Агроөнеркәсiп кешенiнiң мемлекеттiк мұқтажын қамтамасыз ету үшiн материалдық-техникалық ресурстардың төлем жөнiндегi есеп айырысу-ақша құжаттарының өңделуi мен жүруiн тездету туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 23 сәуiр 1993 ж. N 157-ө
Агроөнеркәсiп кешенiнiң мемлекеттiк мұқтажын қамтамасыз ету үшiн материалдық-техникалық ресурстардың төлем жөнiндегi есеп айырысу-ақша құжаттарының өңделуi мен жүруiн тездету мақсатында:
Ауылшарминiнiң, "Қазастықөнiмi" концернiнiң, "Қазтамақ-өнеркәсiбi" МҚБ, "Қазагроөнеркәсiптехника" республикалық бiрлестiгiнiң, "Қазмелиорация" концернiнiң, "Қазагрожөнмаш-холдинг" компаниясының және Қазауылшаракадемиясының айналымына 1993 жылғы 25 сәуiрден бастап, "АӨҚ Меммұқтажы" белгiсiмен 0401002 нысандағы қиғаш қызыл жолақты төлемдiк тапсырма енгiзiлгенi жөн деп танылсын.
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкi және агроөнеркәсiп кешенiнiң ұйымдары мен кәсiпорындарына қызмет көрсететiн коммерциялық банктер аталған төлемдiк тапсырмаларды төлеуге қабылдауды және барынша қысқа мерзiмде өңдеуге тиiстi бақылауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-министрi

Об обpаботке и пpохождении pасчетно-денежных документов агpопpомышленного комплекса
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 23 апpеля 1993 г. N 157-p
В целях ускорения обработки и прохождения расчетно-денежных документов по оплате материально-технических ресурсов для обеспечения государственных нужд агропромышленного комплекса:
Признать целесообразным введение с 25 апреля 1993 г. в оборот Минсельхоза, концерна "Казхлебопродукт", ГКО "Казпищепром", Республиканского объединения "Казагропромтехника", концерна "Казводмелиорация", компании "Казагрореммаш-холдинг" и Казсельхозакадемии платежных поручений формы 0401002 с красной диагональной полосой и обозначением по ней "Госнужды АПК".
Нацбанку Республики Казахстан и коммерческим банкам, обслуживающим организации и предприятия агропромышленного комплекса, обеспечить прием к оплате и надлежащий контроль за обработкой в минимальные сроки указанных платежных поручений.
Премьер-министр