Бағдарламалау бойынша командалық әлем чемпионатының финалын ұйымдастыру мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 202-ө өкімі.
Астана қаласында 2024 жылғы 15 – 20 қыркүйек аралығында Бағдарламалау бойынша командалық әлем чемпионатының финалын ұйымдастыру мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Бағдарламалау бойынша командалық әлем чемпионатының финалын ұйымдастыру жөніндегі ұйымдастыру комитеті (бұдан әрі – Ұйымдастыру комитеті) құрылсын.
2. Ұйымдастыру комитеті бағдарламалау бойынша командалық әлем чемпионатының финалын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 202-ө өкіміне
қосымша
Бағдарламалау бойынша командалық әлем чемпионатының финалын ұйымдастыру жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі, жетекші
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі бірінші вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министрі
Астана қаласы әкімінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Спорттық бағдарламалау федерациясының бас хатшысы (келісу бойынша)
спорттық бағдарламалау бойынша халықаралық студенттік чемпионат ұйымының (International Collegiate Programming Contest Fоundation) өкілі (келісу бойынша)

О вопросах организации финала командного чемпионата мира по программированию
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2023 года № 202-р.
В целях организации финала командного чемпионата мира по программированию в городе Астане c 15 по 20 сентября 2024 года:
Создать Организационный комитет по организации финала командного чемпионата мира по программированию (далее – Организационный комитет) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
Организационному комитету обеспечить организацию финала командного чемпионата мира по программированию.
Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Смаилов
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 декабря 2023 года № 202-р.
Состав Организационного комитета по организации финала командного чемпионата мира по программированию
Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, руководитель
первый вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, заместитель руководителя
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр науки и высшего образования Республики Казахстан
вице-министр культуры и информации Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр туризма и спорта Республики Казахстан
вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан
заместитель акима города Астаны
генеральный секретарь Федерации по спортивному программированию Республики Казахстан (по согласованию)
представитель международной организации студенческого чемпионата по программированию (International Collegiate Programming Contest Fоundation) (по согласованию)