Кездесудiң қорытындысы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 5 тамыз 1993 ж. N 329-ө
Қазақстан Республикасының Үкiмет делегациясы мен ТЮФ Рейнланд Холдинг АГ (Германия) басшылығының Кельн қаласындағы екi жақты кездесуiнiң Қорытынды хаттамасының ережелерiн жүзеге асыру мақсатымен:
1. Қазақстанда ТЮФ Рейнланд Холдинг АГ өкiлдiгiн ашу және одан кейiн "ТЮФ Рейнланд - Қазақстан" еншiлес кәсiпорнын құру жөнiндегi екi жақтың ұсыныстары қолдау тапсын.
2. Қорытынды хаттаманың жүзеге асырылуына Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi, ал Хаттаманың бөлiмдерi бойынша:
- айналадағы ортаны қорғау бөлiмi бойынша - Экология және биоресурстар министрлiгi;
- сапа жүйелерiн құру бөлiмi бойынша - Қазбасстандарт жауапты болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Меммүлiккомы мен Алматы қаласының әкiмi бiр айлық мерзiмде Алматы қаласынан "ТЮФ Рейнланд - Қазақстан" өкiлдiгiне кеңсеге арналған көлемi 40 шаршы м 2 бөлмелi үй және "ТЮФ Рейнланд - Қазақстан" басшысының отбасы тұратын көлемi 70 шаршы м үш бөлмелi пәтер бөлсiн.
4. Қазақстан Республикасының Байланыс министрлiгi "ТЮФ Рейнланд - Қазақстан" өкiлдiгi ашылғаннан кейiн оның телефон, телекс және телефакс байланыс арналары туралы өтiнiмiнiң орындалуын қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1992 жылғы 31 шiлдедегi N 188 өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-министр

Об открытии представительства ТЮФ Рейнланд Холдинг АГ в Казахстане
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 5 августа 1993 года N 329-p
В целях реализации положений Заключительного протокола двусторонней встречи Правительственной делегации Республики Казахстан и руководства ТЮФ Рейнланд Холдинг АГ (Германия) в г. Кельне:
1. Поддержать предложение сторон об открытии представительства ТЮФ Рейнланд Холдинг АГ в Казахстане с последующим учреждением дочернего предприятия "ТЮФ Рейнланд-Казахстан".
2. Определить ответственным за реализацию Заключительного протокола Минэкономики Республики Казахстан, а по разделам Протокола:
- Минэкобиоресурсов - за раздел по охране окружающей среды;
- Казглавстандарт - за раздел по созданию системы качества.
3. Госкомимуществу Республики Казахстан и главе Алматинской городской администрации в месячный срок выделить в г. Алматы в распоряжение "ТЮФ Рейнланд-Казахстан" помещение для офиса из 2 комнат площадью 40 кв.м и трехкомнатную квартиру площадью 70 кв.м для проживания семьи руководителя "ТЮФ Рейнланд-Казахстан".
4. Минсвязи Республики Казахстан обеспечить после открытия представительства "ТЮФ Рейнланд-Казахстан" выполнение его заявок на выделение каналов телефонной, телексной и телефаксной связи.
5. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 1992 г. N 188.
Премьер-министр