1996 жылғы 15 шiлдедегi N 337 өкiмiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 15 тамыздағы N 386
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 15 шiлдедегi N 337 өкiмiнiң күшi жойылсын.
Премьер-Министр

Об отмене Распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июля 1996 г. N 337
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 августа 1996 г. N 386-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июля 1996 г. N 337 отменить.
Премьер-Министр