"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2025 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2025 жылғы 7 ақпандағы № 39-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған, қабылдануы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2025 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңымен негізделген құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Президентіне және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық актілерді қабылдасын;
3) ай сайын, 30-ы күнінен кешіктірмей, тізбеге сәйкес құқықтық актілердің әзірленуі және қабылдануы туралы ақпаратты жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісінде орналастырып тұрсын.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі көрсетілген Заңды іске асыру жөніндегі жиынтық ақпаратты талдасын, қорытындыласын және ай сайын, 5-і күнінен кешіктірмей, жалпыға қолжетімді мемлекеттік ақпараттандыру объектісінде орналастырып тұрсын.
Премьер-Министр О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2025 жылғы 7 ақпандағы
№ 39-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 10 января 2025 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2025 года № 39-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых обусловлено Законом Республики Казахстан от 10 января 2025 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Президента Республики Казахстан и в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные акты согласно перечню;
3) ежемесячно, не позднее 30 числа, размещать на общедоступном государственном объекте информатизации информацию о разработке и принятии правовых актов согласно перечню.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан анализировать, обобщать и ежемесячно, не позднее 5 числа, размещать на общедоступном государственном объекте информатизации сводную информацию по реализации указанного Закона.
Премьер-Министр О. Бектенов
Утвержден распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 февраля 2025 года № 39-р
Перечень
правовых актов, принятие которых обусловлено

Қабылдануы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2025 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңымен негізделген құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуына жауап
ты мемлекеттік орган
Орын
дау мерзі
мі
Құқықтық актілерді сапалы, уақтылы әзірлеуге және енгізуге жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінде, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарында әскери қызмет өткеру қағидаларын бекіту туралы" 2006 жылғы 25 мамырдағы № 124 және "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарының жалпы әскери жарғыларын бекіту туралы" 2007 жылғы 5 шілдедегі № 364 Жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қорғанысмині
2025 жылғы наурыз
Ш.С. Жазықбаев
2.

Законом Республики Казахстан от 10 января 2025 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной службы"
№ п/п
Наименование правового акта
Форма акта
Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и принятие правовых актов
1
2
3
4
5
6
1.
О внесении изменений и дополнений в указы Президента Республики Казахстан от 25 мая 2006 года № 124 "Об утверждении Правил прохождения воинской службы в Вооруженных Силах, других войсках и воинских формированиях Республики Казахстан" и от 5 июля 2007 года
№ 364 "Об утверждении общевоинских уставов Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
МО
март 2025 года
Жазыкбаев Ш.С.
2.

"Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
МҚІА (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
С.С. Мүксімов
3.
"Қазақстан Республикасының прокуратура органдарының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 13 қазандағы № 563 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БП (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
Ғ.М. Қойгелдиев
4.
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
СҚА (келісу бойынша), ІІМ, БП (келісу бойынша), ҚМА (келісу бойынша), ТЖМ, ҰҚК (келісу бойынша), МКҚ (келісу бойынша), МҚІА (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
А.А. Хасенов, А.М. Сайтбеков, Ғ.М. Қойгелдиев, Ә.А. Сағындықов, К.А. Тұрсынбаев, А.Т. Наймантаев, Ш.Л. Жақыпов, А.С. Жолманов
5.
Жоғары басшы немесе офицерлік құрамға арнаулы атақтарды немесе сыныптық шендерді беру, төмендету, айыру және қалпына келтіру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ІІМ, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ҚМА (келісу бойынша), ТЖМ, ҰҚК (келісу бойынша), МКҚ (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
А.М. Сайтбеков, Ғ.М. Қойгелдиев,
А.А. Хасенов, Ә.А. Сағындықов,
К.А. Тұрсынбаев, А.Т. Наймантаев, Ш.Л. Жақыпов
6.
Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының ротацияға жататын басшылық лауазымдарының тізбесін және оларды ауыстыруды жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
БП
(келісу бойынша), ІІМ,
СҚА (келісу бойынша), ҚМА (келісу бойынша), ТЖМ
2025 жылғы наурыз
Ғ.М. Қойгелдиев, А.М. Сайтбеков,
А.А. Хасенов, Ә.А. Сағындықов,
К.А. Тұрсынбаев
7.
"Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2025 жылғы наурыз
А.М. Сайтбеков
8.
"Қазақстан Республикасының құқық қорғау органдарында, азаматтық қорғау органдарында, мемлекеттік фельдъегерлік қызметінде полиграфологиялық зерттеуден өту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 683 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БП (келісу бойынша), ІІМ,
СҚА (келісу бойынша), ҚМА (келісу бойынша), ТЖМ
2025 жылғы наурыз
Ғ.М. Қойгелдиев, А.М. Сайтбеков,
А.А. Хасенов, Ә.А. Сағындықов,
К.А. Тұрсынбаев
9.

