Берешектi төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 18 желтоқсандағы N 571
Қазақстан Республикасының шетел несиешiсi - Барклайз банк (Ұлыбритания) алдындағы қаржылық мiндеттемелерiн орындау, сондай-ақ сыртқы борыштың көбеюiнен қашу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi банк-несиешiнiң ұсынған шоттарының негiзiнде 27 986 291,00 (жиырма жетi миллион тоғыз жүз сексен алты мың екi жүз тоқсан бiр) АҚШ доллары жалпы сомасындағы, оның iшiнде:
1995 жылдың 1 желтоқсанына дейiн төленуге жататын 14 241 925,00 (он төрт миллион екi жүз қырық бiр мың тоғыз жүз жиырма бес) АҚШ доллары мөлшерiндегi сомадағы;
1995 жылдың 1 желтоқсанына дейiн төленуге жататын 13 744 366,00 (он үш миллион жетi жүз қырық төрт мың үш жүз алпыс алты) АҚШ доллары мөлшерiндегi сомадағы берешектi 1996 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен төлесiн.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

О платежах по иностранным кредитам
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 1996 г. N 571-р
В целях выполнения финансовых обязательств Республики Казахстан перед иностранным кредитором - Барклайз Банк (Великобритания), а также во избежание увеличения внешнего долга:
1. Министерству финансов Республики Казахстан на основании предъявленных счетов банка-кредитора оплатить задолженность в общей сумме 27 986 291,00 (двадцать семь миллионов девятьсот восемьдесят шесть тысяч двести девяносто один) доллар США, в том числе:
сумма, подлежащая оплате 1 декабря 1995 года, в размере 14 241 925,00 (четырнадцать миллионов двести сорок одна тысяча девятьсот двадцать пять) долларов США;
сумма, подлежащая оплате 1 декабря 1996 года, в размере 13 744 366,00 (тринадцать миллионов семьсот сорок четыре тысячи триста шестьдесят шесть) долларов США, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр