"Достық" автомодель өткiзу пунктiн пайдалануға беру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1995 жылғы 14 желтоқсандағы N 510
1. Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң, Талдықорған облысы әкiмiнiң, Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң, Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң, Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк шекараны қорғау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң 1995 жылдың 20 желтоқсанынан бастап уақытша схема бойынша шектелген тәртiппен (қатынасы екi жақты) "Достық" (Талдықорған облысы) автомобиль өткiзу пунктiн пайдалануға беру жөнiндегi бастамшылығы мақұлдансын.
2. "Достық" автомобиль өткiзу пунктiнiң үйлер кешенi белгiленген тәртiппен "Достық" кеденiнiң балансына берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қытай Халық Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен "Достық" автомобиль өткiзу пунктiн ресми түрде пайдалануға беру туралы ноталар алмастырсын.
4. Талдықорған облысының әкiмi Қазақстан Республикасының Кеден комитетiнiң және басқа да мүдделi министрлiктермен, ведомстволармен бiрлесiп, "Достық" автомобиль өткiзу пунктiн пайдалануға беру жөнiндегi ресми шаралардың бағдарламасын пысықтасын.
5. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Кеден комитетiне жүктелсiн.
Премьер-Министрдiң
бiрiншi орынбасары

О двухстороннем сообщении автомобильного пункта пропуска "Достык"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 декабря 1995 г. N 510-р
1. Одобрить инициативу Таможенного комитета Республики Казахстан, акима Талдыкорганской области, Министерства иностранных дел, Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Государственного комитета Республики Казахстан по охране государственной границы о вводе в эксплуатацию с 20 декабря 1995 года по временной схеме в ограниченном режиме в двухстороннем сообщении автомобильного пункта пропуска "Достык" (Талдыкорганская область).
2. Передать в установленном порядке комплекс зданий автомобильного пункта пропуска "Достык" на баланс таможни "Достык".
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обменяться нотами с Министерством иностранных дел Китайской Народной Республики об официальном вводе в эксплуатацию автомобильного пункта пропуска "Достык".
4. Акиму Талдыкорганской области совместно с Таможенным
комитетом Республики Казахстан и другими заинтересованными
министерствами и ведомствами отработать программу официальных
мероприятий по вводу в эксплуатацию автомобильного пункта пропуска
"Достык".
5. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить
на Таможенный комитет Республики Казахстан.
Первый заместитель
Премьер-Министра