Жамбыл Жабаевтың 150 жылдығына арналған мерейтойын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 9 тамыз N 375
1. Жамбыл Жабаевтың 150 жылдығына арналған мерейтой шараларын ұйымдасқан түрде өткiзу мақсатында министрлiктер мен мемлекеттiк комитеттер, өзге де орталық атқарушы органдар, шетелдерден, республика облыстарынан келетiн делегацияларға қосымшаға сәйкес
бекiтiлсiн.
2. Аталған министрлiктерге, мемлекеттiк комитеттерге және өзге де
орталық, жергiлiктi атқарушы органдарға делегацияларды қарсы алу,
шығарып салу, көлiкпен қамтамасыз ету, орналастыру, мәдени бағдарлама
мен тамақтандыру тапсырылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1996 жылғы 9 тамыздағы
N 375 өкiмiне
қосымша
Жамбыл Жабаевтың 150 жылдығына арналған мерейтой
салтанаттарына қатысушы делегациялардың министрлiктерге,
мемлекеттiк комитеттерге және басқа да орталық басқару
органдарына, Алматы қаласының аудандарына
БЕКIТIЛУI
____________________________________________________________________
N |     Елдердiң     |Қонақ.|    Қамқорлыққа     |Ұйым басшыларының
р/с|      атауы       |тардың|   алушы ұйымдар    |    аты-жөнi,
|                  | саны |                    |    телефон N
___|__________________|______|____________________|_________________
1 |         2        |   3  |         4          |        5
___|__________________|______|____________________|_________________
1. Ресей, оның iшiнде   15   Қазақстан Республи.  Балғымбаев Нұрлан
Санкт-Петербург       5   касының Мұнай және   Өтепұлы
Москва                5   газ өнеркәсібі       626080, 2234
Ленинград облысы      5   министрлігі
2. Башқортстан           3   Қазақстан Республи.  Бижанов Нұрахмет
касының Төтенше жағ. Құсайынұлы
дайлар жөнiндегi     1167, 625013
мемлекеттiк комитетi
3. Татарстан             3   Қазақстан Республи.  Рысбеков Марат
касының Стандарттау  Әбдiсәлiмұлы
метрология және сер. 1376, 210808
тификаттау жөнiндегi
комитетi
4. Украина               3   Қазақстан Республи.  Лавриненко Юрий
касының Көлiк және   Иванович
коммуникация минис.  392887, 2305
трлiгi
5. Беларусь              3   Қазақстан Республи.  Қалмырзаев Сарыбай
касының Мемлекеттiк  Сұлтанұлы
мүлiктi басқару      628562, 0780
жөнiндегi мемлекет.
тiк комитетi
6. Азiрбайжан            3   Қазақстан Республи.  Радостовец Николай
касының Баға және    Владимирович
монополияға қарсы    2310, 627705
саясат жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi
7. Молдова               3   Қазақстан Республи.  Ақымбеков Серiк
касының Ауыл шаруа.  Шаяхметұлы
шылығы министрлiгi   1970, 620878

О юбилейных мероприятиях
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 1996 г. N 375-р
1. В целях организованного проведения юбилейных мероприятий, посвященных 150-летию Жамбыла Жабаева, закрепить министерства, государственные комитеты, иные центральные исполнительные органы за делегациями, прибывающими из-за рубежа и областей республики согласно приложению.
2. Поручить указанным министерствам, государственным комитетам и иным центральным, местным исполнительным органам встречу, проводы, транспортное обслуживание, размещение, организацию культурной программы и питания делегаций.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 1996 г. N 375-р
З А К Р Е П Л Е Н И Е
министерств, госкомитетов и других
центральных органов управления, районов
г. Алматы за делегациями, участвующими на
юбилейных торжествах, посвященных 150-летию Ж.Жабаева
--------------------------------------------------------------------
N !Наименование  !Коли- !Шефствующие      !Ф.И.О. руководителя
п/п!стран         !чество!организации      !организации, N
!              !гостей!                 !телефонов
--------------------------------------------------------------------
1 !       2      !           3            !            4
--------------------------------------------------------------------
1. Россия           15   Министерство      Балгимбаев Нурлан
в том числе           нефтяной          Утебович
Санкт-Петербург   5   и газовой         626080, 2234
Москва            5   промышленности
Ленинградская     5   Республики
область               Казахстан
2. Башкортостан      3   Государственный   Бижанов Нурахмет
комитет Республики  Кусаинович
Казахстан по      1167, 625013
чрезвычайным
ситуациям
3. Татарстан         3   Комитет по        Рысбеков Марат
стандартизации,   Абдисалимович
метрологии и      1376, 210808
сертификации
Республики
Казахстан
4. Украина           3   Министерство      Лавриненко
транспорта        Юрий Иванович
и коммуникаций    392887, 2305
Республики
Казахстан
5. Беларусь          3   Государственный   Калмурзаев Сарыбай
комитет           Султанович
Республики        628562, 0780
Казахстан по
управлению
государственным
имуществом
6. Азербайджан       3   Государственный   Радостовец
комитет           Николай Владимирович
Республики        2310, 627705
Казахстан по
ценовой и
антимонопольной
политике
7. Молдова           3   Министерство      Ахымбеков Серик
сельского         Шаяхметович
хозяйства         1970, 620878
Республики
Казахстан

8. Өзбекстан             5   Құрылыс, тұрғын үй   Құлибаев Асқар
және аумақтарда      Алтынбекұлы
құрылыс салу         629100, 1293
министрлiгi
9. Қырғызстан            5   Қазақстан Республи.  Баев Николай
касының Экология     Иванович
және биоресурстар    631273, 0369
министрлiгi
10. Тәжiкстан             3   Қазақстан Республи.  Крепак Петр
касының Еңбек        Иванович
министрлiгi          621168, 1281
11. Түркия                3   Қазақстан Республи.  Дәукеев Серiкбек
касының Геология     Жүсiпбекұлы
және жер қойнауын    616087, 1833
қорғау министрлiгi
12. Иран                  3   Қазақстан Республи.  Досмұхамбетов
касының Жастар iсi,  Темiрхан
туризм және спорт    Мыңайдарұлы
жөнiндегi министр.   673986, 1422
лiгi
13. Пакистан              3   Қазақстан Республи.  Мұртазаев Мұрат
касының Сауда және   Арзаұлы
өнеркәсiп министр.   2798, 694991
лiгi
14. ТМД-ға қатысушы       4   Қазақстан Республи.  Абдуллаев Қалық
мемлекеттердiң            касының ТМД елдерi.  Абдуллаұлы
Парламентаралық           мен ынтымақтастық    0884, 625309
ассамблеясы               жөнiндегi мемлекет.
тiк комитетi
15. Ақмола облысы          5  Жер қатынасы және    Оспанов Бақыт
жерге орналастыру    Сағындықұлы
жөнiндегi мемлекет.  2163, 681114
тiк комитетi
16. Ақтөбе облысы          5  Қазақстан Республи.  Девятко Василий
касының Денсаулық    Николаевич
сақтау министрлiгi   1556, 334611
17. Атырау облысы          5  Қазақстан Республи.  Әйiмбетов
касының Халықты      Сейiлсұлтан
әлеуметтiк қорғау    Сүлейменұлы
министрлiгi          1453, 636778
18. Шығыс Қазақстан        5  Қазақстан Республи.  Колпаков
облысы                    касының Әдiлет       Константин
министрлiгi          Анатольевич
1498, 626401
19. Жамбыл облысы          5  Қазақстан Республи.  Утепов Эдуард
касының Жекешелендіру  Карлович
жөнiндегi мемлекет.  1063, 628539
тiк комитетi
20. Жезқазған облысы       5  Қазақстан Республи.  Горячковский
касы Статистика жә.  Владимир
не талдау жөнiндегi  Иванович
мемлекеттiк комитетi 1659, 621323
21. Батыс Қазақстан        5  Қазақстан Республи.  Закиев Болат
облысы                    касының Шекараны     Сейтқазынұлы
қорғау жөнiндегi     1608, 693159
мемлекеттiк комитетi
22. Қарағанды облысы       5  Қазақстан Республи.  Ким Георгий
касының Ұлттық       Владимирович
саясат жөнiндегi     2500, 695790
мемлекеттiк комитетi
23. Қызылорда облысы       5  Алматы темiр жол     Омаров
басқармасы           Амангелдi
Жұмағалиұлы
604400, 1581