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152 "О некоторых вопросах прохождения государственной службы"
Указ Президента Республики Казахстан
АДГС (по согласованию)
март 2025 года
Муксимов С.С.
3.
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 2017 года № 563 "О некоторых вопросах органов прокуратуры Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
март 2025 года
Койгелдиев Г.М.
4.
О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
АПК (по согласованию), МВД, ГП (по согласованию), АФМ (по согласованию), МЧС, КНБ (по согласованию), СГО (по согласованию), АДГС (по согласованию)
март 2025 года
Хасенов А.А.,
Сайтбеков А.М.,
Койгелдиев Г.М.,
Сагындыков А.А.,
Турсынбаев К.А.,
Наймантаев А.Т.,
Жакипов Ш.Л.,
Жолманов А.С.
5.
Об утверждении Правил присвоения, понижения (снижения), лишения и восстановления в специальных званиях или классных чинах высшего начальствующего состава или высшего офицерского состава
Указ Президента Республики Казахстан
МВД, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), АФМ (по согласованию), МЧС, КНБ (по согласованию), СГО (по согласованию)
март 2025 года
Сайтбеков А.М.,
Койгелдиев Г.М.,
Хасенов А.А.,
Сагындыков А.А.,
Турсынбаев К.А.,
Наймантаев А.Т.,
Жакипов Ш.Л.
6.
Об утверждении перечня руководящих должностей правоохранительных органов Республики Казахстан, подлежащих ротации, и Правил проведения их перемещения
Указ Президента Республики Казахстан
ГП (по согласованию), МВД, АПК (по согласованию), АФМ (по согласованию), МЧС
март 2025 года
Койгелдиев Г.М.,
Сайтбеков А.М.,
Хасенов А.А.,
Сагындыков А.А.,
Турсынбаев К.А.
7.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
март 2025 года
Сайтбеков А.М.
8.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2014 года № 683 "Об утверждении Правил прохождения полиграфологического исследования в правоохранительных органах Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
ГП (по согласованию), МВД, АПК (по согласованию), АФМ (по согласованию), МЧС
март 2025 года
Койгелдиев Г.М.,
Сайтбеков А.М.,
Хасенов А.А.,
Сагындыков А.А.,
Турсынбаев К.А.
9.

