Конкурс комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 29 ақпандағы N 98. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.02.03. N 139 қаулысымен.
Көкшетау облысындағы Васильков алтын кен орнын өнеркәсiптiк
игеру үшiн шет ел инвестицияларын тарту мақсатында:
1. Көкшетау облысындағы Васильков кен орнын игеруге қатысуға
талапкерлердi iрiктеуге арналған конкурс комиссиясы мына құрамда
құрылсын:
Қалмырзаев С.С.    - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң төрағасы, төраға
Бiтiмбаев М.Ж.     - Қазақстан Республикасы Геология және жер
қойнауын қорғау министрiнiң орынбасары,
төрағаның орынбасары
Оспанов Х.А.       - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және
сауда министрiнiң орынбасары, төрағаның
орынбасары
Әбсаламов Х.К.     - Васильков кен байыту комбинатының бас
директоры
Ахметов Ф.И.       - Қазақстан Республикасы Экономика
министрлiгiнiң Микроэкономикалық саясат
бас басқармасы бастығының орынбасары
Зазулин А.В.       - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп
және сауда министрлiгiнiң Кен-металлургия
кешенi департаментiнiң директоры
Үжкенов Б.С.       - Қазақстан Республикасы Геология және
жер қойнауын қорғау министрлiгi
"Қазмемжерқойнауы" минералдық ресурстар
бас басқармасының бастығы
Рахманова А.В.     - Қазақстан Республикасының Әдiлет
министрлiгi Халықаралық құқықтық
қамтамасыз ету бас басқармасы бас
консультанты
Хорунжий А.Г.      - Қазақстан Республикасының Қаржы министр.
лiгi Сыртқы экономикалық қызметтерге
салық салу басқармасының мұнай жобалары
бөлiмiнiң бастығы
Костюкович А.И.    - Қазақстан Республикасының Еңбек министр.
лiгi Жұмыспен қамтамасыз ету
департаментiнiң басқарма бастығы
Скорик Б.К.        - Көкшетау облысы әкiмi аппараты
өнеркәсiп бөлiмiнiң меңгерушiсi
2. Комиссия 1996 жылғы 1 сәуiрге дейiн талапкерлердi iрiктеу және жеңiл шыққандарды айқындау жөнiндегi қажеттi процедураларды жүргiзсiн және тиiстi келiсiмдердi әзiрлесiн.
3. "McGuire Woods Battle & Boothe l.l.Р." фирмасы Васильков кен орнын игеру жобасын жүзеге асыруға байланысты заңдық мәселелер жөнiндегi ресми консультант етiп тағайындалсын.
Премьер-Министр

Об образовании конкурсной комиссии
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 февраля 1996 г. N 98-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 февраля 1997 г. N 139 ~P970139
В целях привлечения иностранных инвестиций для промышленного
освоения золоторудного месторождения Васильковское в Кокшетауской
области:
1. Образовать конкурсную комиссию для проведения отбора
претендентов на участие в разработке месторождения Васильковское
Кокшетауской области в следующем составе:
КАЛМУРЗАЕВ С.С.    Председатель Государственного комитета
Республики Казахстан по управлению
государственным имуществом, председатель;
БИТИМБАЕВ М.Ж.     заместитель Министра геологии и охраны
недр Республики Казахстан, заместитель
председателя;
ОСПАНОВ Х.А.       заместитель Министра промышленности и
торговли Республики Казахстан, заместитель
председателя;
АБСАЛЯМОВ Х.К.     Генеральный директор Васильковского
горно-обогатительного комбината;
АХМЕТОВ Ф.И.       заместитель начальника Главного управления
микроэкономической политики Министерства
экономики Республики Казахстан;
ЗАЗУЛИН А.В.       директор Департамента горно-металлургического
комплекса Министерства промышленности и
торговли Республики Казахстан;
УЖКЕНОВ Б.С.       начальник Главного управления минеральных
ресурсов "Казгоснедра" Министерства геологии
и охраны недр Республики Казахстан;
РАХМАНОВА А.В.     главный консультант Управления международного
правового обеспечения Министерства юстиции
Республики Казахстан;
ХОРУНЖИЙ А.Г.      начальник отдела нефтяных проектов Управления
налогообложения внешнеэкономической
деятельности Министерства финансов Республики
Казахстан;
КОСТЮКЕВИЧ А.И.    начальник управления Департамента занятости
Министерства труда Республики Казахстан;
СКОРИК Б.К.        заведующий отделом промышленности аппарата
акима Кокшетауской области.
2. Комиссии до 1 апреля 1996 года провести необходимые процедуры по отбору претендентов и определению победителя и подготовить соответствующее соглашение.
3. Официальным консультантом Правительства Республики Казахстан по юридическим вопросам, связанным с реализацией проекта освоение Васильковского месторождения назначить фирму "McGuire Woodc Battle & Boothe L.L.Р."
Премьер-Министр