Әскери қызмет өткеру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 2 қазан N 462-ө
Контракт бойынша солдат және матрос, сержант және старшина лауазымында әскери қызмет өткеру туралы бiрыңғай үлгiдегi ереженi қабылдау мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Бас штабы әзiрлеген Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнде контракт бойынша солдат және матрос, сержант және старшина лауазымында әскери қызмет өткеру туралы Ереже мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрiлiгiне, Iшкi iстер министрлiгiне, Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне, Мемлекеттiк шекара күзетi жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне, Республикалық ұланға, Қазақстан Республикасының Үкiмет байланысы әскерлерiне осы үлгi Ереженi негiзге алып, контракт бойынша солдат және матрос, сержант және старшина лауазымында әскери қызмет өткеру туралы ереженi белгiленген тәртiппен әзiрлеп, бекiту ұсынылсын.
Премьер-Министр

О прохождении военной службы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 октября 1996 г. N 462-р
В целях принятия единообразного положения о прохождении военной службы на должностях солдат и матросов, сержантов и старшин по контракту:
1. Одобрить разработанное Главным штабом Вооруженных Сил Республики Казахстан типовое Положение о прохождении военной службы на должностях солдат и матросов, сержантов и старшин по контракту.
2. Рекомендовать Министерству обороны, Министерству внутренних дел, Комитету национальной безопасности, Государственному комитету Республики Казахстан по охране государственной границы, Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, Республиканской гвардии, войскам Правительственной связи Республики Казахстан принять данное типовое Положение за основу, разработать и утвердить в установленном порядке положения о прохождении военной службы солдат и матросов, сержантов и старшин по контракту.
Премьер-Министр