Mатериалдық көмек көрсетуге құқық беру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1995 ж. 25 мамыр N 189-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.16. N 789 қаулысымен. ~P020789
1. Мемлекеттiк басқару органдарының басшыларына осы органдардың қызметкерлерiне олар ведомстволық санаторийлер мен демалыс үйлерiне, сондай-ақ республиканың аумағында орналасқан басқа ведомстволардың санаторийлерi мен демалыс үйлерiне жолдамалар алған жағдайда жолдама құнының қызметкердiң өзi үшiн 70 процентi және күйеуi (әйелi) үшiн 50 процентi есебiнде Қазақ ССР-iнiң Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 26 қазандағы N 333 қаулысының 1-тармағының жетiншi абзацында көзделгендегiден жоғары сомада белгiленген еңбекке ақы төлеу қоры шегiнде материалдық көмек көрсетуге құқық берiлсiн.
2. Қазақ КСР-iнiң Министрлер Кабинетi Премьер-министрiнiң 1991 жылғы 21 наурыздағы N 44 өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-министр

О материальной помощи работникам органов государственного управления
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 25 мая 1995 г. N 189-р Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года № 789
1. Предоставить право руководителям органов государственного управления оказывать в пределах установленных фондов оплаты труда материальную помощь работникам этих органов при приобретении ими путевок в ведомственные санатории и дома отдыха, а также в санатории и дома отдыха других ведомств, расположенные на территории Республики, из расчета 70 процентов стоимости путевки для самого работника и 50 процентов - для супруги (супруга) сверх сумм, предусмотренных абзацем седьмым пункта 1 постановления Совета Министров Казахской ССР от 26 октября 1989 г. N 333.
2. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-министра Кабинета Министров Казахской ССР от 21 марта 1991 г. N 44.
Премьер-министр