Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 25 қараша N 532
Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмiне бiлiмге және кадрларды кәсiби даярлауға 1996 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен қылмыстық-атқару жүйесi мекемелерiнде жиhаз және оқу жабдықтарын әзiрлеу тапсырысын орналастыруға, олармен Петропавл қаласындағы қазақ мектебiн жабдықтау үшiн 30 /отыз/ миллион теңге сомасында қаражат бөлiнсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 ноября 1996 г. N 532-р
Выделить акиму Северо-Казахстанской области за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на образование и профессиональную подготовку кадров, ассигнования в сумме 30 (тридцать) миллионов тенге для размещения заказа на изготовление мебели и учебного оборудования в учреждениях уголовно-исправительной системы для оснащения ими казахской школы в городе Петропавловске.
Премьер-Министр