"Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 167-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 4 наурыздағы № 25-ө Өкімі
"Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 167-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі, төрағаның орынбасары" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, төрағаның орынбасары".
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі аппаратының басшысы, хатшы";
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі".
Премьер-Министр О. Бектенов

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2022 года № 167-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 2024 года № 25-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2022 года № 167-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития" следующие изменения и дополнение:
в составе Координационного совета по целям устойчивого развития, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра − Министр национальной экономики Республики Казахстан, председатель";
строку "Заместитель Премьер-Министра − Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя" исключить;
строку "Министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"руководитель аппарата Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь";
после строки "Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан".
Премьер-Министр О. Бектенов