Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 8 қараша N 508-ө
1. Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмiне Петропавл қаласының тұрғын үйiнде болған жарылыстың салдарын жоюға және зардап шеккендерге көмек көрсетуге Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше жағдайларды қаржыландыруға арналған резервтiк қорынан 45 (қырық бес) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 8 ақпандағы N 62 өкiмiнiң 1-тармағындағы "200" саны "175" санымен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 24 шiлдедегi N 345 өкiмiнде:
екiншi абзацта "192" саны "166,5" санымен ауыстырылсын;
үшiншi абзацта "150" саны "124,5" санымен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 1 қарашадағы N 499 өкiмiнiң 7-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
3. Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмi 1996 жылдың қорытындысы бойынша орындалған жұмыстардың көлемi мен құны туралы Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне баяндасын.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Қаржы-валюта комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуына бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств аким Северо-Казахстанской области для финансирования мероприятий по ликвидации последствий взрыва жилого дома в г.Петропавловске
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 ноября 1996 г. N 508-р
1. Выделить акиму Северо-Казахстанской области из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций 45 (сорок пять) млн. тенге на ликвидацию последствий взрыва в жилом доме города Петропавловска и оказание помощи пострадавшим.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в пункте 1 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 февраля 1996 г. N 62 цифру "200" заменить цифрой "175";
в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июля 1996 г. N 354 R960354_ :
в абзаце втором цифру "192" заменить цифрой "166,5";
в абзаце третьем цифру "150" заменить цифрой "124,5";
признать утратившим силу пункт 7 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 ноября 1996 г. N 499.
3. Акиму Северо-Казахстанской области по итогам 1996 года доложить Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
4. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр