Тасбақаларды экспорттау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 29 мамыр N 245-ө
1. "Қазақстан Республикасындағы тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 298 P960298_ қаулысына сәйкес "Охотзоопром" өндiрiстiк бiрлестiгiне "Зоолэкс" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамымен жасалған 1996 жылғы 30 сәуiрдегi N ЗП-1-96 шартқа сәйкес қайта экспорттау мақсатында жиырма мың бас ортаазия тасбақасын Ресей Федерациясына әкетуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi белгiленген тәртiппен лицензия берсiн.
Премьер-Министр

Об экспорте черепах
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 1996 г. N 245-р
1. В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 298 P960298_ "О порядке импорта и экспорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" разрешить ПО "Охотзоопром" вывоз с целью реэкспорта среднеазиатских черепах в количестве двадцать тысяч голов в Российскую Федерацию согласно договору от 30 апреля 1996 г. N ЗП-1-96 с фирмой АОЗТ "Зоолэкс".
2. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном порядке.
Премьер-Министр