Әйелдерге қатысты кемсітушіліктің барлық нысандарын жою туралы конвенцияның орындалуы туралы алтыншы кезеңдік баяндаманың жобасын дайындау жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 26 мамырдағы № 87-ө өкімі.
Әйелдерге қатысты кемсітушіліктің барлық нысандарын жою туралы конвенцияның орындалуы туралы алтыншы кезеңдік баяндаманың жобасын дайындау мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Әйелдерге қатысты кемсітушіліктің барлық нысандарын жою туралы конвенцияның орындалуы туралы алтыншы кезеңдік баяндаманың жобасын дайындау жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2023 жылғы 15 тамызға дейінгі мерзімде Әйелдерге қатысты кемсітушіліктің барлық нысандарын жою туралы конвенцияның орындалуы туралы алтыншы кезеңдік баяндаманың жобасын дайындасын және Қазақстан Республикасының Үкіметі Аппаратының қарауына енгізсін.
3. Жұмыс тобының отырыстары қажеттілігіне қарай өткізілсін.
4. Жұмыс тобының қызметін бақылау және үйлестіру Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарына жүктелсін.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2023 жылғы 26 мамырдағы
№ 87-ө өкіміне
қосымша
Әйелдерге қатысты кемсітушіліктің барлық нысандарын жою туралы конвенцияның орындалуы туралы алтыншы кезеңдік баяндаманың жобасын дайындау жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі Жастар және отбасы істері комитетінің төрағасы, хатшы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Сот әкімшілігі басшысының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Бас Прокурорының аға көмекшісі, Бас прокуратура Қоғамдық мүдделерді қорғау қызметінің бөлім басшысы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана әкімдерінің орынбасарлары

О создании межведомственной рабочей группы по подготовке проекта Шестого периодического доклада о выполнении Конвенции о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 мая 2023 года № 87-р.
В целях подготовки проекта Шестого периодического доклада о выполнении Конвенции о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин:
1. Создать межведомственную рабочую группу по подготовке проекта Шестого периодического доклада о выполнении Конвенции о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 15 августа 2023 года подготовить и внести на рассмотрение в Аппарат Правительства Республики Казахстан проект Шестого периодического доклада о выполнении Конвенции о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин.
3. Заседания рабочей группы проводить по мере необходимости.
4. Контроль и координацию за деятельностью рабочей группы возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Кульгинова А.С.
Премьер-Министр А. Смаилов
Приложение
к распоряжению Премьер Министра
Республики Казахстан
от 26 мая 2023 года № 87-р
Состав
межведомственной рабочей группы по подготовке проекта Шестого периодического доклада о выполнении Конвенции о ликвидации всех форм дискриминации в отношении женщин
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Министр информации и общественного развития Республики Казахстан, заместитель председателя
председатель Комитета по делам молодежи и семьи Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан, секретарь
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)
заместитель руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель руководителя Судебной администрации Республики Казахстан (по согласованию)
старший помощник Генерального Прокурора, начальник отдела Службы по защите общественных интересов Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Министра обороны Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр науки и высшего образования Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
вице-министр просвещения Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
заместители акимов областей, городов республиканского значения и столицы