Түркі инвестициялық-интеграциялық қорын құру жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 202-ө өкімі
Түркі инвестициялық-интеграциялық қорын құру мәселесі бойынша ұсыныстар тұжырымдау мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Түркі инвестициялық-интеграциялық қорын құру жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2022 жылғы 31 қаңтарға дейінгі мерзімде Түркі инвестициялық-интеграциялық қорын құру мәселесі жөнінде ұсыныстар тұжырымдасын.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 202-ө өкіміне
қосымша
Түркі инвестициялық-интеграциялық қорын құру жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобының құрамы
Ерғалиев
Әсет Арманұлы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, жетекші
Қуантыров
Әлібек Сәкенұлы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Несіпқұлов
Ержан Байқадамұлы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Халықаралық экономикалық ынтымақтастық департаментінің директоры, хатшы
Айдаров
Алмас Айдарұлы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Баймишев
Руслан Нұрашұлы
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Тұрысов
Әсет Нұрланұлы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Олжабаев
Қанат Жеңсікбайұлы
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі Халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры
Мұхамеджанов
Әділ Бектасұлы
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Тілеубеков
Бахтияр
"Астана" халықаралық қаржы орталығы әкімшілігінің еншілес ұйымы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)

О межведомственной рабочей группе по созданию Тюркского инвестиционно-интеграционного фонда
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2021 года № 202-р
В целях выработки предложений по вопросу создания Тюркского инвестиционно-интеграционного фонда:
1. Образовать межведомственную рабочую группу по созданию Тюркского инвестиционно-интеграционного фонда (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 31 января 2022 года выработать предложения по вопросу создания Тюркского инвестиционно-интеграционного фонда.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 декабря 2021 года № 202-р
Состав межведомственной рабочей группы по созданию Тюркского инвестиционно-интеграционного фонда
Иргалиев
Асет Арманович
Министр национальной экономики Республики Казахстан, руководитель
Куантыров
Алибек Сакенович
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя
Несибкулов
Ержан Байкодамович
директор Департамента международного экономического сотрудничества Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
Айдаров
Алмас Айдарович
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
Баймишев
Руслан Нурашевич
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Турысов
Асет Нурланович
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Олжабаев
Канат Женсикбаевич
директор Департамента международного сотрудничества Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
Мухамеджанов
Адиль Бектасович
заместитель председателя правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек"
(по согласованию)
Тлеубеков
Бахтияр
заместитель председателя правления дочерней организации администрации международного финансового центра "Астана" (по согласованию)
__________________________________