"Ұлттық жобалардың іске асырылуын мониторингтеу офисін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 23 ақпандағы № 37-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 85-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 70-ө өкімімен
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 85-ө өкімі.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 25.04.2023 № 70-ө өкімімен.
"Ұлттық жобалардың іске асырылуын мониторингтеу офисін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 23 ақпандағы № 37-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Әлібек Шерметұлы Оразов Офистің басшысы болып тағайындалсын.".
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2021 года №37-р "О создании Офиса по мониторингу реализации национальных проектов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 апреля 2022 года № 85-р. Отменен распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 апреля 2023 года № 70-р.
Сноска. Отменен распоряжением Премьер-Министра РК от 25.04.2023 № 70-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2021 года № 37-р "О создании Офиса по мониторингу реализации национальных проектов" следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Назначить Уразова Алибека Шерметовича руководителем Офиса".
Премьер-Министр А. Смаилов