Басқарманың қарауына қонақ үйлердi беру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 15 желтоқсан 1992 ж. N 384-ө
Қазақстан Республикасы Меммүлiккомының Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты Iс басқармасының қарауына Алматы қаласындағы қонақ үй шаруашылық бiрлестiгiн, "Қазақстан", "Алматы" және "Жетiсу" қонақ үйлерiн қоса беру туралы ұсынысы қабылдансын.
Премьер-Министр

О передаче в подчинение гостиничного хозяйства
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 15 декабря 1992 года N 384-р
Принять предложение Госкомимущества Республики Казахстан о передаче в подчинение Управления Делами Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан объединения гостиничного хозяйства г.Алма-Аты, включая гостиницы "Казахстан", "Алма-Ата" и "Жетысу".
Премьер-министр