"Экономикалық саясат жөнiндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2016 жылғы 3 мамырдағы № 33-ө өкiмiне өзгеріс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 1 ақпандағы № 15-ө өкімі
"Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 33-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы." деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 33-р "О создании Совета по экономической политике"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 февраля 2023 года № 15-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 33-р "О создании Совета по экономической политике" следующее изменение:
в составе Совета по экономической политике, утвержденном указанным распоряжением:
строку:
"Руководитель Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан." исключить.
Премьер-Министр А. Смаилов