Ұлытау, Абай және Жетісу облыстарын құру мәселелері жөніндегі комиссия туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № 58-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 11 қарашадағы № 181-ө өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 11.11.2022 № 181-ө өкімімен.
Мемлекет басшысының 2022 жылғы 16 наурыздағы "Жаңа Қазақстан: жаңару мен жаңғыру жолы" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Ұлытау, Абай және Жетісу облыстарын құру мәселелері жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылсын.
2. Комиссия 2022 жылғы 3 мамырға дейінгі мерзімде Ұлытау, Абай және Жетісу облыстарын құру мәселелері бойынша нақты ұсыныстар тұжырымдасын.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып айқындалсын.
4. Комиссияның қызметін ұйымдастыру мен оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультациялық-кеңесші органдар мен жұмыс топтарын құру тәртібі, қызметі мен таратылуы туралы нұсқаулыққа сәйкес жүзеге асырылады деп белгіленсін.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2022 жылғы 25 наурыздағы
№ 58-ө өкіміне
қосымша
Ұлытау, Абай және Жетісу облыстарын құру мәселелері жөніндегі комиссияның құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, басшы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, басшының орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Өңірлік даму департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің Мемлекеттік бақылау және аумақтық-ұйымдастыру жұмысы бөлімі меңгерушісінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің мүшесі (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті директорының орынбасары (келісу бойынша)
Адам құқықтары жөнiндегі ұлттық орталығының төрағасы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары
Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Өңірлік даму бөлімі меңгерушісінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Өңірлік даму бөлімінің бас инспекторы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Өңірлік даму бөлімінің бас инспекторы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Өңірлік даму бөлімінің бас инспекторы

О Комиссии по вопросам образования Улытауской, Абайской и Жетысуской областей
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 марта 2022 года № 58-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 ноября 2022 года № 181-р.
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 11.11.2022 № 181-р.
В целях реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 16 марта 2022 года "Новый Казахстан: путь обновления и модернизации":
1. Образовать Комиссию по вопросам образования Улытауской, Абайской и Жетысуской областей (далее − Комиссия) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Комиссии в срок до 3 мая 2022 года выработать конкретные предложения по вопросам образования Улытауской, Абайской и Жетысуской областей.
3. Рабочим органом Комиссии определить Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
4. Установить, что организация и порядок деятельности Комиссии осуществляются в соответствии с Инструкцией о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.
Премьер-Министр А. Смаилов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 марта 2022 года № 58-р
Состав
Комиссии по вопросам образования
Улытауской, Абайской и Жетысуской областей
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя
директор Департамента регионального развития Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
заместитель заведующего Отделом государственного контроля и организационно-территориальной работы Администрации Президента Республики Казахстан
заместитель Председателя Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
член Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу (по согласованию)
заместитель руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (по согласованию)
руководитель Национального центра по правам человека (по согласованию)
первый вице-министр образования и науки Республики Казахстан
первый вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
первый вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
первый вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан
первый вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
заместитель Министра обороны Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр юстиции Республики Казахстан
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
вице-министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
первый заместитель акима Алматинской области
первый заместитель акима Восточно-Казахстанской области
заместитель акима Карагандинской области
заместитель заведующего Отделом регионального развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
главный инспектор Отдела регионального развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
главный инспектор Отдела регионального развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
главный инспектор Отдела регионального развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан