Бюджеттiк қаражаттарды тиiмдi және мақсатты пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 31 қаңтардағы N 46
Бюджеттiк қаражаттарды тиiмдi және мақсатты пайдалану тұрғысында:
1. 1996 жылғы 1 қаңтардан бастап бюджетте тұратын Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас басқарманың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарындағы шаруашылық жүргiзудiң жаңа шарттарының күшi жойылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджетте тұратын Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармасы мен оның ведомстволық бағыныстағы мекемелерiнiң шығыстарын жоспарлау мен қаржыландыруды Қазақстан Республикасының бюджеттiк мекемелер үшiн белгiленген тәртiпке сәйкес жүзеге асырсын.
Премьер-Министр

Об эффективности использования бюджетных средств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 января 1996 г. N 46-p
В целях эффективного и целевого использования бюджетных средств:
1. Отменить с 1 января 1996 года новые условия хозяйствования в подведомственных организациях Главного управления по гидрометеорологии Республики Казахстан, состоящих на бюджете.
2. Министерству финансов Республики Казахстан планирование и финансирование расходов Главного управления по гидрометеорологии Республики Казахстан и его подведомственных учреждений, состоящих на республиканском бюджете, осуществлять в соответствии с порядком, установленным для бюджетных учреждений Республики Казахстан.
Премьер-Министр