Қазақстан-Германия комиссиясы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1994 жылғы 26 шiлде N 288
1. Кадрлық өзгерiстерге байланысты Қазақстанда немiстер
шоғырланып тұрып жатқан аудандар мен жерлердi мәдени қайта түлетуге,
әлеуметтiк-экономикалық дамытуға, әрi Германия өкiметiмен және
басқару органдарымен тығыз өзара байланыс жүргiзуге бағытталған
бiрлескен бағдарлама әзiрлеу жөнiндегi үкiметаралық Қазақстан-Германия
комиссиясының Қазақстан жағы мына құрамда бекiтiлсiн:
Жүкеев Т.Т.               - Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң орынбасары /төраға/
Әбiтаев Е.Ә.              - Қазақстан Республикасы Экономика
министрiнiң орынбасары /төрағаның
орынбасары/
Баймағамбетов С.З.        - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетi Iс басқармасының Мәдениет
және қоғамдық бiрлестiктермен
байланыс бөлiмiнiң сектор меңгерушiсi
/комиссияның хатшысы/
Аяғанов Б.Ғ.              - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетi Iс басқармасының Мәдениет
және қоғамдық бiрлестiктермен
байланыс бөлiмi меңгерушiсiнiң
орынбасары
Әлпиев Т.Н.               - Қазақстан Республикасы Мәдениет
министрiнiң орынбасары
Алерт В.В.                - "Апогей" фирмасының директоры,
Қостанай қаласы
Ахметов Д.К.              - Павлодар облысының әкiмi /келiсiм
бойынша/
Варкентин И.И.            - "Синегорье" акционерлiк қоғамының
бас директоры, Көкшетау қаласы
/келiсiм бойынша/
Гарг А.В.                 - "Аристей" фирмасының директоры,
Петропавл қаласы
Жандосов О.Ә.             - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
төрағасының бiрiншi орынбасары
/келiсiм бойынша/
Жандосов К.Ж.             - Шет ел инвестициялары жөнiндегi Ұлттық
агенттiк төрағасының орынбасары
Дедерер А.Ф.              - Қазақстан немiстерi кеңесiнiң төрағасы
/келiсiм бойынша/
Егер В.Т.                 - Э.Айрих атындағы еңбек армиясындағыларды
ақтау Қорының төрағасы /келiсiм бойынша/
Есмұқанов Ғ.Е.            - Қазақстан Республикасы Еңбек министрiнiң
орынбасары, Көшi-қон Департаментiнiң
төрағасы
Кист В.Э.                 - Қарағанды облыстық "Возрождение"
қоғамының төрағасы /келiсiм бойынша/
Медеуов Е.Ө.              - Қазақстан Республикасы Бiлiм
министрiнiң орынбасары
Ренде А.К.                - Қазақстан немiстер кеңесi төрағасының
орынбасары /келiсiм бойынша/
Сұлтанов Б.К.             - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгi Еуропа бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Тұрсынбаев Б.М.           - Қостанай облысының әкiмi /келiсiм
бойынша/
Штопель А.А.              - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
кеңесшiсi /келiсiм бойынша/
Шлосс Ф.Х.                - "Қостанайлезингинвест" акционерлiк
қоғамының бас директоры
Эрлих К.В.                -"Дойче Альгемайне" газетiнiң бас
редакторы

О кадpовых изменениях в казахстанской части Межпpавительственной казахстанско-геpманской комиссии по подготовке совместной пpогpаммы
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 26 июля 1994 г. N 288-p
1. В связи с кадровыми изменениями казахстанскую часть
Межправительственной казахстанско-германской комиссии по подготовке
совместной программы, направленной на культурное возрождение,
социально-экономическое развитие районов и мест компактного
проживания немцев в Казахстане и тесное взаимодействие с органами
власти и управления Германии, утвердить в следующем составе:
Жукеев Т.Т.         - заместитель Премьер-министра Республики
Казахстан (председатель)
Абитаев Е.А.        - заместитель Министра экономики
Республики Казахстан (заместитель председателя)
Баймагамбетов С.З.  - заведующий сектором Отдела культуры и по
связям с общественными объединениями Управления
делами Кабинета Министров Республики Казахстан
(секретарь комиссии)
Аяганов Б.Г.        - заместитель заведующего Отделом культуры и по
связям с общественными объединениями Управления
делами Кабинета Министров Республики Казахстан
Альпиев Т.Н.        - заместитель Министра культуры Республики
Казахстан
Алерт В.В.          - директор фирмы "Апогей", г. Кустанай
Ахметов Д.К.        - глава Павлодарской обладминистрации
(по согласованию)
Варкентин И.И.      - генеральный директор акционерного общества
"Синегорье", г. Кокшетау (по согласованию)
Гарг А.В.           - директор фирмы "Аристей", г. Петропавловск
Джандосов У.А.      - первый заместитель Председателя Нацбанка
Республики Казахстан (по согласованию)
Джандосов К.Ж.      - заместитель Председателя Национального
агентства по иностранным инвестициям
Дедерер А.Ф.        - председатель Совета немцев
Казахстана (по согласованию)
Егер В.Т.           - председатель Фонда реабилитации трудоармейцев
имени Э. Айриха (по согласованию)
Есмуканов Г.Е.      - заместитель Министра труда Республики
Казахстан, председатель Департамента по
миграции населения
Кист В.Э.           - председатель Карагандинского областного
Общества "Возрождение" (по согласованию)
Медеуов Е.У.        - заместитель Министра образования
Республики Казахстан
Ренде А.К.          - заместитель председателя Совета немцев
Казахстана (по согласованию)
Султанов Б.К.       - заведующий Отделом Европы Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Турсумбаев Б.М.     - глава Кустанайской обладминистрации
(по согласованию)
Штопель А.А.        - советник Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Шлосс Ф.Х.          - генеральный директор акционерного общества
"Кустанайлезингинвест"
Эрлих К.В.          - главный редактор газеты "Дойче Альгемайне"

2. Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1994 жылғы 25 ақпандағы N 75 өкiмiнiң күшi жойылады деп танылсын.
Премьер-министр

2. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-министра
Республики Казахстан от 25 февраля 1994 г. N 75.
Премьер-министр