"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 701 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ
2025 жылғы наурыз
К.А. Тұрсынбаев
10.
"Конкурстық комиссияны қалыптастыру және оның жұмыс істеу қағидаларын, конкурс кезеңдерін өткізу мерзімдерін, сондай-ақ құқық қорғау органдарындағы бос және уақытша бос лауазымға орналасуға арналған конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 256, Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының міндетін атқарушының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 40, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы № 1009, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 358 және Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 485 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Құқық қорғау органдары басшыларының бірлескен бұйрығы
ҚМА (келісу бойынша), ІІМ, СҚА (келісу бойынша), ҚМА (келісу бойынша), ТЖМ
2025 жылғы наурыз
Ә.А. Сағындықов, А.М. Сайтбеков, Ғ.М. Қойгелдиев, А.А. Хасенов,
К.А. Тұрсынбаев
11.
"Құқық қорғау органы, азаматтық қорғау органы қызметкерінің бағалау парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 44, Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының міндетін атқарушының 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 23-НҚ, Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 47, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 4, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2023 жылғы 2 ақпандағы № 113 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Құқық қорғау органдары басшыларының бірлескен бұйрығы
БП (келісу бойынша), ҚМА (келісу бойынша), ІІМ, СҚА (келісу бойынша), ТЖМ
2025 жылғы наурыз
Ғ.М. Қойгелдиев, Ә.А. Сағындықов, А.М. Сайтбеков, А.А. Хасенов, К.А. Тұрсынбаев
12.
Психологиялық-әлеуметтік зерттеу жүргізу тәртібі мен әдістерінің қағидаларын бекіту туралы
Құқық қорғау органдары басшыларының бірлескен бұйрығы
ІІМ, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ҚМА (келісу бойынша), ТЖМ
2025 жылғы наурыз
А.М. Сайтбеков, Ғ.М. Қойгелдиев, А.А. Хасенов, Ә.А. Сағындықов
К.А. Тұрсынбаев
13.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 № 701 "Вопросы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЧС
март 2025 года
Турсынбаев К.А.
10.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2022 года № 256, исполняющего обязанности Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 26 декабря 2022 года № 40, исполняющего обязанности Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 декабря 2022 года № 1009, Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 358 и Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 29 декабря 2022 года № 485 "Об утверждении Правил формирования и работы конкурсной комиссии, сроков проведения этапов конкурса, а также перечень документов, необходимых для участия в конкурсе на занятие вакантной и временно вакантной должности в правоохранительных органах"
совместный приказ руководителей правоохранительных органов
АФМ (по согласованию), МВД, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), МЧС
март 2025 года
Сагындыков А.А.,
Сайтбеков А.М.,
Койгелдиев Г.М.,
Хасенов А.А.,
Турсынбаев К.А.
11.
О признании утратившим силу совместного приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан от 27 января 2023 года № 44, Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 27 января 2023 года № 23нқ, Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 февраля 2023 года № 113, Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 31 января 2023 года № 49 и Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 31 января 2023 года № 47 "Об утверждении формы оценочного листа сотрудника правоохранительного органа, органа гражданской защиты"
совместный приказ руководителей правоохранительных органов
ГП (по согласованию), АФМ (по согласованию), МВД, АПК (по согласованию), МЧС
март 2025 года
Койгелдиев Г.М.,
Сагындыков А.А.,
Сайтбеков А.М.,
Хасенов А.А.,
Турсынбаев К.А.
12.
Об утверждении Правил по порядку и методам проведения психолого-социологического исследования
совместный приказ руководителей правоохранительных органов
МВД, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), АФМ (по согласованию), МЧС
март 2025 года
Сайтбеков А.М.,
Койгелдиев Г.М.,
Хасенов А.А.,
Сагындыков А.А.,
Турсынбаев К.А.
13.

"Мемлекеттік қызметтен теріс себептермен босатылған адамдарды арнайы есепке алуды жүргізу, пайдалану және сақтау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 39 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
ҚР БП ҚСжАЕАЖК (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
С. Нұрлыбай
14.
"Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ротацияға жататын басшылық лауазымдардың тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істері министрінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 966 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2025 жылғы наурыз
А.М. Сайтбеков
15.
"Ішкі істер органдарының кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне қойылатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және кадр резервіне қойылған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № 977 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2025 жылғы наурыз
А.М. Сайтбеков
16.
"Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарындағы кадр саясатын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 998 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2025 жылғы наурыз
А.М. Сайтбеков
17.
"Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының ротацияға жататын басшылық лауазымдарының тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы
25 желтоқсандағы № 155 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурордың бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
Ғ.М. Қойгелдиев
18.
"Қазақстан Республикасының прокуратура органдарында жұмыс стандарттарын (қызметкердің нақты жұмыс учаскесіндегі қызмет нәтижелеріне қойылатын алгоритм, қағидалар және талаптар) белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 159 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
Ғ.М. Қойгелдиев
19.
"Мемлекеттік қызметке кір келтіретін тәртіптік теріс қылықтар жасаған адамдарды есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 113 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
ҚР БП ҚСжАЕАЖК (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
С. Нұрлыбай
20.
"Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінде (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) кадр саясатын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2016 жылғы
21 қазандағы № 18 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының бұйрығы
СҚА (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
А.А. Хасенов
21.

