Арнаулы бұйымдарды импорттау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 29 мамыр N 243-ө
"Қазақстан Республикасындағы тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 298 P960298_ қаулысына сәйкес "Машина жасау зауыты" акционерлiк қоғамына (Алматы қаласы) 1996 жылы Украинадан 1995 жылғы 25 қыркүйектегi N 74-95 шартқа орай КЯ 4.078.017.01 - 1 жиынтық және 814.08 - 53 дана арнаулы бұйымдарын (СЭҚ ТН 9306 коды) әкелуге рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi белгiленген тәртiппен лицензия берсiн.
Премьер-Министр

Об импорте специзделий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 1996 г. N 243-p
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 298 P960298_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" разрешить акционерному обществу "Машиностроительный завод" (г. Алматы) ввоз в 1996 году специзделий КЯ 4.078.017.01 - 1 комплект и 814.08 - 53 шт. (код ТН ВЭД 9306) из Украины согласно договору от 25 сентября 1995 года N 74-95.
Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном порядке.
Премьер-Министр