Қорғаныс министрлiгiнiң Әскери-техникалық комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 17 маусымдағы N 280
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiндегi босаған әскери мүлiктi қысқарту, кәдеге жарату және сату мәселелерiн шешу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiнiң Әскери-техникалық комиссиясы құрылсын /бұдан әрi - комиссия/.
2. Комиссияның негiзгi мiндетi - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң босаған әскери мүлкiн қысқарту, кәдеге жарату және сату жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру және үйлестiру болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi қысқартылған әскери мүлiктi сатудан түскен түсiмдi Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң материалдық базасын нығайтуға бағыттауды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрi:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Әскери-техникалық комиссиясы туралы ереже және объектiлердi беру, жалға беру, босаған қару-жарақты, әскери техника мен басқа да әскери мүлiктi кәдеге жарату мен сату тәртiбiн бекiтсiн;
әскери мүлiктi сатудан және қорғаныс объектiлерiн жалға беруден түскен қаражатты Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiнiң материалдық базасын нығайту үшiн қатаң мақсатты бағытта пайдалану жөнiндегi тиiстi шараларды қабылдасын.
5. Комиссия құрамына Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң, Қазақстан Республикасы Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң және
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi жанындағы
Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитетiнiң өкiлдерi кiруге тиiс деп
белгiленсiн.
6. Ұсынылып отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп саналсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1996 жылғы 17 маусымдағы
N 280 өкiмiне
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1992 жылғы 24
желтоқсандағы N 394 өкiмi.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1993 жылғы 15
сәуiрдегi N 147 өкiмi.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1994 жылғы 7
қаңтардағы N 20 өкiмi.
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 11
қыркүйектегi N 340 өкiмi.

О создании Военно-технической комиссии при Министерстве обороны Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 1996 г. N 280-р
В целях решения вопросов сокращения, утилизации и реализации высвобождаемого военного имущества в Вооруженных Силах Республики Казахстан:
1. Создать Военно-техническую комиссию Министерства обороны Республики Казахстан (далее - Комиссия).
2. Определить основной задачей Комиссии организацию и координацию работ по сокращению, утилизации и реализации высвобождаемого военного имущества Вооруженных Сил Республики Казахстан.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечивать направление выручки от реализации сокращаемого военного имущества на укрепление материальной базы Вооруженных Сил Республики Казахстан.
4. Министру обороны Республики Казахстан:
утвердить Положение О Военно-технической комиссии Министерства обороны Республики Казахстан и порядок передачи, сдачи в аренду объектов, утилизации и реализации высвобождаемых вооружений, военной техники и другого военного имущества;
принять соответствующие меры по строго целевому использованию средств, полученных от реализации военного имущества и сдачи в аренду оборонных объектов, на укрепление материальной базы Вооруженных Сил Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
5. Установить, что в состав Комиссии должны входить представители Министерства экономики Республики Казахстан, Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике, Комитета по оборонной промышленности при Министерстве промышленности и торговли Республики Казахстан.
6. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 1996 г. N 280-р
П Е Р Е Ч Е Н Ь
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
24 декабря 1992 г. N 394.
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
15 апреля 1993 г. N 147.
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
7 января 1994 г. N 20.
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
11 сентября 1995 г. N 340.