Өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 25 желтоқсандағы N 584
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1996 жылғы 14 желтоқсандағы N 568 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
бiрiншi абзацтағы "1080 млн. (бiр миллиард сексен миллион)" деген сөздер "1045 млн. (бiр миллиард қырық бес миллион)" деген сөздермен ауыстырылсын.
үшiншi абзацтағы "340 млн. (үш жүз қырық миллион)" деген сөздер "305 млн. (үш жүз бес миллион)" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министрдiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений в распоряжение от 14 декабря 1996 г. N 568
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 декабря 1996 г. N 584-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
14 декабря 1996 г. N 568 следующие изменения:
R960568_
в абзаце первом слова "1080 млн. (один миллиард восемьдесят
миллионов)" заменить словами "1045 млн. (один миллиард сорок пять
миллионов)";
в абзаце третьем слова "340 млн. (триста сорок миллионов)"
заменить словами "305 млн. (триста пять миллионов)".
Первый заместитель
Премьер-Министра