Медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі жаһандық конференцияны және Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы Еуропалық өңірлік комитетінің 73-ші сессиясын дайындау және өткізу мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 31 шілдедегі № 116-ө өкімі.
2023 жылғы 22 – 23 қазан аралығында Алматы декларациясы қабылдануының 45 жылдығына және Медициналық-санитариялық алғашқы көмек (бұдан әрі – МСАК) жөніндегі Астана декларациясы қабылдануының 5 жылдығына арналған МСАК жөніндегі жаһандық конференцияны және 2023 жылғы 24 – 26 қазан аралығында Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы (бұдан әрі – ДДҰ) Еуропалық өңірлік комитетінің 73-ші сессиясын тиімді ұйымдастыруды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған:
1) МСАК жөніндегі жаһандық конференцияны және ДДҰ Еуропалық өңірлік комитетінің 73-ші сессиясын өткізу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобының құрамы;
2) МСАК жөніндегі жаһандық конференцияны және ДДҰ Еуропалық өңірлік комитетінің 73-ші сессиясын өткізу жөніндегі ведомствоаралық іс-шаралар жоспары (бұдан әрі – Iс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі, мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдар (келісу бойынша) Іс-шаралар жоспарында көзделген іс-шаралардың тиісінше және уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі Т.Б. Дүйсеноваға жүктелсін.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2023 жылғы 31 шілдедегі
№ 116-ө өкімімен
бекітілген
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі жаһандық конференцияны және Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы Еуропалық өңірлік комитетінің 73-ші сессиясын өткізу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқарушысының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Сот әкімшілігі басшысының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Астана қаласы әкімінің орынбасары
Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті төрағасының орынбасары
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Әлеуметтік сала бюджеті департаментінің директоры
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2023 жылғы 31 шілдедегі
№ 116-ө өкімімен
бекітілген
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі жаһандық конференцияны және Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы Еуропалық өңірлік комитетінің 73-ші сессиясын өткізу жөніндегі ведомствоаралық іс-шаралар жоспары
Р/с
Іс-шаралар Аяқтау нысаны Жауапты орындаушылар Орындау мерзімі
1 2 3 4 5
1.

О вопросах подготовки и проведения Глобальной конференции по первичной медико-санитарной помощи и 73-ей сессии Европейского регионального комитета Всемирной организации здравоохранения
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2023 года № 116-р.
В целях обеспечения эффективной организации и проведения Глобальной конференции по первичной медико-санитарной помощи (далее – ПМСП), посвященной 45-летию принятия Алма-Атинской декларации и 5-летию принятия Астанинской декларации по ПМСП, в период с 22 по 23 октября 2023 года и 73-ей сессии Европейского регионального комитета Всемирной организации здравоохранения (далее – ВОЗ) в период с 24 по 26 октября 2023 года:
1. Утвердить прилагаемые:
1) состав межведомственной рабочей группы по проведению Глобальной конференции по ПМСП и 73-ей сессии Европейского регионального комитета ВОЗ;
2) Межведомственный план мероприятий по проведению Глобальной конференции по ПМСП и 73-ей сессии Европейского регионального комитета ВОЗ (далее – План мероприятий).
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан, заинтересованным государственным органам и организациям (по согласованию) обеспечить надлежащее и своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом мероприятий.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Дуйсенову Т.Б.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 июля 2023 года № 116-р
Состав
межведомственной рабочей группы по проведению Глобальной конференции по первичной медико-санитарной помощи и 73-ей сессии Европейского регионального комитета Всемирной организации здравоохранения
Заместитель Премьер-Министра – Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, руководитель
Министр здравоохранения Республики Казахстан, заместитель руководителя
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Управляющего Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Руководителя Судебной администрации Республики Казахстан (по согласованию)
первый заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
заместитель акима города Астаны
заместитель акима Карагандинской области
заместитель акима Акмолинской области
заместитель председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
директор Департамента бюджета социальной сферы Министерства финансов Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 июля 2023 года № 116-р
Межведомственный план
мероприятий по проведению Глобальной конференции по первичной медико-санитарной помощи и 73-ей сессии Европейского регионального комитета Всемирной организации здравоохранения
п/п
Мероприятие
Форма завершения
Ответственные исполнители
Срок исполнения
1
2
3
4
5
1.

