Берешекті өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 27 қараша N 536-ө
"1994 жылғы көктемгi дала жұмыстарына әзiрлiк және оны ұйымшылдықпен өткiзу жөнiндегi шұғыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 наурыздағы N 252 қаулысына сәйкес Югославияның "Прогресс" фирмасымен республикаға 1994 жылы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігiнiң кепiлдiгiмен берген жүгерi тұқымы үшiн есеп айырысуды жүзеге асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң, Қаржы министрлiгiнің және Ауыл шаруашылығы мемлекеттiк қаржылық қолдау қоры Республикалық ведомствоаралық кеңесiнiң аталған фирмаға 105 (жүз бес) млн. теңге мөлшерiндегi берешегiнiң бiр бөлiгiн Ауыл шаруашылығын мемлекеттiк қаржылық қолдау қоры қаражатының есебiнен қайтарымдық негiзде өтеу туралы
ұсынысы қабылдансын.
2. Алматы облысының әкiмi 1996 жылғы 1 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде
югославияның "Прогресс" фирмасына 40,3 млн. (қырық миллион үш жүз мың)
теңге мөлшерiнде берешегiнiң бiр бөлiгiн өтеудi қамтамасыз етсiн,
сондай-ақ қаражатты Ауыл шаруашылығын мемлекеттiк қаржылық қолдау қорына
1997 жылы осы өкiмнiң 1-тармағына сәйкес қайтаруды ұйымдастырсын.
Премьер-Министрдiң
бiрiншi орынбасары

Об осуществлении расчетов с югославской фирмой "прогресс"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 ноября 1996 г. N 536-р
В целях осуществления расчетов с югославской фирмой "Прогресс" за поставленные в республику в 1994 году под гарантии Министерства финансов Республики Казахстан семена кукурузы в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 марта 1994 г. N 252 "О неотложных мерах по подготовке и организованному проведению весенних полевых работ в 1994 году":
1. Принять предложение Министерства сельского хозяйства, Министерства финансов Республики Казахстан и Республиканского межведомственного совета Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства о погашении части задолженности указанной фирме в размере 105 (сто пять) млн.тенге за счет средств Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства на возвратной основе.
2. Акиму Алматинской области в срок до 1 декабря 1996 года
обеспечить погашение югославской фирме "Прогресс" части
задолженности в размере 40,3 млн. (сорок миллионов триста тысяч)
тенге, а также организовать возврат средств в Государственный фонд
финансовой поддержки сельского хозяйства в 1997 году согласно пункту
1 данного распоряжения.
Первый заместитель
Премьер-Министра