"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Отандық кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 7 ақпандағы № 24-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 5 наурыздағы № 27-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Отандық кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 7 ақпандағы № 24-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкімге 1-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Отандық кәсіпкерлер кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр О. Бектенов

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2022 года № 24-р "Об образовании Совета отечественных предпринимателей при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 марта 2024 года № 27-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2022 года № 24-р "Об образовании Совета отечественных предпринимателей при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному распоряжению:
в составе Совета отечественных предпринимателей при Правительстве Республики Казахстан:
строку "Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя";
после строки "Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан";
строку "Министр национальной экономики Республики Казахстан" исключить.
Премьер-Министр
О. Бектенов