О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 39 "Об утверждении Правил ведения, использования и хранения специального учета лиц, уволенных с государственной службы по отрицательным мотивам"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
КПСиСУ ГП (по согласованию)
март 2025 года
Нурлыбай С.
14.
О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 966 "Об утверждении Перечня руководящих должностей органов внутренних дел Республики Казахстан, подлежащих ротации, и Правил проведения их перемещения"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март 2025 года
Сайтбеков А.М.
15.
О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 декабря 2015 года № 977 "Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв органов внутренних дел"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март 2025 года
Сайтбеков А.М.
16.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года № 998 "О некоторых вопросах реализации кадровой политики в органах внутренних дел Республики Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март 2025 года
Сайтбеков А.М.
17.
О признании утратившим силу приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года №155 дсп "Об утверждении Перечня руководящих должностей органов прокуратуры Республики Казахстан, подлежащих ротации, и Правил их перемещения"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
март 2025 года
Койгельдиев Г.М.
18.
О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 159 "Об утверждении Правил установления стандартов работ (алгоритм, правила и требования к результатам деятельности сотрудника на конкретном участке работы) в органах прокуратуры Республики Казахстан"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
март 2025 года
Койгельдиев Г.М.
19.
О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 22 июня 2016 года № 113 "Об утверждении Правил ведения учета лиц, совершивших дисциплинарные проступки, дискредитирующие государственную службу"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
КПСиСУ ГП (по согласованию)
март 2025 года
Нурлыбай С.
20.
О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 21 октября 2016 года № 18 "О некоторых вопросах реализации кадровой политики в Агентстве Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службе)"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
АПК (по согласованию)
март 2025 года
Хасенов А.А.
21.

"Мемлекеттік әкімшілік лауазымға орналасудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2017 жылғы 21 ақпандағы № 40 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының бұйрығы
МҚІА (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
А.С. Жолманов
22.
"Конкурстық негізде орналасатын басшы лауазымдарының тізбесін және Қазақстан Республикасы прокуратура органдары жүйесінің жоғары тұрған басшылық лауазымдарына конкурс өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 118 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
Ғ.М. Қойгелдиев
23.
"Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) және оның аумақтық органдарына үміткерлерді іріктеуді ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының 2019 жылғы 6 тамыздағы
№ 184 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының бұйрығы
СҚА (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
А.А. Хасенов
24.
"Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінде (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) құқық қорғау қызметін өткерудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының 2019 жылғы 30 қазандағы № 272 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының бұйрығы
СҚА (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
А.А. Хасенов
25.
"Қазақстан Республикасы прокуратура органдары жүйесінің кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне қойылатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және кадр резервіне қойылған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 43 қбп бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
Ғ.М. Қойгелдиев
26.
"Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары лауазымдарының санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 12 маусымдағы № 463 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2025 жылғы наурыз
А.М. Сайтбеков
27.