8. Узбекистан        5   Министерство      Кулибаев Аскар
строительства,    Алтынбекович
жилья и застройки 629100, 1293
территорий
9. Кыргызстан        5   Министерство      Баев Николай
экологии и        Иванович
биоресурсов       631273, 0369
Республики
Казахстан
10. Таджикистан       3   Министерство      Крепак Петр
труда             Иванович
Республики        621168, 1281
Казахстан
11. Турция            3   Министерство      Даукеев Серикбек
геологии и        Жусупбекович
охраны недр       616087, 1833
Республики
Казахстан
12. Иран              3   Министерство      Досмухамбетов
по делам          Темеркан
молодежи, туризма Мынайдырович
и спорта          673986, 1422
Республики
Казахстан
13. Пакистан          3   Министерство      Муртазаев Мурат
промышленности    Арзаевич
и торговли        2798, 694991
Республики
Казахстан
14. Межпарламентская  4   Государственный   Абдуллаев Калык
Ассамблея             комитет           Абдуллаевич
государств            Республики        0884, 625309
участников СНГ        Казахстан по
сотрудничеству со
странами СНГ
15. Акмолинская       5   Государственный   Оспанов Бакыт
область               комитет по        Сагындыкович
земельным         2163, 681114
отношениям
и землеустройству
16. Актюбинская       5   Министерство      Девятко Василий
область               здравоохранения   Николаевич
Республики        1556, 334611
Казахстан
17. Атырауская        5   Министерство      Аимбетов Сейтсултан
область               социальной        Сулейменович
защиты            1453, 636778
населения
Республики
Казахстан
18. Восточно-         5   Министерство      Колпаков Константин
Казахстанская         юстиции           Анатольевич
область               Республики        1498, 626401
Казахстан
19. Жамбылская        5   Государственный   Утепов Эдуард
область               комитет           Карлович
Республики        1063, 628539
Казахстан
по приватизации
20. Жезказганская     5   Государственный   Горячковский
область               комитет           Владимир
Республики        Иванович
Казахстан по      1659, 621323
статистике и
анализу
21. Западно-          5   Государственный   Закиев Болат
Казахстанская         комитет           Сейтказынович
область               Республики        1608, 693159
Казахстан по
охране
государственной
границы
22. Карагандинская    5   Государственный   Ким Георгий
область               комитет           Владимирович
Республики        2500, 695790
Казахстан по
национальной
политике
23. Кзыл-Ординская    5   Управление        Омаров Амангельды
область               Алматинской       Жумагалиевич
железной дороги   604400, 1581

24. Көкшетау облысы        5  Қазақстан Республи.  Шүкеев Өмiрзақ
касының Экономика    Естайұлы
министрлiгi          1330, 626500
25. Қостанай облысы        5  Қазақстан Республи.  Храпунов Виктор
касының Энергетика   Вячеславович
және көмiр өнеркә.   1598, 626410
сiбi министрлiгi
26. Маңғыстау облысы       5  Қазақстан Республи.  Қасымов Әлiбек
касының Қорғаныс     Хамитұлы
министрлiгi          0065, 214735
27. Павлодар облысы        5  Қазақстан Республи.  Сәрсембеков
касының Су ресурс.   Төлеген
тары жөнiндегi       Тәжiбекұлы
министрлiгi          1275, 637601
28. Солтүстiк Қазақстан    5  Қазақстан Республи.  Аманбаев Александр
облысы                    касының Орман шаруа. Қолғанатұлы
шылығы комитетi      1782, 309832
29. Семей облысы           5  Қазақстан Республи.  Дербiсов Еркешбай
касының Кеден        Жайлаубайұлы
комитетi             1342, 390442
30. Торғай облысы          5  Қазақстан Республи.  Жұрынов Мұрат
касының Бiлiм        Жұрынұлы
министрлiгi          1277, 610309
31. Талдықорған облысы     5  Қазақстан Республи.  Есенбаев Мажит
касының Қаржы минис. Төлеубекұлы
трлiгiнiң Бас салық  1743, 620432
инспекциясы
32. Оңтүстiк Қазақстан     5  Қазақстан Республи.  Павлов Александр
облысы                    касының Қаржы        Сергеевич
министрлiгi          1265, 624075
33. ҮҒА-ның мерей-тойлық  17  Қазақстан Республи.  Школьник Владимир
сессиясына                касының Ғылымминi-   Сергеевич
қатысушылар               Ғылым академиясы     2240, 670081
Шетелдердегi қазақ диаспорасының өкiлдерi - 50
Қазақтардың Бүкiлдүниежүзiлiк   Найманбаев
қауымдастығы                    Қалдарбек
1963, 611357
Оның iшiнде:
34. Түркиядан             7   Алматы қаласының     Устюгов Владимир
Москва ауданы        Николаевич
1133, 390878
35. Ауғанстаннан,         6   Алматы қаласының     Малиновский Борис
Өзбекстаннан        (2+4) Түрксiб ауданы       Константинович
1438, 357007
36. Өзбекстаннан,         5   Алматы қаласының     Бөкенов Қайрат
Қарақалпақстаннан     4   Алмалы ауданы        Ахмадиұлы
1604, 622079
37. Түркиядан             6   Алматы қаласының     Баталов Амандық
Жетiсу ауданы        Ғаббасұлы
1527, 393953
38. Франциядан,           2   Алматы қаласының     Ахметов Қасымхан
Германиядан,              Алатау ауданы        Қазыкенұлы
Сауд Аравиясынан,     2                        0529, 216681
Швециядан             1
39. Ираннан,              2   Алматы қаласының     Шатов Евгений
Иорданиядан           1   Әуезов ауданы        Иванович
Монғолиядан           2                        1535, 269822