2023 жылғы 24 қазанда ЕӨК-73 жалпы отырысына Мемлекет басшысының қатысуы мәселесін пысықтау
қатысу
ҮА, ДСМ, СІМ, МКҚ
2023 жылғы
24 қазан
2.
2023 жылғы 23 қазанда МСАК ЖК жалпы отырысына Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қатысуы мәселесін пысықтау
қатысу
ҮА, ДСМ, МКҚ
2023 жылғы
23 қазан
3.
Мемлекет басшысының сөз сөйлеу жобасын дайындау
сөз сөйлеу жобасы
ДСМ
2023 жылғы қыркүйек
4.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің сөз сөйлеу жобасын дайындау
сөз сөйлеу жобасы
ДСМ, ҮА
2023 жылғы қыркүйек
5.
МСАК ЖК (23 қазан) және ЕӨК-73 (24 қазан) ашылу салтанатында және жол жүру маршруттары бойынша іс-шараның ресми тұлғаларын алып жүруді ұйымдастыру
алып жүру
МКҚ (келісу бойынша), ҰҚК (келісу бойынша), ІІМ
2023 жылғы
21 – 27 қазан
6.
Халықаралық ұйымдардың басшыларын (ДДҰ бас директоры, ЮНИСЕФ атқарушы директоры және т.б.), шет мемлекеттердің өкілдерін шақыру, олардың қатысуын қамтамасыз ету және қосымша келіссөздер жүргізу
халықаралық ұйымдар басшыларының қатысуы
ДСМ, СІМ, Астана қаласының әкімдігі
2023 жылғы шілде – қыркүйек
7.
Ел басшылығының жоғары деңгейдегі қонақтармен/ қатысушылармен екіжақты кездесулерін ұйымдастыру
кездесулер графигі
СІМ, ДСМ
2023 жылғы
21 – 27 қазан
8.
МСАК ЖК және ЕӨК-73 шеңберінде хаттамалық іс-шараларды қамтамасыз ету
хаттамалық іс-шаралар графигі
ДСМ, СІМ
2023 жылғы
21 – 27 қазан
9.
Шет мемлекеттердің Қазақстан Республикасындағы дипломатиялық корпусының, Қазақстан рсепубликасында аккредиттелген халықаралық ұйымдар өкілдерінің қатысуымен брифинг өткізу
брифинг бағдарламасы
ДСМ, СІМ
2023 жылғы тамыз
10.
Шетелдік және ұлттық БАҚ-та іс-шараларды жариялауды, баспасөз орталығын ұйымдастыруды, баспасөз-анонсы мен баспасөз-релизін таратуды қамтамасыз ету
медиа-жоспар
АҚДМ, ДСМ, СІМ
2023 жылғы қазан
11.
Қазақ, ағылшын, орыс тілдерінде Қазақстан Республикасындағы медициналық-санитариялық алғашқы көмек туралы бейнефильм жасау
бейнефильм
АҚДМ, ДСМ
2023 жылғы шілде
12.
Қазақстан Республикасында МСАК көшбасшыларының сұхбаттарын ұйымдастыру
сұхбат жазбасы
АҚДМ, ДСМ
2023 жылғы
шілде – тамыз
13.
Шетелде МСАК көшбасшыларының сұхбаттарын ұйымдастыру
сұхбат жазбасы
СІМ, ДСМ
2023 жылғы шілде – тамыз
14.
Іс-шаралар өткізуді ұйымдастыру
ақпарат
ДСМ, ДДҰ (келісу бойынша)
2023 жылғы қазан
15.
Іс-шаралар бағдарламасы мен контентін дайындау
іс-шаралар бағдарламасы
ДСМ, ДДҰ (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек – қазан
16.
Мына:
жоғары деңгейдегі қатысушылардың;
шетелдік қатысушылардың (мақсатты аудитория – 550 адам);
қазақстандық қатысушылардың (мақсатты аудитория – 100 адам) тізімдерін қалыптастыру
қатысушылардың тізімі
ДСМ, СІМ, ДДҰ (келісу бойынша)
2023 жылғы қазан
17.
