"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықтың көші-қоны және қылмыстық-атқару жүйесі салаларындағы заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2024 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 1 тамыздағы № 110-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықтың көші-қоны және қылмыстық-атқару жүйесі салаларындағы заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2024 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңымен қабылдануы негізделген құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Президентінің бекітуіне және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын;
3) ай сайын, 30-ы күнінен кешіктірмей тізбеге сәйкес құқықтық актілердің әзірленуі және қабылдануы туралы ақпаратты жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісінде орналастырып тұрсын.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі көрсетілген Заңды іске асыру жөніндегі жиынтық ақпаратты талдап, қорытындыласын және ай сайын, 5-і күнінен кешіктірмей жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісінде орналастырып тұрсын.
Премьер-Министр О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2024 жылғы 1 тамыздағы
№ 110-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықтың көші-қоны және қылмыстық-атқару жүйесі салаларындағы заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2024 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңымен қабылдануы негізделген құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
Құқықтық
актінің атауы
Құқықтық актінің нысаны
Орындау
ға
жауапты
мемлекеттік
орган
Орын
дау мерзімi
Құқықтық актіні сапалы, уақтылы әзірлеуге және енгізуге жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы № 198 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
2.
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 ақпандағы № 134 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
3.
"Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2024 жылғы шілде
Ә.Ә. Бақаев
4.

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 16 мая 2024 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования законодательства в сферах миграции населения и уголовно-исполнительной системы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 августа 2024 года № 110-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых обусловлено Законом Республики Казахстан от 16 мая 2024 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования законодательства в сферах миграции населения и уголовно-исполнительной системы" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Президента Республики Казахстан и в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню;
3) ежемесячно, не позднее 30 числа, размещать на общедоступном государственном объекте информатизации информацию о разработке и принятии правовых актов согласно перечню.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан анализировать, обобщать и ежемесячно, не позднее 5 числа, размещать на общедоступном государственном объекте информатизации сводную информацию по реализации указанного Закона.
Премьер-Министр О. Бектенов
Утвержден распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 августа 2024 года № 110-р
Перечень
правовых актов, принятие которых обусловлено
Законом Республики Казахстан от 16 мая 2024 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам совершенствования законодательства
в сферах миграции населения и уголовно-исполнительной системы"
№ п/п
Наименование правового акта
Форма правового акта
Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правового акта
1
2
3
4
5
6
1.
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 198 "О Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
2.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 1999 года № 134 "Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
3.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года
№ 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
июль 2024 года
Бакаев А.А.
4.

"Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
5.
"Босқын мәртебесін беру, ұзарту, одан айыру және оны тоқтату қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 183 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2024 жылғы шілде
А.Ә. Сарбасов
6.
"Көшіп келушілердің Қазақстан Республикасына келуінің және онда болуының, сондай-ақ олардың Қазақстан Республикасынан кетуінің қағидаларын және Көші-қон бақылауын жүзеге асыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасынан заңсыз өтетін, Қазақстан Республикасының аумағында заңсыз болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағына келуге тыйым салынған адамдарды есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы № 148 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
7.
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгінiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 ақпандағы № 81 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2024 жылғы шілде
А.Ә. Сарбасов
8.
"Террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыруға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 6 мамырдағы № 305 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы шілде
Р.Т. Сейсембаев
9.
"Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 19 тамыздағы № 580 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҒЖБМ
2024 жылғы шілде
Т.І. Ешенқұлов
10.
"Пана іздеген адамдар жаппай ағылып келген кезде оларды уақытша қоныстандыру пункттерінде қабылдау мен орналастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 шiлдедегi № 554 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2024 жылғы шілде
А.Ә. Сарбасов
11.
Жеке басын куәландыратын құжаттарда, сондай-ақ үміткерлердің ұлтын растайтын басқа да құжаттарда тиісті жазба болмаған жағдайда, қандас мәртебесін және жеңілдетілген тәртіппен (тіркеу тәртібімен) Қазақстан Республикасының азаматтығын алуға үміткер адамдардың ұлты қазақ екенін айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2024 жылғы шілде
А.Ә. Сарбасов
12.
Қазақстан Республикасының азаматтығына қабылдау немесе азаматтығын қалпына келтіру кезінде мемлекеттік тілді қарапайым деңгейде, Қазақстан Республикасы Конституциясының негіздерін, сондай-ақ Қазақстан тарихын білу көлемін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары білім министрінің
бұйрығы
ҒЖБМ
2024 жылғы шілде
Т.І. Ешенқұлов
13.
"Әр шаруашылық бойынша есепке алуды жүргізу және тіркеу жазбаларын жүргізуді ұйымдастыру нысандары бойынша статистикалық әдіснаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі Төрағасының 2010 жылғы 10 маусымдағы № 136 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының бұйрығы
СЖРА
(келісу бойынша)
2024 жылғы шілде
О.А. Тулеуов
14.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
5.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2010 года № 183 "Об утверждении Правил присвоения, продления, лишения и прекращения статуса беженца"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
июль 2024 года
Сарбасов А.А.
6.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2012 года № 148 "Об утверждении Правил въезда и пребывания иммигрантов в Республике Казахстан, а также их выезда из Республики Казахстан и Правил осуществления миграционного контроля, а также учета иностранцев и лиц без гражданства, незаконно пересекающих Государственную границу Республики Казахстан, незаконно пребывающих на территории Республики Казахстан, а также лиц, которым запрещен въезд на территорию Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
7.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2017 года № 81 "Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
июль 2024 года
Сарбасов А.А.
8.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2021 года № 305 "Об утверждении требований к организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ
(по согласованию)
июль 2024 года
Сейсембаев Р.Т.
9.
О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2022 года
№ 580 "О некоторых вопросах Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНВО
июль 2024
Ешенкулов Т.И.
10.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2023 года № 554 "Об утверждении Правил приема и размещения лиц, ищущих убежище, при их массовом притоке в пунктах временного поселения"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
июль 2024 года
Сарбасов А.А.
11.
Об утверждении Правил определения принадлежности к казахской национальности лиц, претендующих на получение статуса кандаса и гражданства Республики Казахстан в упрощенном (регистрационном) порядке, в случае отсутствия соответствующей записи в документах, удостоверяющих личность, а также в других документах, подтверждающих национальность претендентов
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
июль 2024 года
Сарбасов А.А.
12.
Об утверждении объема знаний государственного языка на элементарном уровне, основ Конституции Республики Казахстан, а также истории Казахстана при приеме в гражданство или восстановлении в гражданстве Республики Казахстан
приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан
МНВО
июль 2024 года
Ешенкулов Т.И.
13.
О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 10 июня 2010 года
№ 136 "Об утверждении Статистической методологии по ведению похозяйственного учета и форм организации ведения регистрационных записей"
приказ руководителя Бюро национальной статистики Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
АСПИР
(по согласованию)
июль 2024 года
Тулеуов О.А.
14.

"Қазақстан Республикасының шекаралық аймағында тұрақты тұратын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға шекара аймағы тұрғынының куәлігін беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 281 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
15.
"Қандас мәртебесін беру немесе ұзарту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 329-Ө-М бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2024 жылғы шілде
А.Ә. Сарбасов
16.
"Азаматтық хал актілерін мемлекеттік тіркеуді ұйымдастыру, оларға өзгерістер, түзетулер, толықтырулар енгізу, азаматтық хал актілерінің күшін жою және қалпына келтіру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 112 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2024 жылғы шілде
Л.К. Мерсалимова
17.
"Шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасында уақытша және тұрақты тұруға рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 992 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
18.
"Қандастар мен қоныс аударушыларды қабылдаудың өңірлік квотасына енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 20 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2024 жылғы шілде
А.Ә. Сарбасов
19.
"Электрондық үкіметтің" веб-порталын күтіп-ұстауға, жүргізуге және электрондық ақпараттық ресурстармен ақпараттық толықтыруға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 74 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш министрлігі
министрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2024 жылғы шілде
Р.А. Коняшкин
20.
"Қазақстан Республикасының азаматтығына қабылдау және Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру, оның ішінде жеңілдетілген тәртіппен (тіркеу тәртібімен), азаматтықтан шығу, азаматтықты жоғалту мен одан айыру және Қазақстан Республикасының азаматтығына жататындығын айқындау мәселелері бойынша өтінішхаттарды (өтініштерді) ішкі істер органдарының қабылдау, ресімдеу және қарау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 85 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
21.

