"Қарағанды металлургия комбинаты" МАҚ-ның өнiмдерiн сату жөнiнде
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1995 жылғы 17 қазан N 390-ө. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.11.06. N 1462 қаулысымен.
Қаржы қаражатын тарту және "Қарағанды металлургия комбинаты" МАҚ-ның жұмысын тұрақтандыру мақсатында:
1. "Қарағанды металлургия комбинаты" МАҚ-ның өнiмдерiн сату жөнiндегi бас агент болып "Қазақстан сауда" АҚ-ы белгiленсiн. "Қазақстан сауда" АҚ-ның бас директоры К.Б. Хайыров "Қарағанды металлургия" комбинаты" МАҚ-да бюро ашатын болсын.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi "Қазақстан сауда" АҚ-ының өтiнiмi бойынша ТМД мен Қазақстан аумағында комбинат өнiмдерiн жеңiлдiктi тарифпен тасу жоспарын, вагондардың дер кезiнде берiлуiн және "Достық-Алашанькоу" өткелiнде өнiмдердiң ауыстырылып тиелуiн қамтамасыз етсiн.
3. "Қазақстан сауда" АҚ-ы комбинаттың контрактiлерi бойынша барлық төлемдер мен есеп айырысуларды "Қарағанды металлургия комбинаты" МАҚ-ын жедел басқару жөнiндегi комиссияның төрағасымен және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк медетшi банкi басқармасының төрағасымен келiсу бойынша Халық банкiндегi Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiнiң корреспонденттiк шоттары арқылы жүргiзсiн.
4. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Кеден комитетi комбинат өнiмдерiнiң жiберiлуiн тек "Қазақстан сауда" АҚ-ы жасаған әрi Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнде тiркелген контрактiлер бойынша ғана қамтамасыз етсiн.
Премьер-министр
О продаже продукции ГАО "Карагандинский металлургический комбинат"

Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 17 октября 1995 года N 390-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1995 года № 1462
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.11.1995 № 1462.
В целях привлечения финансовых средств и стабилизации работы ГАО "Карагандинский металлургический комбинат":
1. Определить генеральным агентом по продаже продукции ГАО "Карагандинский металлургический комбинат" АО "Казахстан Сауда". Генеральному директору АО "Казахстан Сауда" Хаирову К.Б. открыть бюро в ГАО "Карагандинский металлургический комбинат".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить план перевозок по заявкам АО "Казахстан Сауда" на продукцию комбината по территории СНГ и Казахстана по льготным тарифам, своевременную подачу вагонов и перевалку продукции на переходе "Достык-Алашанькоу".
3. АО "Казахстан Сауда" все платежи и расчеты по контрактам комбината производить через корреспондентские счета государственного Реабилитационного банка Республики Казахстан в Народном банке, по согласованию с председателем комиссии по оперативному управлению ГАО "Карагандинский металлургический комбинат" и Председателем Правления государственного Реабилитационного банка Республики Казахстан.
4. Таможенному комитету при Кабинете Министров Республики Казахстан обеспечить выпуск продукции комбината исключительно по контрактам, заключенным АО "Казахстан Сауда" и зарегистрированным в Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан.
Премьер-министр