Қазақстан Республикасында Зейнетақымен қамтамасыз ету реформасы тұжырымдамасының жобасын әзiрлеу мақсатына жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 13 тамыздағы N 385. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.01.30. N 16 өкiмiмен.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң реформаны тереңдету
жөнiндегi 1996-1998 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасына сәйкес
және Қазақстан Республикасында Зейнетақымен қамтамасыз ету реформасы
тұжырымдамасының жобасын әзiрлеу мақсатына мына құрамда жұмыс тобы
құрылсын:
Әйiмбетов С.С.        - Қазақстан Республикасының Халықты
әлеуметтiк қорғау министрi,
топ жетекшiсi
<*>
Романов В.И.          - Халықты әлеуметтiк қорғау
министрiнiң бiрiншi орынбасары,
төрағаның орынбасары
Марченко Г.А.         - Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкi төрағасының орынбасары,
төрағаның орынбасары (келiсiмi
бойынша)
Сембаев Д.Х.          - Парламент Сенатының Экономика, Қаржы
және бюджет жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы (келiсiмi бойынша)
<*>
Бегахметов Т.К.       - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
Аппараты Басшысының орынбасары
<*>
Әжiбаев Б.Н.          - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
Аппараты Заң бөлiмiнiң консультанты
<*>
Есенбаев М.Т.         - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкiнiң банктердi қадағалау департаментi
N 3 басқармасы бастығының орынбасары
(келiсiмi бойынша)
<*>
Топ мүшелерi:
Әлiшпанова М.Т.       - Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң
Аппараты Қаржы, еңбек және ақша
айналысы бөлiмiнiң консультанты
Әлмағамбетов Б.А.     - Қазақстан Республикасының
Экономика министрлiгi әлеуметтiк
саясат және кадр әуелетi
басқармасының бастығы
Антонова Л.И.         - Қазақстан Республикасының Халықты
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
зейнетақы қоры iстерi жөнiндегi
бас басқармасының бастығы
Деева Т.Н.            - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi әлеуметтiк сала
департаментiнiң әлеуметтiк
бағдарлама бөлiмiнiң бас маманы
Демеуова А.С.         - Қазақстан Республикасының Еңбек
министрлiгi күнкөрiс деңгейi
және еңбекке қабiлеттi халықты
әлеуметтiк қолдау басқармасының
бастығы
Жүнiсова И.З.         - Қазақстан Республикасының Ғылым
министрлiгi - ғылым академиясының
Мемлекет және құқық институтының
ғылыми қызметкерi
Егоров В.Н.           - Қазақстан Республикасының Парламент
Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiмi
бойынша)
Кемелов М.К.          - Қазақстан Республикасы Парламентi
Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiмi
бойынша)
Котенко Н.Л.          - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
Аппараты Қаржы, еңбек және ақша
айналысы бөлiмiнiң меңгерушiсi
Манабаева К.А.        - Қазақстан Республикасының
Халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi зейнетақымен
қамтамасыз етудi ұйымдастыру
басқармасының бастығы
Марио Абухадба        - Зейнетақы жүйесi реформасы
жобасының жетекшiсi, DAI
компаниясының консультанты
(келiсiмi бойынша)
Москалева Г.П.        - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкiнiң Банк қадағалау
департаментi N 5 басқармасының
бастығы (келiсiмi бойынша)
Сатыбалдиев Д.С.      - Қазақстан Республикасының Еңбек
министрлiгi еңбек қорғау және
жағдайлары департаментiнiң еңбек
жағдайлары жөнiндегi мемлекеттiк
бас мемлекеттiк сарапшысы
Тасыбеков А.Б.        - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкi Заң департаментiнiң бас заң
консультанты (келiсiмi бойынша)
Шамина Е.С.           - Қазақстан Республикасының Әдiлет
министрлiгi экономикалық және
әлеуметтiк-мәдени заңдар
басқармасының бас консультанты

Об образовании рабочей группы для разработки проекта Концепции реформы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 1996 г. N 385-р. Утратило силу - распоряжением Правительства РК от 30 января 1997 г. N 16-р ~R960016
В соответствии с Программой действий Правительства Республики
Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы и в целях разработки
проекта Концепции реформы пенсионного обеспечения в Республике
Казахстан образовать рабочую группу в следующем составе:
Аимбетов С.С.      - Министр социальной защиты населения
Республики Казахстан, руководитель группы
Романов В.И.       - первый заместитель Министра социальной
защиты населения, заместитель председателя
Марченко Г.А.      - заместитель Председателя Национального
Банка Республики Казахстан, заместитель
председателя (по согласованию)
Члены группы:
Алишпанова М.Т.    - консультант Отдела финансов, труда и
денежного обращения Аппарата Правительства
Республики Казахстан
Алмагамбетов Б.А.  - начальник Управления социальной политики
и кадрового потенциала Министерства
экономики Республики Казахстан
Антонова Л.И.      - начальник Главного управления по делам
Пенсионного фонда Министерства социальной
защиты населения Республики Казахстан
Деева Т.Н.         - главный специалист отдела социальных
программ Департамента социальной сферы
Министерства финансов Республики Казахстан
Демеуова А.С.      - начальник Управления уровня жизни и
социальной поддержки трудоспособного
населения Министерства труда
Республики Казахстан
Жунусова И.З.      - научный сотрудник Института государства
и права Министерства науки - Академии
наук Республики Казахстан
Егоров В.Н.        - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Кемелов М.К.       - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Котенко Н.Л.       - заведующая Отделом финансов, труда и
денежного обращения Аппарата Правительства
Республики Казахстан
Манабаева К.А.     - начальник Управления организации пенсионного
обслуживания Министерства социальной защиты
населения Республики Казахстан
Марио Абухадба     - Руководитель Проекта реформы пенсионной
системы, консультант компании DAI (по
согласованию)
Москалева Г.П.     - начальник Управления N 5 Департамента
банковского надзора Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Сатвалдиев Д.С.    - главный государственный эксперт по условиям
труда Департамента охраны и условий труда
Министерства труда Республики Казахстан
Тасыбеков А.Б.     - главный консультант Юридического департамента
Национального банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Шамина Е.С.        - главный консультант Управления экономического
и социально-культурного законодательства
Министерства юстиции Республики Казахстан
Сембаев Д.Х.       - председатель Комитета по экономике, финансам
и бюджету Сената Парламента
Джандосов У.А.     - Председатель Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Бегахметов Т.К.    - заместитель Руководителя Аппарата
Правительства Республики Казахстан
Ажибаев Б.Н.       - консультант Юридического отдела Аппарата
Правительства Республики Казахстан
Есенбаев М.Т.      - заместитель начальника управления N 3
Департамента банковского надзора
Национального Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
<*>
Сноска. Состав изменен - постановлением Правительства РК от
30 сентября 1996 г. N 458-р
R960458_
.

2. Жұмыс тобы 1997 жылдың 1 қаңтарына дейiн Қазақстан Республикасындағы Зейнетақымен қамтамасыз ету реформасы тұжырымдамасының келiсiлген жобасын әзiрлесiн және оны Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 1,2-тармақтарға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң
1996.09.30. N 458 өкiмiмен.
3. Жұмыс тобының жетекшiсi ұйымдастыру жұмысының тәртiбi мен кестесiн, мiндеттердi бөлiсудi, әзiрленетiн Тұжырымдама жобасының негiзгi бағыттарының бөлiгiн жұмыс тобының жауапты мүшелерiне бекiтудi, әлемдiк тәжiрибедегi зейнетақымен қамтамасыз ету жүйесiн реформалауға байланысты талдама және басқа материалдар тiзбесiн, Тұжырымдама жобасының кейбiр ережелерiн жүзеге асыру мерзiмiн белгiлеп, оған ғылыми талдама жасасын. <*>
4. Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттердiң және ұйымдардың басшылары:
Қазақстан Республикасында Зейнетақымен қамтамасыз ету реформасы Тұжырымдамасының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобына өзiнiң құзыретi шегiнде белсендi көмек көрсетсiн;
жұмыс тобы мүшелерiнiң олардың жұмыс тобы кеңесiне жұмыс орнына қатысуын кедергiсiз қамтамасыз етсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. Қаулы 3,4-тармақтармен толықтырылды - ҚРҮ-нiң
1996.09.30. N 458 өкiмiмен.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе до 1 января 1997 года подготовить и представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан согласованный проект Концепции реформы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан. <*>
Сноска. В пункте 2 заменены слова - постановлением Правительства РК от 30 сентября 1996 г. N 458-р R960458_ .
3. Руководителю рабочей группы определить порядок и график организационных работ, распределение обязанностей, закрепление за ответственными членами рабочей группы блока основных направлений разрабатываемого проекта Концепции, установить перечень аналитического и других материалов, связанных с реформированием системы пенсионного обеспечения в мировой практике, сроки реализации отдельных положений проекта Концепции и провести его научную экспертизу. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 3 - распоряжением Премьер-министра РК от 30 сентября 1996 г. N 458-р R960458_ .
4. Руководителям министерств, государственных комитетов и организаций:
в пределах своей компетенции оказывать активное содействие рабочей группе по разработке проекта Концепции реформы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан;
беспрепятственно обеспечивать присутствие членов рабочей группы по месту их работы на совещаниях рабочей группы. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 4 - распоряжением Премьер-министра РК от 30 сентября 1996 г. N 458-р R960458_ .
Премьер-Министр