Тұрақты осмий-187 моноизотопты экспорттау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 28 маусым N 308. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996.07.30. N 359 өкiмiмен.
"Жезказганредмет" республикалық мемлекеттiк кәсiпорынның осмий-187, рений өнiмдерiн, құрамында күмiс және алтын бар шламдар, сондай-ақ басқа да сирек кездесетiн және асыл металдар өндiрiсi жөнiндегi (бұдан былай - "Жезказганредмет" республикалық мемлекеттiк кәсiпорын) жұмысын ұйымдастыру, оларды сатудан түскен қаражатты тиiмдi пайдалану мақсатында:
1. "Жезказганредмет" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына жасалған N 96/ЕFЕ 005 контрактiге сәйкес 1996 жылы 1000 грамм тұрақты (радиоактивтi емес) осмий-187 моноизотоп (поликристалл түрiндегi) әкетуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi
алғашқы саудаластықта жоғарыда аталған көлемдi сатудан босатып,
өнiмдi әкетуге лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым
академиясы жанындағы Атом энергиясы жөнiндегi агенттiк белгiлеген тәр-
тiппен экспортталатын көлемге бақылауды жүзеге асырсын.
Премьер-Министрдiң
орынбасары

О Республиканском государственном предприятии "Жезказганредмет"
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 308-р. Утратило силу - Распоряжением Премьер-министра РК от 30 июля 1996 г. N 359-р ~R960359
В целях организации работы Республиканского государственного предприятия по производству осмия-187, рениевой продукции, серебро- и золотосодержащих шламов, а также других редких и благородных металлов "Жезказганредмет" (далее - Республиканское государственное предприятие "Жезказганредмет"), эффективного использования средств от их реализации:
1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию "Жезказганредмет" вывести в 1996 году 1000 граммов стабильного (нерадиоактивного) моноизотопа осмия-187 (поликристаллическая форма) в соответствии с заключенным контрактом N 96/ЕFЕ 005.
2. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан
выдать лицензию на вывоз продукции, освободив вышеуказанный объем от
реализации на первичных торгах.
3. Агентству по атомной энергии при Министерстве науки - Академии
наук Республики Казахстан осуществлять контроль за экспортируемым
объемом в установленном порядке.
Заместитель
Премьер-Министра