Аралық жерлер туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 30 маусым 1993 ж. N 263-ө
Қазақстан Республикасы мен Өзбекстан Республикасы арасында
жерлердi республика аралық пайдалануды реттеу жөнiндегi
ұсыныстарды әзiрлеу жұмысын аяқтау үшiн:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс комиссиясы құрылсын:
Оспанов Б.С.       - Қазақстан Республикасының жер қатынастары
және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң төрағасы (комиссия төрағасы)
Үркiмбаев М.Ф.     - Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi
Шавернев В.В.      - Қазақстан Республикасының жер қатынастары
және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң жердi пайдалану мен қорғауға
мемлекеттiк бақылау жасау бөлiмiнiң бастығы
Жұманов Т.Ж.       - Оңтүстiк Қазақстан облыстық жер қатынастары
және жерге орналастыру жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы
2. Аталған комиссияға:
Қазақстан Республикасы Оңтүстiк Қазақстан облысының шекарасында Өзбекстан республикасының шаруашылықтары мен Өзбекстан Республикасының аумағында Оңтүстiк Қазақстан облысының шаруашылықтары пайдаланатын жерлердi қайтару жөнiндегi;
Оңтүстiк Қазақстан облысына қайтарылатын жерлерде Өзбекстан Республикасы ұйымдастырған Жамбыл атындағы және Ахунбабаев атындағы совхоздарды беру шартын белгiлеу жөнiндегi ұсыныстар әзiрлеу жүктелсiн.
Аталған мәселелер бойынша материалдар Өзбекстан Республикасының тиiстi комиссиясы зерттегеннен кейiн 1993 жылғы қыркүйектiң 1-iне дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне тапсырылсын.
3. Қазақ КСР Министрлер Кабинетi Премьер-министрiнiң 1991 жылғы көкектiң 22-iндегi N 63 өкiмi Өзбек КСР-i шаруашылықтарының Қазақ КСР-i Шымкент облысының аумағында және Қазақ КСР-i Шымкент облысы шаруашылықтарының Өзбек КСР-iнiң аумағында жерлердi пайдалану жөнiндегi жұмыс комиссиясын құру бөлiгiнде күшiн жойған деп танылсын.
Премьер-министр

Об уpегулиpовании межреспубликанского пользования землями между Республикой Казахстан и Республикой Узбекистан
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 30 июня 1993 года N 263-p
Для завершения работы по подготовке предложений по урегулированию
межреспубликанского пользования землями между Республикой Казахстан
и Республикой Узбекистан:
1. Создать рабочую комиссию в составе:
Оспанова Б.С.      - Председателя Государственного комитета
Республики Казахстан по земельным отношениям
и землеустройству (председатель комиссии)
Уркумбаева М.Ф.    - главы Южно-Казахстанской областной
администрации
Шавернева В.В.     - начальника отдела государственного контроля
за использованием и охраной земель
Государственного комитета Республики
Казахстан по земельным отношениям и
землеустройству
Жуманова Т.Ж.      - председателя Южно-Казахстанского областного
комитета по земельным отношениям и
землеустройству
2. Возложить на данную комиссию разработку предложений:
по возврату земель, используемых хозяйствами Республики Узбекистан в границах Южно-Казахстанской области Республики Казахстан и хозяйствами Южно-Казахстанской области на территории Республики Узбекистан;
по определению условий передачи совхозов имени Джамбула и имени Ахунбабаева, организованных Республикой Узбекистан на возвращаемых Южно-Казахстанской области землях.
Материалы по указанным вопросам после проработки их с соответствующей комиссией Республики Узбекистан представить Правительству Республики Казахстан до 1 сентября 1993 г.
3. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-министра Кабинета Министров Казахской ССР от 23 апреля 1991 г. N 63 в части создания рабочей комиссии по использованию земель хозяйствами Узбекской ССР на территории Чимкентской области Казахской ССР и хозяйствами Чимкентской области Казахской ССР на территории Узбекской ССР.
Премьер-министр