Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 20 мамыр N 233-ө
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне төтенше жағдайларды қаржыландыру үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан өрт салдарынан бүлiнген С.Д. Асфендияров атындағы Алматы мемлекеттiк медицина институтының анатомия корпусының
үй-жайын қалпына келтiруге 15,0 (он бес) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы
Қаржы-валюталық бақылау комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатты
пайдаланылуына бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 мая 1996 г. N 233-р
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций Министерству здравоохранения Республики Казахстан 15,0 (пятнадцать) млн. тенге на восстановление разрушенного в результате пожара здания анатомического корпуса Алматинского медицинского института.
2. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве
финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым
использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан