Авторлық құқық туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрi Бiрiншi Орынбасарының өкiмi 30 сәуiр 1993 ж. N 160-ө
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Ұлттық патент ведомствосының және Қазақстан Республикасының Авторлық және сабақтас құқықтар жөнiндегi мемлекеттiк агенттiгiнiң Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарының реттеуiне жатпайтын, интеллектiлiк меншiктiң жекелеген объектiлерiне авторлықты тiркеу қажеттiгi туралы инициативасы құпталсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Ұлттық патент ведомствосына интеллектiлiк меншiктiң осы аталған объектiлерiне авторлық құқықты тiркеудiң тәртiбiн белгiлеп, жүзеге асыру тапсырылсын.
Премьер-министрдiң
бiрiншi орынбасары

О pегистpации автоpских пpав на объекты интеллектуальной собственности
Распоpяжение Пеpвого заместителя Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 30 апpеля 1993 г. N 160-p
1. Поддержать инициативу Национального патентного ведомства при Кабинете Министров Республики Казахстан и Государственного агентства Республики Казахстан по авторским и смежным правам о необходимости регистрации авторства на отдельные объекты интеллектуальной
собственности, не подпадающие под регулирование действующего
законодательства Республики Казахстан.
2. Поручить Национальному патентному ведомству при Кабинете
Министров Республики Казахстан определять порядок и осуществлять
регистрацию авторских прав на указанные объекты интеллектуальной
собственности.
Первый заместитель
Премьер-министра