Геологиялық ақпарат туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 14 мамыр N 224-ө. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.10.30. N 1114 қаулысымен. ~P981114
Мұнайгаз саласындағы жекешелендiрiлетiн кәсiпорындар бойынша геологиялық ақпарат тендерiн шетелдiк қатысушылардың талдау жасауына жәрдемдесу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi қолданылып жүрген заңдарға сәйкес Алдын ала бiлiктiлiк туралы келiсiм жасаған және Бiлiктiлiк төлемiн төлеген тендердiң шетелдiк қатысушыларына мұнайгаз саласындағы жекешелендiрiлетiн кәсiпорындар жөнiндегi қажеттi ақпаратты аталған геологиялық ақпаратты Қазақстан Республикасынан тысқары уақытша әкетуге арналған рұқсат құжаттарын ресiмдеп, сондай-ақ консультанттар мен Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгiнiң қатысуымен жиналған ақпаратты берсiн.
Уақытша әкетуге берiлген рұқсатта тендер аяқталысымен барлық ақпаратты Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiнiң мемлекеттiк геологиялық қорына қайтару көзделсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кеден комитетi Қазақстан Республикасынан геологиялық ақпаратты кейiн қайтарып, бажсыз әкетiлуiн бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О геологической информации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 1996 г. N 224-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 октября 1998 г. N 1114 ~P981114
В целях содействия анализу иностранными участниками тендера геологической информации по приватизируемым предприятиям нефтегазовой отрасли:
1. Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан в соответствии с действующим законодательством передать иностранным участникам тендера, заключившим Соглашение о предварительной квалификации и осуществившим Квалификационный платеж, необходимую геологическую информацию по приватизируемым предприятиям нефтегазовой отрасли, с оформлением разрешительных документов на временный вывоз за пределы Республики Казахстан указанной геологической информации, а также информации, собранной при участии консультантов и Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан.
В разрешении на временный вывоз предусмотреть возврат всей информации по окончании тендера в Государственный геологический фонд Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан.
2. Таможенному комитету Республики Казахстан обеспечить контроль за беспошлинным вывозом геологической информации и ее последующим ввозом в Республику Казахстан.
Премьер-Министр