Нарық қатынастарын дамытуды жеделдету, тұрғын үй құрылысы бағдарламасын жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 18 қаңтардағы N 24-ө
Нарық қатынастарын дамытуды жеделдету, тұрғын үй құрылысы бағдарламасын жүзеге асыру, құрылыс кешенiнiң тиiмдi жұмыс iстеуi мақсатында:
1. "Алматы үй құрылысы комбинаты" акционерлiк жобалау-құрылыс корпорациясының балансынан құрылыс салудың жалпы жоспарына сәйкес қосалқы объектiлерiмен және маңындағы аумағымен N 2 темiрбетон бұйымдарын жасау цехы "Интекс" құрылыс концернiнiң баласына берiлсiн.
"Интекс" концернi цехтың құнын 5 жыл бойы бөлiп төлесiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi (С.С.Қалмырзаев) корпорацияның жарғы қорындағы мемлекеттiң үлесiн аталған цехтың құнына кемiтуге қатысты "Алматы үй құрылысы комбинаты" корпорациясының құрылтайшылық шартына өзгертулер енгiзу туралы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң 1995 жылғы 16 ақпандағы N 46 шешiмiнiң орындалуын қамтамасыз етiп, N 2 цехтың баланстан балансқа берiлуiн он күн мерзiмде жүзеге асырсын.
3. "Интекс" құрылыс концернi N 2 цехтың жоғары өнiмдi жұмысын және объектiлердi салу жөнiндегi қойылған мiндеттердiң уақтылы орындалуын қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О передаче цеха N 2
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 января 1996 г. N 24-p
В целях ускорения развития рыночных отношений, реализации программы жилищного строительства, эффективного функционирования строительного комплекса:
1. Передать с баланса акционерной проектно-строительной корпорации "Алматинский домостроительный комбинат" на баланс строительного концерна "Интекс" цех N 2 по изготовлению сборных железобетонных изделий со вспомогательными объектами и прилегающей территорией согласно генеральному плану застройки.
Концерну "Интекс" оплатить стоимость цеха в течение 5 лет в рассрочку.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом (Калмурзаев С.С.) осуществить в декадный срок передачу с баланса на баланс цеха N 2, обеспечив исполнение решения Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом от 16 февраля 1995 г. N 46 о внесении изменений в учредительный договор корпорации "Алматинский домостроительный комбинат", касающихся уменьшения доли государства в уставном фонде корпорации на стоимость указанного цеха.
3. Строительному концерну "Интекс" обеспечить высокопроизводительную работу цеха N 2 и своевременное выполнение поставленных задач по строительству объектов.
Премьер-Министр