2030 жылға дейінгі салық саясаты тұжырымдамасының жобасына ұсыныстарды тұжырымдау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 137-ө өкімі.
2030 жылға дейінгі салық саясаты тұжырымдамасының жобасына ұсыныстарды тұжырымдау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
2030 жылға дейінгі тұрақты және ашық салық саясатын әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды тұжырымдау мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда 2030 жылға дейінгі салық саясаты тұжырымдамасының жобасына ұсыныстарды тұжырымдау жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2022 жылғы 1 қазанға дейінгі мерзімде 2030 жылға дейінгі салық саясаты тұжырымдамасының жобасына ұсыныстарды тұжырымдасын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министріне жүктелсін.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2022 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 137-ө өкіміне
қосымша
2030 жылға дейінгі салық саясаты тұжырымдамасының жобасына ұсыныстарды тұжырымдау жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Салық және кеден саясаты департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының орынбасары
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа төрағасы (келісу бойынша)
Қазақстан кәсіпкерлерінің құқықтарын қорғау жөніндегі уәкіл (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма мүшесі – басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарушы директоры – Салық салу департаментінің директоры (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы Өзін-өзі реттеуді дамыту мәселелері комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасы Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар комитетінің мүшесі (келісу бойынша)
Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығының кеңесі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
"Салық консультанттары палатасы" қоғамдық бірлестігінің атқарушы директоры (келісу бойынша)
"KAZENERGY" Қазақстан мұнай-газ және энергетика кешені ұйымдарының қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің фискалдық реттеу жөніндегі атқарушы директоры (келісу бойынша)
"Тау-кен өндіру және тау-кен металлургия кәсіпорындарының республикалық қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің атқарушы директоры (келісу бойынша)
"КПМГ Такс энд Эдвайзори" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің технологиялық консультация беру тобының әріптесі (келісу бойынша)
Еуразиялық өнеркәсіптік қауымдастығының сарапшысы (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по выработке предложений к проекту Концепции налоговой политики до 2030 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 сентября 2022 года № 137-р.
В целях выработки предложений по разработке стабильной и прозрачной налоговой политики до 2030 года:
1. Создать рабочую группу по выработке предложений к проекту Концепции налоговой политики до 2030 года (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 1 октября 2022 года выработать предложения к проекту Концепции налоговой политики до 2030 года.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Смаилов
Приложение
к распоряжению Премьер-
Министра
Республики Казахстан
от " " 2022 года №
Состав
рабочей группы по выработке предложений к проекту Концепции налоговой политики до 2030 года
Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан, руководитель
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента налоговой и таможенной политики Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
депутаты Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
вице-министр финансов Республики Казахстан
заместитель председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
председатель президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
уполномоченный по защите прав предпринимателей Казахстана (по согласованию)
член правления – заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
управляющий директор – директор Департамента налогообложения Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета по вопросам развития саморегулирования Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
член Комитета информационно-коммуникационных технологий Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
заместитель председателя Совета Ассоциации финансистов Казахстана (по согласованию)
исполнительный директор общественного объединения "Палата налоговых консультантов" (по согласованию)
исполнительный директор по фискальному регулированию объединения юридических лиц "Казахстанская ассоциация организаций нефтегазового и энергетического комплекса "KAZENERGY" (по согласованию)
исполнительный директор объединения юридических лиц "Республиканская ассоциация горнодобывающих и горно-металлургических предприятий" (по согласованию)
партнер группы технологического консультирования товарищества с ограниченной ответственностью "КПМГ Такс энд Эдвайзори" (по согласованию)
эксперт Евразийской промышленной ассоциации (по согласованию)