Күмiс пен алтын туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 8 тамыз 1994 ж. N 312-ө
Қазақстан Республикасы мен Өзбекстан Республикасы арасында "берiмдiк" шарты негiзiнде металлургиялық шикiзаттардағы бағалы металдарды ұқсату бойынша өзара есеп айырысуларды және олардың иелерiне қайтарылуын жүзеге асыру мақсатында:
1. "Алтын-алмас" Ұлттық акционерлiк компаниясына Өзбекстан Республикасына (Алмалық тау-кен металлургиялық комбинатына) мыналарды шығаруға рұқсат етiлсiн:
"Шымкент қорғасын зауыты" акционерлiк қоғамынан Доре қорытпасындағы алтын және күмiс тиiсiнше 28,021 кг және 2803,1 кг;
"Өскемен қорғасын мырыш комбинаты" акционерлiк қоғамынан 13170 кг аффинирленген күмiс.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi "Алтын-алмас" Ұлттық акционерлiк компаниясына көрсетiлген бағалы металдарды шығару үшiн белгiленген тәртiпке сәйкес лицензия берсiн.
Премьер-министр

О pазpешении на вывоз в Республику Узбекистан золота и сеpебpа
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 8 августа 1994 г. N 312
В целях осуществления взаиморасчетов между Республикой Казахстан и Республикой Узбекистан по переработке на "давальческих" условиях драгоценных металлов в металлургическом сырье и возврата их собственникам:
1. Разрешить Национальной акционерной компании "Алтыналмас" вывоз в Республику Узбекистан (Алмалыкский горно-металлургический комбинат):
золота и серебра в сплаве Доре соответственно 28,021 кг и 2803,1 кг с акционерного общества "Шымкентский свинцовый завод";
аффинированного серебра 13170 кг с акционерного общества "Усть-Каменогорский свинцово-цинковый комбинат".
2. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать Национальной акционерной компании "Алтыналмас" лицензию на вывоз указанных драгоценных металлов в установленном порядке.
Премьер-министр