Колумбия округiнiң Жоғарғы сотында Қазақстан Республикасының мүддесiн қорғау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 23 қазан N 487-ө
Қазақстан Республикасына (Қазақ Люксембург сауда үйiнiң контрактiсi) "Trans Соммоditiеs, Inс." компаниясының сот талабын болдырмау мақсатында:
1. Колумбия округiнiң Жоғарғы сотында Қазақстан Республикасының мүддесiн қорғау үшiн "White & Case" компаниясын таңдау туралы Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң ұсынысы мақұлдансын.
2. "White & Case" компаниясы ұсынған Хат-келiсiм мәтiнi мақұлдансын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "White & Case" компаниясына 1996 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кезек күттiрмейтiн мұқтаждарына көзделген қаражат есебiнен 25 (жиырма бес) мың АҚШ доллары мөлшерiнде аванстық төлем жүргiзсiн.
4. Егер "White & Case" компаниясының шығыстары жоғарыда көрсетiлген сомадан асып кеткен жағдайда Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1996 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кезек күттiрмейтiн мұқтаждарына көзделген қаражат есебiнен 20 (жиырма) мың АҚШ доллары шегiнде қосымша шығыстар төлеудi жүзеге асырсын.
Премьер-Министр

О защите интересов Республики Казахстан в Верховном Суде Округа Колумбия
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 октября 1996 г. N 487-р
В целях предотвращения судебного иска компании "Trans Соммоditiеs, Inс." к Республике Казахстан (контракт Казахско-Люксембургского Торгового Дома):
1. Одобрить предложение Министерства юстиции Республики Казахстан о выборе компании "White and Case" для защиты интересов Республики Казахстан в Верховном Суде Округа Колумбия.
2. Одобрить предложенный компанией "White and Case" текст Письма - соглашения .
3. Министерству финансов Республики Казахстан произвести авансовый платеж в размере 25 (двадцать пять) тысяч долларов США компании "White and Case" за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на неотложные нужды Правительства Республики Казахстан.
4. В случае, если расходы компании "White and Case" будут превышать вышеуказанную сумму, разрешить Министерству финансов Республики Казахстан осуществить оплату дополнительных расходов в пределах 20 (двадцати) тысяч долларов США за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на неотложные нужды Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр