Нормативтiк құжаттардың тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 15 қаңтар N 17
1. "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Заң күшi бар Жарлығына және "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2731 N952731_
өкiмiне байланысты, қосымшаға сәйкес, әзiрлеуге жататын нормативтiк
құжаттардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Министрлiктердiң, Үкiмет Аппаратының құрылымдық
бөлiмшелерiнiң басшылары тiзбеге кiрген нормативтiк құжаттарды
белгiленген мерзiмде әзiрлеудi қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министрдiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1996 жылғы 15 қаңтардағы
N 17 өкiмiне қосымша
____________________________________________________________________
N |     Құжаттардың атауы       |Орындалу|Орындау.  |  Орындалуына
|                             |мерзiмi | шылар    |    бақылау
___|_____________________________|________|__________|______________
1 |              2              |    3   |     4    |       5
___|_____________________________|________|__________|______________
|                             |        |          |
1. |Мемлекеттiк қызметшiлердiң   |  сәуiр |Еңбекминi,|Кадр жұмысы,
|бiлiктiлiк сыныптары туралы  |        |Қаржыминi,|заң бөлiмдерi
|Ереже                        |        |Әдiлетминi|
|                             |        |          |
2. |Мемлекеттiк қызметшiлердiң   | қаңтар |Қаржыминi,|Қаржы, еңбек
|еңбегiне ақы төлеу шарттары  |        |Еңбекминi,|және ақша
|туралы Ереже                 |        |Экономминi|айналысы бөлiмi
|                             |        |          |
3. |Кадр резервiмен жұмысты қалып| наурыз |Еңбекминi |Кадр жұмысы
|тастыру мен ұйымдастыру тәр. |        |          |бөлiмi
|тiбi туралы Ереже            |        |          |
|                             |        |          |
4. |Мемлекеттiк қызметшiлерге    | мамыр  |Еңбекминi,|Кадр жұмысы
|аттестациялауды өткiзудiң    |        |Әдiлетминi|бөлiмi
|тәртiбi мен шарттары туралы  |        |          |
|Ереже                        |        |          |
|                             |        |          |
5. |Қызмет өткерген жылдарына    | қаңтар |Еңбекминi,|Кадр жұмысы,
|проценттiк үстемақы төлеу    |        |Қаржыминi,|қаржы, еңбек
|үшiн мемлекеттiк қызмет стажы|        |Әдiлетминi|және ақша
|туралы Ереже                 |        |          |айналысы,
|                             |        |          |заң
|                             |        |          |бөлiмдерi
|                             |        |          |
6. |Мемлекеттiк қызметшiлерге    | қаңтар |Еңбекминi,|Кадр жұмысы,
|зейнетақы тағайындау үшiн    |        |Әлеумет.  |қаржы, еңбек
|қызмет өткерген жылдарын     |        |минi, Әдi.|және ақша
|есептеу тәртiбi туралы Ереже |        |летминi,  |айналысы
|                             |        |Қаржыминi |бөлiмдерi
|                             |        |          |
7. |Техникалық қызмет көрсетудi  | ақпан  |Еңбекминi,|Кадр жұмысы,
|жүзеге асыратын және мемле.  |        |Қаржыминi,|заң
|кеттiк органдар мен оның     |        |Әдiлетминi|бөлiмдерi
|аппараттарының қызметiн қам. |        |          |
|тамасыз ететiн, мемлекеттiк  |        |          |
|қызметшiлерге жатпайтын қыз. |        |          |
|меткерлер лауазымдарының     |        |          |
|тiзбесi                      |        |          |
|                             |        |          |
8. |Мемлекеттiк қызметтiң бос    | қаңтар |Еңбекминi,|Кадр жұмысы
|лауазымдық орындарына орна.  |        |Әдiлетминi|бөлiмi
|ластыруға конкурс өткiзу тәр.|        |          |
|тiбi туралы Ереже            |        |          |
|                             |        |          |
9. |
<*>
10.|Мемлекеттiк қызметке қабылдау| ақпан  |Еңбекминi,|Кадр жұмысы,
|кезiндегi үлгiлiк контракт   |        |Әдiлетминi|заң
|нысандары                    |        |          |бөлiмдерi
|                             |        |          |
11.|Тұрғын үй жағдайларын жақсар.| сәуiр  |Мемжерко. |Қаржы-шаруа.
|туға мұқтаж мемлекеттiк қыз. |        |мы, Ауыл. |шылық, аграр.
|шiлерге жеке тұрғын үй құры. |        |шарминi,  |лық сектордағы
|лысы үшiн жер учаскелерiн    |        |Әдiлетминi|реформалар,
|берудiң тәртiбi мен шарттары |        |          |заң
|туралы Ереже                 |        |          |бөлiмдерi
|                             |        |          |
12.|Мемлекеттiк қызметшiлер мен  | наурыз |Денсаулық.|Әлеуметтiк-
|олардың бiрге тұратын отбасы |        |минi      |мәдени даму,
|мүшелерiне мемлекеттiк ден.  |        |          |қаржы-
|саулық сақтау мекемелерiнде  |        |          |шаруашылық
|медициналық қызмет көрсетудiң|        |          |бөлiмдерi
|тәртiбi мен шарттары туралы  |        |          |
|Ереже                        |        |          |
13.|Мемлекеттiк қызметшiлердiң   | наурыз |Қаржыминi.|Қаржы, еңбек
|қызмет мiндеттерiн орындауға |        |Еңбекминi,|және ақша
|байланысты өмiрi мен денсау. |        |Денсаулық.|айналысы
|лығына зиян келген, сондай-ақ|        |минi,     |бөлiмi
|қызмет ету кезiнде ауруға    |        |Әлеуметми.|
|немесе еңбекке жарамсыздыққа |        |нi, Әдi.  |
|ұшыраған жағдайда тегiн мем. |        |летминi   |
|лекеттiк қамсыздандыру тәр.  |        |          |
|тiбi мен шарттары туралы     |        |          |
|Ереже                        |        |          |
|                             |        |          |
14.|Мемлекеттiк қызметшiлердi    | қаңтар |Әлеумет.  |Ерекше еңбегi
|зейнетақымен қамтамасыз ету  |        |минi      |үшiн зейнетақы
|тәртiбi туралы Ереже         |        |          |тағайындау
|                             |        |          |жөнiндегi
|                             |        |          |комиссия
|                             |        |          |хатшылығы,
|                             |        |          |кадр жұмысы
|                             |        |          |бөлiмi
|                             |        |          |
15.|Үлгiлiк бiлiктiлiк сипаттама.| сәуiр  |Еңбекминi |Кадр жұмысы
|ларының нысандары            |        |          |бөлiмi
|                             |        |          |
|
Ескерту. Тiзбеге өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Премьер-Министрiнiң
1996.03.14. N 117 өкiмiмен.
R960117_

О перечне нормативных документов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 1996 г. N 17-p
1. Утвердить перечень нормативных документов, подлежащих разработке в связи с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 26 декабря 1995 г. U952730_ "О государственной службе" и распоряжением Президента Республики Казахстан от 26 декабря 1995 г. N 2731 N952731_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики
Казахстан, имеющего силу Закона, "О государственной службе", согласно
приложению.
2. Руководителям министерств, структурных подразделений Аппарата
Правительства обеспечить разработку нормативных документов, включенных
в перечень, в установленные сроки.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 января 1996 г. N 17-p
---------------------------------------------------------------------
N !  Наименование документа  !Срока ис- !Исполни-! Контроль за
п/п!                          !полнения  !тель    ! исполнением
---------------------------------------------------------------------
1 !            2             !     3    !    4   !        5
---------------------------------------------------------------------
1 !Положение о квалификацион-!  апрель  !Минтруд,!Отделы: кадровой
!ных классах государствен- !          !Минфин, !работы,
!ных служащих              !          !Минюст  !юридический
!                          !          !        !
2 !Положение об условиях     !  январь  !Минфин, !Одел финансов,
!оплаты труда государствен-!          !Минтруд,!труда и денежного
!ных служащих              !          !Минэко- !обращения
!                          !          !номики  !
!                          !          !        !
