Бюджет туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 20 шiлде 1994 ж. N 284-ө
"Қазақстан Республикасының бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1991 жылғы 17 желтоқсандағы Заңына сәйкес облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының әкiмдерi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiлеген нысан бойынша 1995 жылға арналған бюджет жобаларының жиынын үстiмiздегi жылғы 20 тамыздан кешiктiрмей Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне табыс етсiн.
1995 жылға арналған бюджет жобаларының жиынын Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан 1994 жылғы 5 қыркүйектен кешiктiрмей Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесiне беру Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне тапсырылсын.
Премьер-министр

О своде проектов бюджетов на 1995 г.
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 20 июля 1994 г. N 284-р
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 декабря 1991 г. "О бюджетной системе Республики Казахстан" главам областных, Алматинской и Ленинской городских администраций представить в Министерство финансов Республики Казахстан свод проектов бюджетов на 1995 год по форме, установленной Министерством
финансов Республики Казахстан, не позднее 20 августа текущего
года.
Поручить Министерству финансов Республики Казахстан представить
от имени Правительства Республики Казахстан свод проекта бюджета
на 1995 год Верховному Совету Республики Казахстан не позднее
5 сентября 1994 г.
Премьер-министр