Шетелдік делегаттарға визалық қолдауды ұйымдастыру
шетелдік делегаттарға арналған визалар
ІІМ, ҰҚК (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек – қазан
18.
Шақырылған адамдардың Қазақстанға келуіне, болуына және шығуына визалар беру
шетелдік делегаттарға арналған визалар
СІМ, ІІМ, ҰҚК (келісу бойынша)
2023 жылғы қыркүйек – қазан
19.
Іс-шараларға қатысушыларды жедел кедендік шекаралық бақылауды / ресімдеуді қамтамасыз ету
іс-қимыл жоспары
ҰҚК ШҚ (келісу бойынша), Қаржымині
2023 жылғы
қазан
20.
Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайындағы VIP өту арқылы жоғары деңгейдегі ресми делегациялардың басшылары мен мүшелерін қарсы алу мен шығарып салуды ұйымдастыру (метеожағдайлар нашар болған жағдайда Қарағанды қаласының әуежайы резервтік нұсқа ретінде)
ұшып келу/ұшу кету кестесі
ҰҚК ШҚ (келісу бойынша), ИИДМ
2023 жылғы
21 – 27 қазан
21.
Нұрсұлтан Назарбаев халықаралық әуежайын, Астана қаласының көшелерін және іс-шаралар өткізу орындарын (таған, баннерлер, билбордтар, LED-дисплейлер және т.б.) безендіру
қаланы безендіру эскизі, билбордтар
Астана қаласының әкімдігі, ДСМ
2023 жылғы
21 – 27 қазан
22.
Hilton Astana қонақ үйінің базасында МСАК ЖК өткізу орнын ұсыну мәселесін пысықтау
үй-жайларды жалға алу туралы шарт
Астана қаласының әкімдігі, ДСМ
2023 жылғы шілде – тамыз
23.
Іс-шараларға қатысушылардың тамақтануын ұйымдастыру
кофе-брейктер, түскі ас графиктері
Астана қаласының әкімдігі, ДСМ
2023 жылғы

Проработка вопроса по участию Главы государства в пленарном заседании ЕРК-73 24 октября 2023 года
участие
АПр, МЗ, МИД, СГО
24 октября
2023 года
2.
Проработка вопроса по участию Премьер-Министра Республики Казахстан в пленарном заседании ГК ПМСП 23 октября 2023 года
участие
АПр, МЗ, СГО
23 октября
2023 года
3.
Подготовка проекта выступления Главы государства
проект выступления
МЗ
сентябрь
2023 года
4.
Подготовка проекта выступления Премьер-Министра Республики Казахстан
проект выступления
МЗ, АПр
сентябрь
2023 года
5.
Организация сопровождения официальных лиц мероприятия в церемонии открытия ГК ПМСП
(23 октября) и ЕРК-73 (24 октября) и по маршрутам следования
сопровождение
СГО (по согласованию), КНБ (по согласованию), МВД
21 – 27 октября
2023 года
6.
Приглашение и обеспечение участия руководителей международных организаций (генерального директора ВОЗ, исполнительного директора ЮНИСЕФ и др.), представителей иностранных государств и проведение дополнительных переговоров
участие руководителей международ-ных организаций
МЗ, МИД, акимат города Астаны
июль – сентябрь
2023 года
7.
Организация двусторонних встреч руководства страны с гостями высокого уровня/участниками
график встреч
МИД, МЗ
21 – 27 октября
2023 года
8.
Обеспечение протокольных мероприятий в рамках
ГК ПМСП и ЕРК-73
график протокольных мероприятий
МЗ, МИД
21 – 27 октября
2023 года
9.
Проведение брифинга с участием дипломатического корпуса иностранных государств в Республике Казахстан, представителей международных организаций, аккредитованных в Республике Казахстан
программа брифинга
МЗ, МИД
август
2023 года
10.
Обеспечение освещения мероприятий в зарубежных и национальных СМИ, организация пресс-центра, распространение пресс-анонса и пресс-релиза
медиа-план
МИОР, МЗ, МИД
октябрь
2023 года
11.
Создание видеофильма о первичной медико-санитарной помощи в Республике Казахстан на казахском, английском и русском языках
видеофильм
МИОР, МЗ
июль
2023 года
12.
