Әлеуметтiк сала объектiлерiн балансқа қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 5 желтоқсан N 551-ө
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкес, Атырау облысының "Полипропилен" акционерлiк қоғамының 1996 жылғы 1 шiлдеге 1 млрд. теңгеден астам сомада жинақталып қалған кредиттiк берешегiнiң және бюджет пен бюджеттiк емес қорларға тиесiлi сомаларды бiр жылдан астам уақыт төлемеуiнiң нәтижесiнде:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң "Полипропилен" акционерлiк қоғамының дәрменсiздiгi және қолданылып жүрген заңдарға сәйкес оны жою үрдiсiн жүргiзу туралы хабарламасы назарға алынсын.
2. Атырау облысының әкiмiне:
1997 жыл iшiнде "Полипропилен" акционерлiк қоғамының балансындағы әлеуметтiк сала объектiлерiн балансқа қабылдау;
1997 жылға арналған облыс бюджетiн қалыптастыру кезiнде осы кәсiпорындардың әлеуметтiк сала объектiлерiн қаржыландыруды ведомстволық қаржыландырудан облыстық бюджетке берiлетiн Әлеуметтiк-экономикалық дамудың 1997 жылға арналған индикативтiк жоспары жөнiндегi әлеуметтiк мекемелер негiзiнде және солардың саны шегiнде, облыстың бюджеттiк ұйымдарының жүйелерiн оңтайландыруды ескере отырып, көздеу;
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне және "Полипропилен" акционерлiк қоғамына кәсiпорында ол жойылған жағдайда өндiрiстiк үрдiстердiң үздiксiздiгiн қамтамасыз ету үшiн қажеттi жылу-энергия ресурстарын берiп тұру мөлшерiн сақтау мәселелерiнде ұйымдастыру жәрдемiн көрсету ұсынылсын.
Премьер-Министр

Об образовавшейся кредиторской задолженности акционерного общества "Полипропилен" и его ликвидации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 декабря 1996 г. N 551-р
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 7 апреля 1995 г. N 2173 U952173_ "О банкротстве", в результате образовавшейся кредиторской задолженности акционерного общества "Полипропилен" Атырауской области на 1 июля 1996 года в сумме, превышающей 1 млрд. тенге, и невыплатой в бюджет и внебюджетные фонды полагающихся сумм более одного года:
1. Принять к сведению информацию Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом о несостоятельности акционерного общества "Полипропилен" и проведении процесса его ликвидации в соответствии с действующим законодательством.
2. Акиму Атырауской области рекомендовать:
в течение 1997 года принять на баланс объекты социальной сферы, находящиеся на балансе акционерного общества "Полипропилен";
предусмотреть при формировании бюджета области на 1997 год финансирование объектов социальной сферы данного предприятия на основании и в пределах численности передаваемых с ведомственного финансирования на бюджет области социальных учреждений по Индикативному плану социально-экономического развития на 1997 год, с учетом оптимизации сети бюджетных организаций области;
оказать организационное содействие Государственного комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и акционерному обществу "Полипропилен" в вопросах сохранения объемов поставок теплоэнергоресурсов, необходимых для обеспечения непрерывности производственных процессов на предприятии в случае его ликвидации.
Премьер-Министр