О внесении дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 21 февраля 2017 года № 40 "О некоторых вопросах занятия административной государственной должности"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
АДГС
(по согласованию)
март 2025 года
Жолманов А.С.
22.
О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 сентября 2018 года № 118 "Об утверждении Перечня руководящих должностей, замещаемых на конкурсной основе, и Правил проведения конкурса на вышестоящие руководящие должности системы органов прокуратуры Республики Казахстан"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
март 2025 года
Койгельдиев Г.М.
23.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 6 августа 2019 года № 184 "О некоторых вопросах организации отбора кандидатов в Агентство Республики Казахстан
по противодействию коррупции (Антикоррупционную службу) и его территориальные органы"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан
по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
АПК (по согласованию)
март 2025 года
Хасенов А.А.
24.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 30 октября 2019 года № 272 "О некоторых вопросах прохождения правоохранительной службы в Агентстве Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службе)"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан
по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
АПК (по согласованию)
март 2025 года
Хасенов А.А.
25.
О признании утратившим силу приказа Генерального Прокурора Республики Казахстан от 11 марта 2020 года № 43 дсп "Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требования к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв системы органов прокуратуры Республики Казахстан"
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
март 2025 года
Койгельдиев Г.М.
26.
О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 июня 2020 года № 463 "Об утверждении квалификационных требований к категориям должностей органов внутренних дел Республики Казахстан"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март 2025 года
Сайтбеков А.М.
27.

"Ішкі істер органдарына қызметке қабылдау, лауазымға тағайындау, қызмет бабында ауыстыру және жоғарылату, демалыстар беру арнаулы атақтарды беру, жұмыстан шығару және іссапарға жіберу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 190 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2025 жылғы наурыз
А.М. Сайтбеков
28.
"Қазақстан Республикасы азаматтық қорғау органдарының ротацияға жататын басшылық лауазымдарының тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 8 маусымдағы № 272 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2025 жылғы наурыз
К.А. Тұрсынбаев
29.
"Азаматтық қорғау органдарында конкурстық негізде орналасатын басшы лауазымдар тізбесін және Азаматтық қорғау органдарында жоғары тұрған басшы лауазымдарға конкурс өткізу шарттары мен қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 30 шілдедегі № 367 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2025 жылғы наурыз
К.А. Тұрсынбаев
30.
"Азаматтық қорғау органдарының кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және кадр резервіне алынған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 9 тамыздағы № 386 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2025 жылғы наурыз
К.А. Тұрсынбаев
31.
"Азаматтық қорғау органдарында кәсіби құзыреттерді, негізгі көрсеткіштерді және бәсекеге қабілеттілік көрсеткіш есебін айқындау қағидалары мен әдістерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 432 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2025 жылғы наурыз
К.А. Тұрсынбаев
32.
"Мемлекеттік қызметті өткерудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 158 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының бұйрығы
МҚІА (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
А.С. Жолманов
33.
"Ротацияға жататын қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінің (экономикалық тергеу қызметі) басшылық лауазымдарының тізбесін және оларды ауыстыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 5 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының бұйрығы
ҚМА
(келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
Ә.А. Сағындықов
34.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 апреля 2021 года № 190 "Об утверждении Инструкции о приеме на службу в органы внутренних дел, назначении на должность, перемещении, выдвижении по службе, предоставлении отпусков, присвоении специальных званий, увольнении и откомандировании"
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март 2025 года
Сайтбеков А.М.
28.
О признании утратившим силу приказа Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 8 июня 2021 года № 272 "Об утверждении Перечня руководящих должностей органов гражданской защиты Республики Казахстан, подлежащих ротации, и Правил проведения их перемещения"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
март 2025 года
Турсынбаев К.А.
29.
О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 30 июля 2021 года № 367 "Об утверждении Перечня руководящих должностей в органах гражданской защиты, замещаемых на конкурсной основе, Условия и Правила проведения конкурса на вышестоящие руководящие должности в органах гражданской защиты"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
март 2025 года
Турсынбаев К.А.
30.
О признании утратившим силу приказа Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 9 августа 2021 года № 386 "Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв органов гражданской защиты"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
март 2025 года
Турсынбаев К.А.
31.
О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 7 сентября 2021 года № 432 "Об утверждении Правил и Методов определения профессиональных компетенций, ключевых показателей и расчета показателя конкурентоспособности в органах гражданской защиты"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
март 2025 года
Турсынбаев К.А.
32.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 10 сентября 2021 года № 158 "О некоторых вопросах прохождения государственной службы"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
АДГС
(по согласованию)
март 2025 года
Жолманов А.С.
33.
О признании утратившим силу приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 6 января 2022 года № 5 "Об утверждении Перечня руководящих должностей оперативно-следственных подразделений органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований), подлежащих ротации, и Правил их перемещения"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
АФМ
(по согласованию)
март 2025 года
Сагындыков А.А.
34.