Организация интервью лидеров ПМСП
в Республике Казахстан
запись интервью
МИОР, МЗ
июль – август
2023 года
13.
Организация интервью лидеров ПМСП за рубежом
запись интервью
МИД, МЗ
июль – август
2023 года
14.
Организация проведения мероприятий
информация
МЗ, ВОЗ (по согласованию)
октябрь
2023 года
15.
Подготовка программы и контента мероприятий
программа мероприятий
МЗ, ВОЗ (по согласованию)
сентябрь –
октябрь
2023 года
16.
Формирование списков:
участников высокого уровня;
зарубежных участников (целевая аудитория – 550 чел.);
казахстанских участников (целевая аудитория – 100 чел.)
список участников
МЗ, МИД, ВОЗ (по согласованию)
oктябрь
2023 года
17.
Организация визовой поддержки иностранным делегатам
визы для иностранных делегатов
МВД, КНБ (по согласованию)
сентябрь-октябрь
2023 года
18.
Выдача виз на въезд, пребывание и выезд из Казахстана приглашенных лиц
визы для иностранных делегатов
МИД, МВД, КНБ (по согласованию)
сентябрь-октябрь
2023 года
19.
Обеспечение оперативного таможенного, пограничного контроля / оформления участников мероприятий
план действий
ПС КНБ (по согласованию), МФ
октябрь
2023 года
20.
Организация встреч и проводов глав и членов официальных делегаций высокого уровня через VIP-проход в Международном аэропорту Нурсултан Назарбаев (в случае плохих метеоусловий аэропорт города Караганды как резервный вариант)
график прилетов/ отлетов
ПС КНБ (по согласованию), МИИР
21 – 27 октября
2023 года
21.
Оформление Международного аэропорта Нурсултан Назарбаев, улиц города Астаны и мест проведения мероприятий (стойка, баннеры, билборды, LED – дисплеи и др.)
эскиз оформления города, билборды
акимат города Астаны, МЗ
21 – 27 октября
2023 года
22.
Проработка вопроса предоставления места проведения ГК ПМСП на базе отеля Hilton Astana
договор об аренде помещений
акимат
города Астаны, МЗ
июль – август
2023 года
23.
Организация питания участников мероприятий
графики кофе-брейков, обедов
акимат города Астаны, МЗ

22 – 26 қазан
24.
Делегаттар мен ресми тұлғалар үшін қонақүй нөмірлерін арнайы бағамен брондауды ұйымдастыру (650 адам)
нөмірлерді брондау
Астана қаласының әкімдігі
2023 жылғы
21 – 27 қазан
25.
Астана қаласына халықаралық рейстердің жиілігін арттыруды пысықтау (ағымдағы геосаяси жағдайларда)
халықаралық рейстер графигі
ИИДМ
2023 жылғы қазан
26.
Ірі авиакомпаниялармен (Air Astana, Turkish Airlines және т.б.) шетелдік делегаттар үшін чартерлік рейстерді ұйымдастыру бойынша мәселесін пысықтау
чартерлік рейстер графигі
ИИДМ
2023 жылғы қазан
27.
Ресми делегациялардың Қарағанды қаласының әуежайынан Астана қаласына дейін жол жүруі (метеожағдайлар нашар болған жағдайда Қарағанды қаласының әуежайы резервтік нұсқа ретінде)
ақпарат
ИИДМ, ІІМ (Қарағанды облысының әкімдігімен бірлесіп)
2023 жылғы
21 – 27 қазан
28.
Қарсы алу/шығарып салу, делегация басшыларын (шет мемлекеттер мен халықаралық ұйымдар) алып жүру үшін лиазон-офицерлерді ұсыну
қарсы алу/шығарып салу графиктері
ДСМ, СІМ
2023 жылғы
21 – 27 қазан
29.
Іс-шаралардың делегаттары мен ресми тұлғаларына көліктік қызмет көрсетуді қамтамасыз ету (ақылы негізде)
көліктік қызмет көрсету графиктері
ПІБ (келісу бойынша)
2023 жылғы
21 – 27 қазан
30.
Іс-шаралар, қабылдаулар, делегаттар тұратын жерлерде қауіпсіздікті және қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету
іс-қимыл жоспары
ІІМ, Астана қаласының әкімдігі
2023 жылғы
21 – 27 қазан
31.
Шетелдік делегаттарды қосу үшін онлайн-алаңды қамтамасыз етуге жәрдемдесу
онлайн-алаң
ЦДИАӨМ
2023 жылғы қыркүйек – қазан
32.
Делегаттар тұратын және іс-шаралар өткізілетін орындарда жоғары жылдамдықты интернетпен, байланыспен қамтамасыз ету
ақпарат
ЦДИАӨМ
2023 жылғы
21 – 27 қазан
33.
Астана қаласы әкімінің атынан концерттік бағдарламаны (2023 жылғы 22 қазан) өткізе отырып, ресми қабылдауды ұйымдастыру
ресми қабылдау бағдарламасы
Астана қаласының әкімдігі, МСМ
2023 жылғы 22 қазан
34.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан концерттік бағдарламаны (2023 жылғы 23 қазан) өткізе отырып, ресми қабылдауды ұйымдастыру
ресми қабылдау бағдарламасы
ҮА, МСМ
2023 жылғы 23 қазан
35.
ЕуроДДҰ өңірлік директорының атынан ресми қабылдауға арналған орынды брондауға қолдау көрсету (2023 жылғы 24 қазан)
ақпарат
Астана қаласының әкімдігі
2023 жылғы қазан
36.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің атынан концерттік бағдарламаны (2023 жылғы 25 қазан) өткізе отырып, ресми қабылдауды ұйымдастыру
ресми қабылдау бағдарламасы
ДСМ
2023 жылғы 25 қазан
37.
Астана қаласы мен Ақмола облысының МСАК медициналық ұйымдарына баруды ұйымдастыру
бару бағдарламасы
ДСМ, Астана қаласының және Ақмола облысының әкімдіктері
2023 жылғы

22 – 26 октября
2023 года
24.
Организация бронирования гостиничных номеров для делегатов и официальных лиц по специальным ценам (650 человек)
бронь номеров
акимат города Астаны
21 – 27 октября
2023 года
25.
Проработка увеличения периодичности международных рейсов в город Астану (в текущих геополитических условиях)
график международных рейсов
МИИР
октябрь
2023 года
26.
Проработка вопроса с крупными авиакомпаниями
(Air Astana, Turkish Airlines и др.) по организации чартерных рейсов для иностранных делегатов
график чартерных рейсов
МИИР
октябрь
2023 года
27.
Проезд официальных делегаций из аэропорта города Караганды до города Астаны (в случае плохих метеоусловий аэропорт города Караганды как резервный вариант)
информация
МИИР, МВД (совместно с акиматом Карагандин-ской области)
21 – 27 октября
2023 года
28.
Предоставление лиазон-офицеров для встреч/проводов, сопровождения глав делегаций (иностранных государств и международных организаций)
графики встреч/проводов
МЗ, МИД
21 – 27 октября
2023 года
29.
Обеспечение транспортного обслуживания делегатов и официальных лиц мероприятий (на платной основе)
графики транспортного обслуживания
УДП (по согласованию)
21 – 27 октября
2023 года
30.
Обеспечение безопасности и общественного порядка в местах проведения мероприятий, приемов, проживания делегатов
план действий
МВД, акимат города Астаны
21 – 27 октября
2023 года
31.
Содействие в обеспечении онлайн-площадки для подключения иностранных делегатов
онлайн-площадка
МЦРИАП
сентябрь – октябрь
2023 года
32.
Обеспечение высокоскоростным Интернетом, связью в местах проведения мероприятий и проживания делегатов
информация
МЦРИАП
21 – 27 октября
2023 года
33.
Организация официального приема от имени акима города Астаны с проведением концертной программы (22 октября 2023 года)
программа официального приема
акимат города Астаны, МКС
22 октября
2023 года
34.
Организация официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан с проведением концертной программы (23 октября 2023 года)
программа официального приема
АПр, МКС
23 октября
2023 года
35.
