Мемлекеттiк акциялар пакеттерiн реттеу және бақылау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 8 ақпандағы N 61
Alem Bank Kazakhstan акционерлiк банкi мен Қазақ акционерлiк агроөнеркәсiп банкiндегi мемлекеттiк акциялар пакеттерiн реттеу және бақылау мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiнде одан әрi есепке алу үшiн, Alem Bank Kazakhstan акционерлiк реестрлерiн беру туралы шешiмдi банктердiң Байқаушы кеңестерi арқылы 1996 жылдың 20 ақпанына дейiн өткiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне екiншi деңгейiндегi банктер акционерлерiнiң реестрлерiне есепке алуды жүргiзуге уақытша лицензияны 1996 жылдың 10 ақпанына дейiн берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне Alem Bank Kazakhstan акционерлiк банкi мен Қазақ акционерлiк агроөнеркәсiп банкi акционерлерiнiң реестрлерiн есепке алуды жүргiзу ұсынылсын.
Премьер-Министр

О передаче реестров акционеров для учета
Распоряжение Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 1996 г. N 61-p
В целях упорядочения и контроля за государственным пакетом акций акционеров в акционерном банке AlemBank KAZAKHSTAN и Казахском акционерном агропромышленном банке:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в срок до 20 февраля 1996 года через Наблюдательные советы банков провести решение о передаче реестров акционеров акционерного банка AlemBank KAZAKHSTAN и Казахского акционерного агропромышленного банка для дальнейшего учета в Национальный Банк Республики Казахстан.
2. Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам в
срок до 10 февраля 1995 года выдать Национальному банку Республики
Казахстан временную лицензию на ведение учета реестров акционеров
банков второго уровня.
3. Рекомендовать Национальному банку Республики Казахстан вести
учет реестров акционеров акционерного банка AlemBank KAZAKHSTAN и
Казахского акционерного агропромышленного банка.
Премьер-Министр