"Кадр резервін қалыптастыру, кадр резервіне алынатын қызметкерлердің біліктілігіне қойылатын талаптарды және қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінің (экономикалық тергеу қызметі) кадр резервіне алынған қызметкерлердің ведомстволық деректер банкімен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 6 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының бұйрығы
ҚМА
(келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
Ә.А. Сағындықов
35.
"Қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелеріне (экономикалық тергеу қызметі) қызметке қабылданумен және бос лауазымдарға орналасумен байланысты кейбір мәселелер туралы" Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 7 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының бұйрығы
ҚМА
(келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
Ә.А. Сағындықов
36.
"Мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарына кіретін адамдар үшін алғашқы кәсіптік даярлыққа іріктеу қағидаларын және одан өту шарттарын, сондай-ақ оларды алғашқы кәсіптік даярлықтан шығару негіздерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2022 жылғы 15 қарашадағы № 207 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2025 жылғы наурыз
К.А. Тұрсынбаев
37.
"Аттестаттауға жатқызылған қызметкердің Қазақстан Республикасы заңнамасын білуін және логикалық ойлау қабілетін компьютерлік тестілеуден өткізу қағидалары мен шарттарын, кәсіби жарамдылығын айқындау жөніндегі нормативтерді, сондай-ақ азаматтық қорғау органдары лауазымдарының санаттары үшін шекті мәндерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 180 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2025 жылғы наурыз
К.А. Тұрсынбаев
38.
"Азаматтық қорғау органдары лауазымдарының санаттарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 17 мамырдағы № 255 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2025 жылғы наурыз
К.А. Тұрсынбаев
39.
"Мемлекеттік қызметке іріктеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2024 жылғы 15 қаңтардағы № 13 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының бұйрығы
МҚІА (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
А.С. Жолманов
40.

О признании утратившим силу приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 6 января 2022 года № 6 "Об утверждении Правил формирования кадрового резерва, требований к квалификации сотрудников, зачисляемых в кадровый резерв, и работы с ведомственным банком данных сотрудников, зачисленных в кадровый резерв оперативно-следственных подразделений органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
АФМ
(по согласованию)
март 2025 года
Сагындыков А.А.
35.
О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу от 6 января 2022 года № 7 "О некоторых вопросах, связанных с поступлением на службу и замещением вакантных должностей в оперативно-следственных подразделениях органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
АФМ
(по согласованию)
март 2025 года
Сагындыков А.А.
36.
О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 15 ноября 2022 года № 207 "Об утверждении Правил отбора на первоначальную профессиональную подготовку и условия ее прохождения для лиц, поступающих в органы государственной противопожарной службы, а также основания их отчисления от первоначальной профессиональной подготовки"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
март 2025 года
Турсынбаев К.А.
37.
О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 6 апреля 2023 года № 180 "Об утверждении Правил и условий прохождения компьютерного тестирования сотрудника, подлежащего аттестации, на знание законодательства Республики Казахстан и логическое мышление, нормативов по определению профессиональной пригодности, а также пороговых значений для категорий должностей органов гражданской защиты"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
март 2025 года
Турсынбаев К.А.
38.
О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 17 мая 2023 года № 255 "Об утверждении квалификационных требований к категориям должностей органов гражданской защиты"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
март 2025 года
Турсынбаев К.А.
39.
О внесении дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 15 января 2024 года № 13 "О некоторых вопросах отбора на государственную службу"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
АДГС
(по согласованию)
март 2025 года
Жолманов А.С.
40.