24. Кокшетауская      5   Министерство      Шукеев Умурзак
область               экономики         Естаевич
Республики        1330, 626500
Казахстан
25. Кустанайская      5   Министерство      Храпунов Виктор
область               энергетики        Вячеславович
и угольной        1598, 626410
промышленности
Республики
Казахстан
26. Мангистауская     5   Министерство      Касымов Алибек
область               обороны           Хамидович
Республики        0065, 214735
Казахстан
27. Павлодарская      5   Комитет по        Сарсембеков
область               водным            Тулеген
ресурсам          Таджибекович
Республики        1275, 637601
Казахстан
28. Северо-           5   Комитет лесного   Аманбаев Александр
Казахстанская         хозяйства         Кулганатович
область               Республики        1782, 309832
Казахстан
29. Семипалатинская   5   Таможенный        Дербисов Еркешбай
область               комитет           Жайлаубаевич
Республики        390442, 1342
Казахстан
30. Тургайская        5   Министерство      Журинов Мурат
область               образования       Журинович
Республики        1277, 610309
Казахстан
31. Талдыкорганская   5   Главная налоговая Есенбаев Мажит
область               инспекция         Тулеубекович
Министерства      1743, 620432
финансов
Республики
Казахстан
32. Южно-             5   Министерство      Павлов Александр
Казахстанская         финансов          Сергеевич
область               Республики        1265, 624075
Казахстан
33. Участники        17   Миннауки -        Школьник Владимир
юбилейной сессии      Академия наук     Сергеевич
НАН                   Республики        2240, 670081
Казахстан
Представители казахской диаспоры за рубежом - 50
Всемирная         Найманбаев Калдарбек
Ассоциация        1963, 611357
казахов
В том числе из:
34. Турции            7   Московский район  Устюгов Владимир
г.Алматы          Николаевич
390878, 1133
35. Афганистана,      6   Турксибский район Малиновский Борис
Узбекистана     (2+4) г.Алматы          Константинович
357007, 1438
36. Узбекистана,      5   Алмалинский район Букенов Кайрат
Каракалпакии      4   г.Алматы          Ахмадиевич
622079, 1604
37. Турции            6   Жетысуйский район Баталов Амандык
г.Алматы          Габбасович
393953, 1527
38. Франции, Германии,2   Алатауский район  Ахметов Касымхан
Саудовской Аравии,2   г.Алматы          Казыкенович
Швеции            1                     216681, 0529
39. Ирана,            2   Ауэзовский район  Шатов Евгений
Иордании,         1   г.Алматы          Иванович
Монголии          2                     269822, 1535

40. Қытайдан              6   Алматы қаласының     Слободянюк
Бостандық ауданы     Александр
Ануфриевич
1966, 448308
41. Ресей Федерациясынан  6   Алматы қаласының     Асанов Тұрарбек
Медеу ауданы         Мәжiлұлы
1622, 616072

40. Китая             6   Бостандыкский     Слободянюк
район г.Алматы    Александр
Ануфриевич
448308, 1966
41. Российской        6   Медеуский район   Асанов Турарбек
Федерации             г.Алматы          Мажилович
616072, 1622