А.С.Тәжиев, Е.Н. Жанаев туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 57-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 қарашадағы № 1071 қаулысымен бекітілген Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Экономикалық кеңесі жанындағы Экономикалық мәселелер жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының Өкілетті өкілі туралы ереженің 1-тармағына сәйкес:
Асқар Сағиұлы Тәжиев Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Экономикалық кеңесі жанындағы Экономикалық мәселелер жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының Өкілетті өкілі болып тағайындалсын, бұл лауазымнан Ерлан Нұрханұлы Жанаев босатылсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О Тажиеве А.С., Жанаеве Е.Н.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 2023 года № 57-р.
В соответствии с пунктом 1 Положения о Полномочном представителе Республики Казахстан в Комиссии по экономическим вопросам при Экономическом совете Содружества Независимых Государств, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2006 года № 1071:
назначить Тажиева Аскара Сагиевича Полномочным представителем Республики Казахстан в Комиссии по экономическим вопросам при Экономическом совете Содружества Независимых Государств, освободив от этой должности Жанаева Ерлана Нурхановича.
Премьер-Министр А. Смаилов