О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 281 "Об утверждении Правил выдачи удостоверений жителя пограничной зоны иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим в пограничной зоне Республики Казахстан".
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
15.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июля 2013 года № 329-Ө–М "Об утверждении Правил присвоения или продления статуса кандаса"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
июль 2024 года
Сарбасов А.А.
16.
О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года
№ 112 "Об утверждении Правил организации государственной регистрации актов гражданского состояния, внесения в них изменений, исправлений, дополнений, аннулирования и восстановления актов гражданского состояния"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2024 года
Мерсалимова Л.К.
17.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 992 "Об утверждении Правил выдачи иностранцам и лицам без гражданства разрешения на временное и постоянное проживание в Республике Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
18.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 20 "Об утверждении Правил включения в региональную квоту приема кандасов и переселенцев"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
июль 2024 года
Сарбасов А.А.
19.
О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 74 "Об утверждении требований к содержанию, ведению и информационному наполнению электронными информационными ресурсами веб-портала "электронного правительства"
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
июль 2024 года
Коняшкин Р.А.
20.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 85 "Об утверждении Правил приема, оформления и рассмотрения органами внутренних дел ходатайств (заявлений) по вопросам приема в гражданство Республики Казахстан и восстановления в гражданстве Республики Казахстан, в том числе в упрощенном (регистрационном) порядке, выхода из гражданства, утраты, лишения гражданства и определения принадлежности к гражданству Республики Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
21.

"Шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын көрсететін жеке басты куәландыратын құжаттарды жеделдетілген тәртіппен беру бойынша көрсетілетін қызмет бағаларының прейскурантын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 22 ақпандағы № 143 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
22.
"Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелерімен жарақтауға стандарттарды және оларға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 49 және Қазақстан Республикасы Білім беру және ғылым министрінің 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 32 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің және Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің бірлескен бұйрығы
ІІМ,
ОМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха, Н.В. Жумадильдаева
23.
"Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 267 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
24.
"Кәсіпкерлік субъектісінің санаты туралы ақпарат беру" мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 29 мамырдағы № 44 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2024 жылғы шілде
Б.Б. Омарбеков
25.
"Дәрілік заттарды таңбалау мен қадағалау және медициналық бұйымдарды таңбалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 27 қаңтардағы № ҚР ДСМ-11 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2024 жылғы шілде
Ж.К. Бүркітбаев
26.
"Жол жүру құжатын беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2021 жылғы 5 наурыздағы № 134 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
27.
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде Қазақстан Республикасының азаматтарын шетелге емделуге жіберу және (немесе) емдеуді отандық медициналық ұйымдарда жүргізу үшін шетелдік мамандарды тарту қағидаларын әзірлеуді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 26 мамырдағы № ҚР ДСМ-45 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2024 жылғы шілде
Т.С. Сұлтанғазиев
28.

