"Қазақстанның су кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 наурыздағы № 47-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 10 қыркүйектегі № 133-ө Өкімі
"Қазақстанның су кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 наурыздағы № 47-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан су кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі";
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Энергетика министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі";
"Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасы (келісу бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Серікәли Мұхаметкәрімұлы Мұқатаев – Халықаралық Аралды құтқару қоры Атқарушы комитетінің Қазақстан Республикасындағы филиалының директоры (келісу бойынша);
Аманбек Мырзахметұлы Рамазанов – сарапшы-консультант (келісу бойынша)";
Еркін Нұрланұлы Тәжғалиев – "Қазақ Су шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр О. Бектенов

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2022 года № 47-р "О создании Водного совета Казахстана"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 сентября 2024 года № 133-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2022 года № 47-р "О создании Водного совета Казахстана" следующие изменения и дополнения:
в составе Водного совета Казахстана, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр национальной экономики Республики Казахстан";
после строки "Министр сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан";
строку "Министр национальной экономики Республики Казахстан" исключить;
после строки "Министр энергетики Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр науки и высшего образования Республики Казахстан";
после строки "председатель правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию)" дополнить строками следующего содержания:
"Мукатаев Серикалий Мухаметкаримович – директор филиала Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала в Республике Казахстан (по согласованию)
Рамазанов Аманбек Мырзахметович – эксперт-консультант (по согласованию)";
строку "Тажгалиев Еркин Нурланович – директор товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт водного хозяйства" (по согласованию)" исключить.
Премьер-Министр О. Бектенов