 августа 2021 года (далее – Комиссия) в составе согласно приложению.
2. Комиссии:
1) незамедлительно приступить к работе, принять меры по оценке причиненного ущерба и ликвидации последствий взрывов, восстановлению поврежденной инфраструктуры, а также оказанию помощи пострадавшим и членам семей погибших;
2) в случае необходимости в установленном законодательством порядке привлекать к работе Комиссии представителей государственных органов и организаций.
3. Руководителю Комиссии доложить о результатах работы и принятых мерах по оказанию помощи.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 августа 2021 года № 142-р
Состав