3 !Положение о порядке форми-!   март   !Минтруд !Отдел кадровой
!рования и организации ра- !          !        !работы
!боты с кадровым резервом  !          !        !
!                          !          !        !
4 !Положение о порядке и     !    май   !Минтруд,!Отдел кадровой
!условиях проведения аттес-!          !Минюст  !работы
!тации государственных     !          !        !
!служащих                  !          !        !
!                          !          !        !
5 !Положение о стаже государ-!  январь  !Минтруд,!Отделы: кадровой
!ственной службы для выпла-!          !Минюст, !работы, финансов,
!ты процентных надбавок за !          !Минфин  !труда и денежного
!выслугу лет               !          !        !обращения,
!                          !          !        !юридический
!                          !          !        !
6 !Положение о порядке исчис-!  январь  !Минтруд,!Отделы: кадровой
!ления выслуги лет для     !          !Минсоц- !работы, финансов,
!назначения пенсии государ-!          !защиты, !труда и денежного
!ственным служащим         !          !Минюст, !обращения,
!                          !          !Минфин  !юридический
!                          !          !        !
7 !Перечень должностей, ра-  ! февраль  !Минтруд,!Отделы: кадровой
!ботники на которых осущес-!          !Минфин, !работы,
!твляют техническое обслу- !          !Минюст  !юридический
!живание и обеспечивают    !          !        !
!функционирование государ- !          !        !
!ственных органов и их ап- !          !        !
!паратов и не являются го- !          !        !
!сударственными служащими  !          !        !
!                          !          !        !
8 !Положение о порядке прове-!  январь  !Минтруд,!Отдел кадровой
!дения конкурсов на замеще-!          !Минюст  !работы
!ние вакантных должностей  !          !        !
!государственной службы    !          !        !
!                          !          !        !
9 !Формы типового контракта  !  февраль !Минтруд,!Отделы: кадровой
!при приеме на государ-    !          !Минюст  !работы,
!ственную службу           !          !        !юридический
!                          !          !        !
10 !Положение о порядке и     !  апрель  !Госком- !Отделы: финансово-
!условиях предоставления   !          !зем,Мин-!хозяйственный,
!государственным служащим, !          !сельхоз,!реформ в аграрном
!нуждающимся в улучшении   !          !Минюст  !секторе,
!жилищных условий, земель- !          !        !юридический
!ных участков для индиви-  !          !        !
!дуального жилищного       !          !        !
!строительства             !          !        !
!                          !          !        !
11 !Положение о порядке и     !   март   !Минздрав!Отделы: социально-
!условиях медицинского     !          !        !культурного
!обслуживания государствен-!          !        !развития,
!ных служащих и членов их  !          !        !финансово-
!семей, проживающих сов-   !          !        !хозяйственный
!местно с ними, в государ- !          !        !
!ственных учреждениях      !          !        !
!здравоохранения           !          !        !
!                          !          !        !
12 !Положение о порядке и     !   март   !Минфин, !Отдел финансов,
!условиях бесплатного госу-!          !Минтруд,!труда и денежного
!дарственного страхования  !          !Минздрав!обращения
!государственных служащих  !          !Минсобес!
!на случай причинения вреда!          !Минюст  !
!жизни и здоровью, связан- !          !        !
!ных с выполнением служеб- !          !        !
!ных обязанностей, а также !          !        !
!болезни или потери трудо- !          !        !
!способности, наступившей  !          !        !
!в период пребывания на    !          !        !
!службе                    !          !        !
!                          !          !        !
13 !Положение о порядке       !  январь  !Минсобес!Секретариат
!пенсионного обеспечения   !          !        !комиссии по уста-
!государственных служащих  !          !        !новлению пенсий за
!                          !          !        !особые заслуги,
!                          !          !        !Отдел кадровой
!                          !          !        !работы
!                          !          !        !
14 !Формы типовой квалификаци-!  апрель  !Минтруд !Отдел кадровой
!онной характеристики      !          !        !работы
<*>
Сноска. Приложение к распоряжению Премьер-министра Республики Казахстан от 15 января 1996 г. N 17 - с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-министра Республики Казахстан от 14 марта 1996 г. N 117-р.