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 февраля 2018 года № 143 "Об утверждении прейскуранта цен на услугу по выдаче в ускоренном порядке документов, удостоверяющих личность, оказываемую республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
22.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 января 2019 года № 49 и Министра образования и науки Республики Казахстан от 23 января 2019 года № 32 "Об утверждении Стандартов и требований к оснащению организаций дошкольного и среднего образования системами видеонаблюдения"
совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан и Министра просвещения Республики Казахстан
МВД, МП
июль 2024 года
Лепеха И.В.,
Жумадильдаева Н.В.
23.
О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 267 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг по вопросам документирования и регистрации населения Республики Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
24.
О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 44 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Предоставление информации о категории субъекта предпринимательства"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2024 года
Омарбеков Б.Б.
25.
О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 января 2021 года № ҚР ДСМ-11 "Об утверждении правил маркировки и прослеживаемости лекарственных средств и маркировки медицинских изделий"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
июль 2024 года
Буркитбаев Ж.К.
26.
О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 марта 2021 года № 134 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача проездного документа"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
27.
О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 26 мая 2021 года № ҚР ДСМ-45 "Об утверждении правил направления граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж и (или) привлечения зарубежных специалистов для проведения лечения в отечественных медицинских организациях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
июль 2024 года
Султангазиев Т.С.
28.

"Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және сақтау саласындағы қызметті жүзеге асыратын, террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 28 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2024 жылғы шілде
С.Т. Төленбергенов
29.
"Қазақстан Республикасының білім беру саласындағы қызметті жүзеге асыратын террористік тұрғыдан осал объектілерінің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2022 жылғы 30 наурыздағы № 117 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің бұйрығы
ОМ
2024 жылғы шілде
Н.В. Жумадильдаева
30.
"Босқын мәртебесiн беру туралы өтiнiшхатты тiркеу мен қарау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 118 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2024 жылғы шілде
А.Ә. Сарбасов
31.
"Еңбекші көшіп келушілерге рұқсаттар беру, ұзарту және кері қайтарып алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2022 жылғы 15 сәуірдегі № 123 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2024 жылғы шілде
А.Ә. Сарбасов
32.
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қарамағындағы террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 115 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2024 жылғы шілде
Е.С. Нұрпейісов
33.
"Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласындағы қызметті жүзеге асыру бойынша террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № ҚР ДСМ-40 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2024 жылғы шілде
Т.С. Сұлтанғазиев
34.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қарамағындағы террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2022 жылғы 22 қыркүйектегі № 803 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бұйрығы
Әділетмині
2024 жылғы шілде
Л.К. Мерсалимова
35.

О внесении изменения в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 26 января 2022 года № 28 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, осуществляющих деятельность в сфере формирования и хранения государственного материального резерва"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
июль 2024 года
Туленбергенов С.Т.
29.
О внесении изменения в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 30 марта 2022 года № 117 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, осуществляющих деятельность в области образования Республики Казахстан".
приказ Министра просвещения Республики Казахстан
МП
июль 2024 года
Жумадильдаева Н.В.
30.
О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 7 апреля 2022 года № 118 "Об утверждении Правил регистрации и рассмотрения ходатайства о присвоении статуса беженца"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
июль 2024 года
Сарбасов А.А.
31.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 15 апреля 2022 года № 123 "Об утверждении Правил выдачи, продления и отзыва разрешения трудовому иммигранту"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
июль 2024 года
Сарбасов А.А.
32.
О внесении изменения в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 19 апреля 2022 года № 115 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, находящихся в ведении Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
июль 2024 года
Нурпеисов Е.С.
33.
О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № ҚР ДСМ–40 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, осуществляющих деятельность в области здравоохранения Республики Казахстан"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
июль 2024 года
Султангазиев Т.С.
34.
О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 сентября 2022 года № 803 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, находящихся в ведении Министерства юстиции Республики Казахстан"
приказ Министра юстиции Республики Казахстан
МЮ
июль 2024 года
Мерсалимова Л.К.
35.

"Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасында террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқарушысының міндетін атқарушының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 05/326 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президенті
Іс басқарушысының
бұйрығы
ПІБ
(келісу бойынша)
2024 жылғы шілде
Б.Ү. Әбілдинов
36.
"Телерадио хабарларын тарату (техникалық құрылысжай объектілері (радиотелевизиялық станциялар) саласындағы қызметті жүзеге асыратын террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 538 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің бұйрығы
МАМ
2024 жылғы шілде
Е.Д. Кочетов
37.
"Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің және оның ведомстволарының террористік тұрғыдан осал объектілерінің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 776 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭТРМ
2024 жылғы шілде
Н.Қ. Шәрбиев
38.
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі мен Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Еңбек және әлеуметтік қорғау комитетінің қарамағындағы террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 18 қаңтардағы № 14 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2024 жылғы шілде
А.Ә. Сарбасов
39.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері органдарының террористік тұрғыдан осал объектілерінің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 22 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының бұйрығы
МҚІА
(келісу бойынша)
2024 жылғы шілде
С.С. Мүксімов
40.
"Террористік тұрғыдан осал су шаруашылығы объектілерінің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2023 жылғы 15 ақпандағы № 45 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭТРМ
2024 жылғы шілде
Б.Қ. Бекнияз
41.

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Управляющего Делами Президента Республики Казахстан от 30 ноября 2022 года № 05/326 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении в Управлении Делами Президента Республики Казахстан"
приказ Управляющего делами Президента Республики Казахстан
УДП
(по согласованию)
июль 2024 года
Абильдинов Б.У.
36.
О внесении изменения в приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 538 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, осуществляющих деятельность в сфере телерадиовещания (объекты технических сооружений (радиотелевизионные станции)"
приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан
МКИ
июль 2024 года
Кочетов Е.Д.
37.
О внесении изменения в приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 27 декабря 2022 года
№ 776 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан и его ведомств, уязвимых в террористическом отношении"
приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭПР
июль 2024 года
Шарбиев Н.К.
38.
О внесении изменения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 18 января 2023 года № 14 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, находящихся в ведении Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и Комитета труда и социальной защиты Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
июль 2024 года
Сарбасов А.А.
39.
О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 27 января 2023 года
№ 22 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов органов по делам государственной службы Республики Казахстан, уязвимых в террористическом отношении"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
АДГС (по согласованию)
июль 2024 года
Муксимов С.С.
40.
О внесении изменения в приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 15 февраля 2023 года № 45 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов водного хозяйства, уязвимых в террористическом отношении"
приказ Министра водных ресурсов и ирригаций Республики Казахстан
МВРИ
июль 2024 года
Бекнияз Б.К.
41.

"Автомобиль көлігі саласындағы қызметті жүзеге асыратын террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 151 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің бұйрығы
КМ
2024 жылғы шілде
Т.Т. Ластаев
42.
"Теміржол көлігі саласындағы қызметті жүзеге асыратын террористік тұрғыдан осал объектілерді терроризмге қарсы қорғауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2023 жылғы 19 сәуірдегі № 267 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің бұйрығы
КМ
2024 жылғы шілде
Т.Т. Ластаев
43.
"Қазақстан Республикасының атом энергиясын пайдалану саласындағы қызметті жүзеге асыратын террористік тұрғыдан осал объектілерінің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 153 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2024 жылғы шілде
С.Қ. Есімханов
44.
"Террористік тұрғыдан осал теңіз порттары объектілерін терроризмге қарсы қорғауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндет атқарушысы 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 288 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің бұйрығы
КМ
2024 жылғы шілде
Т.Т. Ластаев
45.
"Террористік тұрғыдан осал қорғаныс өнеркәсібі объектілерін терроризмге қарсы қорғауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2023 жылғы 3 мамырдағы № 315 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің бұйрығы
ӨҚМ
2024 жылғы шілде
И.Ш. Шархан
46.
"Жүйе құраушыларға жататын металлургия өнеркәсібі саласындағы қызметті жүзеге асыратын террористік тұрғыдан осал объектілерді терроризмге қарсы қорғауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2023 жылғы 12 мамырдағы № 350 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің бұйрығы
ӨҚМ
2024 жылғы шілде
И.Ш. Шархан
47.
"Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің қарамағындағы террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 359 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің бұйрығы
ӨҚМ
2024 жылғы шілде
И.Ш. Шархан
48.

