"QarMet" акционерлік қоғамын (Қарағанды металлургия комбинаты) кешенді оңалту мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 197-ө өкімі.
"QarMet" акционерлік қоғамын (Қарағанды металлургия комбинаты) кешенді оңалту жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Осы өкімнің қосымшасына сәйкес құрамында "QarMet" акционерлік қоғамының (Қарағанды металлургия комбинаты) кешенді оңалту мәселелері жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы "QarMet" акционерлік қоғамының (Қарағанды металлургия комбинаты) проблемалық мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Үкіметке енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Р.В. Склярға жүктелсін.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 197-ө өкіміне
қосымша
"QarMet" акционерлік қоғамының (Қарағанды металлургия комбинаты) кешенді
оңалту мәселелері жөніндегі жұмыс тобының
ҚҰРАМЫ
СМАЙЫЛОВ
Әлихан Асханұлы
-
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
СКЛЯР
Роман Васильевич
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға орынбасары
ШАРЛАПАЕВ
Қанат Бисимбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
ШӘРІПХАНОВ
Сырым Дүйсенғазыұлы
-
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі
НЫСАНБАЕВ
Ерлан Нұрәлиұлы
-
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі
ЕСҚАРАЕВ
Азамат Несіпбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
ҚУАНТЫРОВ
Әлібек Сәкенұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
БӨЛЕКПАЕВ
Ермағанбет Қабдулаұлы
-
Қарағанды облысының әкімі
ӨМІРӘЛИЕВ
Жандос Жәнібекұлы
-
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының орынбасары (келісу бойынша)
АХМЕТЗАКИРОВ
Наиль Рафисович
-
Қазақстан Республикасы Сот әкімшілігінің басшысы (келісу бойынша)
САРБАСОВ
Ақмәди Әділұлы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бірінші вице-министрі
БІРЖАНОВ
Ержан Ерікұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
ЖАМАУОВ
Әлібек Жұмабекұлы
-
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
ДУЙСЕМБИЕВ
Жандос Жумабаевич
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінің төрағасы
БАЙБАЗАРОВ
Нұрлан Серікұлы
-
"Бәйтерек" ҰБХ" АҚ Басқарма төрағасы (келісу бойынша)
ЛАВРЕНТЬЕВ
Андрей Сергеевич
-
Qazaqstan Steel Group Holding Limited құрылтайшысы (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по вопросам комплексной реабилитации акционерного общества "QarMet" (Карагандинского металлургического комбината)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 декабря 2023 года № 197-р.
В целях выработки предложений по комплексной реабилитации акционерного общества "QarMet" (Карагандинского металлургического комбината):
1. Создать рабочую группу по вопросам комплексной реабилитации акционерного общества "QarMet" (Карагандинского металлургического комбината) (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе выработать и внести в Правительство предложения по решению проблемных вопросов акционерного общества "QarMet" (Карагандинского металлургического комбината).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Скляра Р.В.
Премьер-Министр А. Смаилов
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 декабря 2023 года № 197-р
СОСТАВ
рабочей группы по вопросам комплексной реабилитации акционерного общества "QarMet" (Карагандинского металлургического комбината)
СМАИЛОВ
Алихан Асханович
-
Премьер-Министр Республики Казахстан,
председатель
СКЛЯР
Роман Васильевич
-
Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместитель председателя
ШАРЛАПАЕВ
Канат Бисимбаевич
-
Министр промышленности и строительства
Республики Казахстан
ШАРИПХАНОВ
Сырым Дюсенгазиевич
-
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
НЫСАНБАЕВ
Ерлан Нуралиевич
-
Министр экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
ЕСКАРАЕВ
Азамат Несипбаевич
-
Министр юстиции Республики Казахстан
КУАНТЫРОВ
Алибек Сакенович
-
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
БУЛЕКПАЕВ
Ермаганбет Кабдулович
-
Аким Карагандинской области
УМИРАЛИЕВ
Жандос Жанибекович
-
Заместитель Генерального прокурора
Республики Казахстан (по согласованию)
АХМЕТЗАКИРОВ
Наиль Рафисович
-
Руководитель Судебной администрации
Республики Казахстан (по согласованию)
САРБАСОВ
Акмади Адилович
-
Первый вице-министр труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
БИРЖАНОВ
Ержан Ерикович
-
Вице-министр финансов Республики Казахстан
ЖАМАУОВ
Алибек Жумабекович
-
Вице-министр энергетики Республики Казахстан
ДУЙСЕМБИЕВ
Жандос Жумабаевич
-
Председатель Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан
БАЙБАЗАРОВ
Нурлан Серикович
-
Председатель Правления АО "НУХ "Байтерек"
(по согласованию)
______________________________