"Азаматтық қорғау органдарына қызметке қабылдау, лауазымға тағайындау, орнын ауыстыру, қызметке ұсыну, демалыс беру, арнаулы атақтар беру, жұмыстан шығару және іссапарға жіберу туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 270 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2025 жылғы наурыз
К.А. Тұрсынбаев
41.
"Кандидаттардың ұпайларын қалыптастыру қағидалары мен өлшемшарттары" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2024 жылғы 27 тамыздағы № 4-қбп бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының бұйрығы
МҚІА (келі
су бойынша)
2025 жылғы наурыз
А.С. Жолманов
42.
Ішкі істер органдары қызметкерлерін жоспардан тыс аттестаттаудан өткізу қағидаларын, кезеңдері мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2025 жылғы наурыз
А.М. Сайтбеков
43.
Қаржылық мониторинг органдарының жедел-тергеу бөлімшелерінің (экономикалық тергеп-тексеру қызметі) қызметкерлерін жоспардан тыс аттестаттаудан өткізу қағидаларын, кезеңдері мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі Төрағасының бұйрығы
ҚМА
(келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
Ә.А. Сағындықов
44.
Азаматтық қорғау органдарының қызметкерлерін жоспардан тыс аттестаттауды жүргізудің тәртібін, кезеңдері мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2025 жылғы наурыз
К.А. Тұрсынбаев
45.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің қызметкерлерін жоспардан тыс аттестаттаудан өткізу қағидаларын, кезеңдері мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының бұйрығы
СҚА (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
А.А. Хасенов
46.
Прокуратура органдары жүйесінің қызметкерлерін жоспардан тыс аттестаттаудан өткізу қағидаларын, кезеңдері мен мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының бұйрығы
БП (келісу бойынша)
2025 жылғы наурыз
Ғ.М. Қойгелдиев
Ескерпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы;
БП ҚСжАЕАЖК – Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті;
ҚМА – Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі;
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі;
МКҚ – Қазақстан Республикасының мемлекеттік күзет қызметі;
МҚІА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі;
СҚА – Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет);
ТЖМ – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі;
ҰҚК – Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті;
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі.

О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 16 июля 2024 года № 270 "Об утверждении инструкции о приеме на службу в органы гражданской защиты, назначении на должность, перемещении, выдвижении по службе, предоставлении отпусков, присвоении специальных званий, увольнении и откомандировании"
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
март 2025 года
Турсынбаев К.А.
41.
О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 27 августа 2024 года № 4-қбп "Об утверждении Правил и критериев формирования баллов кандидатов"
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
АДГС
(по согласованию)
март 2025 года
Жолманов А.С.
42.
Об утверждении Правил, этапов и сроков проведения внеплановой аттестации сотрудников органов внутренних дел
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
март 2025 года
Сайтбеков А.М.
43.
Об утверждении Правил, этапов и сроков проведения внеплановой аттестации сотрудников оперативно-следственных подразделений органов по финансовому мониторингу (служба экономических расследований)
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
АФМ
(по согласованию)
март 2025 года
Сагындыков А.А.
44.
Об утверждении Правил, этапов и сроков проведения внеплановой аттестации сотрудников органов гражданской защиты
приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
март 2025 года
Турсынбаев К.А.
45.
Об утверждении Правил, этапов и сроков проведения внеплановой аттестации сотрудников антикоррупционной службы
приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
АПК (по согласованию)
Февраль 2025 года
Хасенов А.А.
46.
Об утверждении Правил, этапов и сроков проведения внеплановой аттестации сотрудников системы органов прокуратуры
приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан
ГП (по согласованию)
март 2025 года
Койгельдиев Г.М.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан;
КПСиСУ ГП – Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
АФМ – Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
МО – Министерство обороны Республики Казахстан;
СГО – Служба государственной охраны Республики Казахстан;
АДГС – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы;
АПК – Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба);
МЧС – Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
КНБ – Комитет национальной безопасности Республики Казахстан;
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан.
_____________________________