О внесении изменения в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 14 марта 2023 года № 151 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, осуществляющих деятельность в сфере автомобильного транспорта"
приказ Министра транспорта Республики Казахстан
МТ
июль 2024 года
Ластаев Т.Т.
42.
О внесении изменения в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 19 апреля 2023 года № 267 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, осуществляющих деятельность в сфере железнодорожного транспорта"
приказ Министра транспорта Республики Казахстан
МТ
июль 2024 года
Ластаев Т.Т.
43.
О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 21 апреля 2023 года № 153 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, осуществляющих деятельность в области использования атомной энергии Республики Казахстан"
приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
июль 2024 года
Есимханов С.К.
44.
О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 26 апреля 2023 года № 288 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов морских портов, уязвимых в террористическом отношении"
приказ Министра транспорта Республики Казахстан
МТ
июль 2024 года
Ластаев Т.Т.
45.
О внесении изменения в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 3 мая 2023 года № 315 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов оборонной промышленности, уязвимых в террористическом отношении"
приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан
МПС
июль 2024 года
Шархан И.Ш.
46.
О внесении изменения в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 12 мая 2023 года № 350 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, осуществляющих деятельность в сфере металлургической промышленности, относящиеся к системообразующим"
приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан
МПС
июль 2024 года
Шархан И.Ш.
47.
О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 16 мая 2023 года № 359 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, находящихся в ведении Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан"
приказ Министра транспорта Республики Казахстан
МТ
июль 2024 года
Ластаев Т.Т.
48.

"Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аудару қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 234 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2024 жылғы шілде
А.Ә. Сарбасов
49.
"Қазақстан Республикасының азаматы паспортының, Қазақстан Республикасының азаматы жеке куәлігінің, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхаттың, азаматтығы жоқ адам куәлігінің, жол жүру құжатының үлгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 533 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
50.
"Қазақстан Республикасы азаматының паспортын, Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігін, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхатты, азаматтығы жоқ адамның куәлігін және жол жүру құжатын ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 532 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2024 жылғы шілде
И.В. Лепеха
51.
"Террористік тұрғыдан осал елді мекендерді ауызсумен жабдықтау объектілерін терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 508 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің бұйрығы
ӨҚМ
2024 жылғы шілде
И.Ш. Шархан
52.
"Бизнес-әріптестердің тізілімін жасау, жүргізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 138 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2024 жылғы шілде
Б.Б. Омарбеков
53.
"Әлеуметтік кәсіпкерлік субъектілерінің тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 17 шiлдедегi № 140 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2024 жылғы шілде
Б.Б. Омарбеков
54.
"Діни қызмет саласында жұмыс істейтін террористік тұрғыдан осал объектілердің (ғибадат үйлерінің (ғимараттарының) терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2023 жылғы 17 шiлдедегi № 284-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің бұйрығы
МАМ
2024 жылғы шілде
Е.Д. Кочетов
55.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарамағындағы террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2023 жылғы 2 қазандағы № 1040 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2024 жылғы шілде
Д.О. Темірбеков
56.

О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 234 "Об утверждении Правил добровольного переселения лиц для повышения мобильности рабочей силы"
приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
июль 2024 года
Сарбасов А.А.
49.
О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 533 "Об утверждении образцов паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства, проездного документа"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
50.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 532 "Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства и проездного документа"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
июль 2024 года
Лепеха И.В.
51.
О внесении изменения в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 508 "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов питьевого водоснабжения населенных пунктов, уязвимых в террористическом отношении"
приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан
МПС
июль 2024 года
Шархан И.Ш.
52.
О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 138 "Об утверждении Правил создания, ведения и использования реестра бизнес-партнеров"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2024 года
Омарбеков Б.Б.
53.
О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 140 "Об утверждении Правил ведения реестра субъектов социального предпринимательства"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
июль 2024 года
Омарбеков Б.Б.
54.
О внесении изменения в приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 17 июля 2023 года № 284-НҚ "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов (культовых зданий (сооружений), уязвимых в террористическом отношении, функционирующих в сфере религиозной деятельности"
приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан
МКИ
июль 2024 года
Кочетов Е.Д.
55.
О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра –Министра финансов Республики Казахстан от 2 октября 2023 года
№ 1040 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
июль 2024 года
Темирбеков Д.О.
56.

"Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің террористік тұрғыдан осал объектілерін және ішкі сауда саласындағы қызметті жүзеге асыратын террористік тұрғыдан осал объектілерді терроризмге қарсы қорғауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2023 жылғы 5 қазандағы № 366-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2024 жылғы шілде
А.А. Бижанова
57.
"Курсанттардың Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің олардың өмірімен және тұрмысымен танысу үшін курсанттар қатарындағы өздерінің жақын туыстарына бару қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 104/нс бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының бұйрығы
ҰҚК
(келісу бойынша)
2024 жылғы шілде
М.Ө. Қалқабаев
58.
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің және оның ведомстволарының қарамағындағы террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2024 жылғы 2 ақпандағы № 37 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2024 жылғы шілде
А.С. Сұлтанов
59.
"Террористік тұрғыдан осал химия өнеркәсібі объектілерін терроризмге қарсы қорғауды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің міндетін атқарушының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 88 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің бұйрығы
ӨҚМ
2024 жылғы шілде
И.Ш. Шархан
60.
"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің қарамағындағы террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалуын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрінің 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 11-1-4/184 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ
2024 жылғы шілде
А.Ғ. Саинов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Әділетмині
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
ҒЖБМ
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
ДСМ
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
КМ
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
Қаржымині
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
МАМ
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
МҚІА
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
ОМ
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
ӨҚМ
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
ПІБ
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
СИМ
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі
СЖРА
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігі
СРИМ
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі
СІМ
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ТЖМ
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі
ҰҚК
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰЭМ
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ЦДИАӨМ
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ІІМ
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ЭМ
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
ЭТРМ
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі

О внесении изменения в приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 5 октября 2023 года № 366-НҚ "Об утверждении инструкции по организации антитеррористической защиты объектов Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан, уязвимых в террористическом отношении, и объектов внутренней торговли, уязвимых в террористическом отношении"
приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
июль 2024 года
Бижанова А.А.
57.
О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 26 декабря 2023 года № 104/нс "Об утверждении Правил посещения членами семей курсантов, являющимися гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов для ознакомления с их жизнью и бытом"
приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
КНБ
(по согласованию)
июль 2024 года
Колкобаев М.О.
58.
О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 февраля 2024 года № 37 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, находящихся в ведении Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и его ведомств"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
июль 2024 года
Султанов А.С.
59.
О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 4 марта 2024 года № 88 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов химической промышленности, уязвимых в террористическом отношении"
приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан
МПС
июль 2024 года
Шархан И.Ш.
60.
О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра иностранных дел Республики Казахстан от 19 апреля 2024 года
№ 11-1-4/184 "Об утверждении Инструкции по организации антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении, находящихся в ведении Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра иностранных дел Республики Казахстан
МИД
июль 2024 года
Саинов А.Г.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЮ
Министерство юстиции Республики Казахстан
МНВО
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
МЗ
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МТСЗН
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТ
Министерство транспорта Республики Казахстан
МФ
Министерство финансов Республики Казахстан
МКИ
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АДГС
Агентство по делам государственной службы Республики Казахстан
МП
Министерство просвещения Республики Казахстан
МПС
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
УДП
Управление делами Президента Республики Казахстан
МТИ
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АСПИР
Агентство Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
МВРИ
Министерство водных ресурсов и ирригаций Республики Казахстан
МИД
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МЧС
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
КНБ
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
МНЭ
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МЦРИАП
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МВД
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭ
Министерство энергетики Республики Казахстан
МЭПР
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
____________________________