Поддержка в бронировании места для официального приема от имени регионального директора ЕвроВОЗ (24 октября 2023 года)
информация
акимат города Астаны
октябрь
2023 года
36.
Организация официального приема от имени Министра здравоохранения Республики Казахстан с проведением концертной программы (25 октября 2023 года)
программа официального приема
МЗ
25 октября
2023 года
37.
Организация посещения медицинских организаций ПМСП города Астаны и Акмолинской области
программа посещения
МЗ, акиматы города Астаны и Акмолинской области

21 – 27 қазан
38.
Қазақстан Республикасында МСАК жетістіктері көрмесін ұйымдастыру
көрме жоспары
ДСМ
2023 жылғы
23 – 26 қазан
39.
Жоғары технологиялық медициналық ұйымдардың 3D бейне-турын дайындау
3D бейне-туры
ЦДИАӨМ, ДСМ
2023 жылғы
21 – 27 қазан
40.
Мәдени бағдарламаны өткізуді, көрікті жерлерге, оның ішінде мәдени және ұлттық игілік обьектілеріне баруды қамтамасыз ету
бару жоспары
МСМ
2023 жылғы 27 қазан
41.
Қазақстан Рсепубликасы Сыртқы істер министрлігінің 006 "Өкілдік шығындар" бюджеттік бағдарламасы шеңберінде МСАК жөніндегі жаһандық конференцияны және ДДҰ ЕӨК-73 сессиясын өткізуге қаржы қаражатын бөлу
қаржы қаражатын бөлу
СІМ
2023 жылғы қыркүйек – қазан
42.
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы арасындағы ДДҰ Еуропалық өңірлік комитетінің Астанадағы (Қазақстан Республикасы) 73-сессиясын ұйымдастыру туралы келісімге сәйкес ДДҰ-ға траншты төлеу (қол қойылғаннан кейін 50 %,
ЕӨК-73 өткізу алдында 50 %)
траншты төлеу
СІМ
2023 жылғы шілде,
2023 жылғы қазан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚДМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
ДДҰ – Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы
ДСМ – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
ЕӨК-73 –Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы Еуропалық өңірлік комитетінің 73-сессиясы
ИИДМ – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Қаржымині МКК – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
МКҚ – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі
МСАК – медициналық-санитариялық алғашқы көмек
МСАК ЖК – Медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі жаһандық конференция
МСМ – Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
ПІБ – Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
СІМ – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ҰҚК ШҚ – Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі
ҮА – Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі

21 – 27 октября
2023 года
38.
Организация выставки достижений ПМСП
в Республике Казахстан
план выставки
МЗ
23 – 26 октября
2023 года
39.
Подготовка 3D видео-тура высокотехнологичных медицинских организаций
3D видео-тур
МЦРИАП, МЗ
21 – 27 октября
2023 года
40.
Обеспечение проведения культурной программы, посещения достопримечательностей, в том числе объектов культуры и национального достояния
план посещения
МКС
27 октября
2023 года
41.
Выделение финансовых средств на проведение Глобальной конференции по ПМСП и ЕРК-73
в рамках бюджетной программы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
006 "Представительские затраты"
выделение финансовых средств
МИД
сентябрь – октябрь
2023 года
42.
Выплата транша в ВОЗ в соответствии
с Соглашением между Правительством Республики Казахстан и Всемирной организацией здравоохранения об организации в Астане (Республика Казахстан) 73-ей сессии Европейского регионального комитета ВОЗ (50 % после подписания, 50% перед проведением ЕРК-73)
выплата транша
МИД
июль
2023 года,
октябрь
2023 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АПр – Аппарат Правительства Республики Казахстан;
ВОЗ – Всемирная организация здравоохранения;
ГК ПМСП – Глобальная конференция по первичной медико-санитарной помощи;
ЕРК-73 – 73-я сессия Европейского регионального комитета Всемирной организации здравоохранения;
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
МИОР – Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан;
МИИР – Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
КГД МФ – Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан;
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан;
ПМСП – первичная медико-санитарная помощь;
ПС КНБ – Пограничная служба Комитета национальной безопасности Республики Казахстан;
СГО – Служба государственной охраны Республики Казахстан;
УДП – Управление Делами Президента Республики Казахстан.